1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
14 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor
    Yönetici BorisPeace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4

GameHonor Dota 2 Top 5 Bölüm 1

Sınırlı sayıda yapılan başvuru ile çıkardığımız ilk bölümümüzdür, lütfen yapıcı eleştiriler yapalım :3

Başvuru için gamehonor.com/top5
    Konu BorisPeace tarafından (13/10/2013 Saat 01:03 ) değiştirilmiştir.

Cevap: GameHonor Dota 2 Top 5 Bölüm 1

Yürü be fikho be :d

-------

Numaralar daha belirgin olabilir.

Oyuncu nick'inin yazdığı yer video'ya uymamış gibi ya. Daha efektli, daha shéqiL bir şeyler olabilir. Böyle dümdüz giriyor falan :'(

Uzun hareketlerin yavaş gösteriminde kamera açısı değişirse daha etkileyici olur.

Bu video için çok fazla gerek olmamış ama (fikho'nun hareketinde yapılabilirdi yine de) bazı hareketleri oyuncu gözünden gösterince daha hoş oluyor. Özellikle micro gerektiren hareketlerde falan...

Gelişir umarım

DOOM OP PLZ NERF

3. hareket miydi takımlıo olan çok bir şey yok gibiydi ya. Gerisi güzeldi ama.

Bu arada oyuncu gözünden izleye basınca chen falansa kontrol ettiği birimler anlaşılmıyordu. Düzeltildi mi bu. Var mı bi dev konusu falan.
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

invo ss atarken mesela sağ altta açılan şey yüksek olmuş bence daha aşağı alınabilir bi de introdaki görüntü güzel sesleri beğenmedim pek ben

Enigma gençlik hevesi (8(

fikho 1. olmalı çok net. gerisi boş saçma kombatlar. hele earthın aldığı killer aman allahım. oyunda earth var göt göte durmuşlar orda.sonra killleri alınca oww müthiş hareket. gerçi earth hareketını çıkarınca 6. bi video var mı oda merak konusu.neyse takılın gençler ya böle top5 ler falan güzel şeyler aslında. türk dotasının buna ihtiyacı var.
    kasıp kasıp sağ clıck yaparak rampage attıgımda hemen videomu göndercem bende.

Alıntı Alıntı: sehnoc Mesajı göster
    fikho 1. olmalı çok net. gerisi boş saçma kombatlar. hele earthın aldığı killer aman allahım. oyunda earth var göt göte durmuşlar orda.sonra killleri alınca oww müthiş hareket. gerçi earth hareketını çıkarınca 6. bi video var mı oda merak konusu.neyse takılın gençler ya böle top5 ler falan güzel şeyler aslında. türk dotasının buna ihtiyacı var.
    kasıp kasıp sağ clıck yaparak rampage attıgımda hemen videomu göndercem bende.
    eyw bro
    o yönde haklısın bro mesela
    su oyunda : http://dotabuff.com/matches/326201813
    sercan michael in magnus ile acdıgı ultide benim svenle aldıgım ultrayı eklemeyi düsündüm ama klasik kacar biraz diye daha cok refleksle yaptığım seyleri gönderdim

Alıntı Alıntı: napstar Mesajı göster
    Yürü be fikho be :d

-------

Numaralar daha belirgin olabilir.

Oyuncu nick'inin yazdığı yer video'ya uymamış gibi ya. Daha efektli, daha shéqiL bir şeyler olabilir. Böyle dümdüz giriyor falan :'(

Uzun hareketlerin yavaş gösteriminde kamera açısı değişirse daha etkileyici olur.

Bu video için çok fazla gerek olmamış ama (fikho'nun hareketinde yapılabilirdi yine de) bazı hareketleri oyuncu gözünden gösterince daha hoş oluyor. Özellikle micro gerektiren hareketlerde falan...
    eyw panpa
    katılıyorum oyuncu gözünden izleme olayı olmalıydı bence.

Müzik değişmeli bence

Guzeldi ama bence firefoxun hareketi top5 e giricek kadar degildi.

Edit: Ve Napstara katiliyorum.
    Konu Gray Fox tarafından (13/10/2013 Saat 10:09 ) değiştirilmiştir.

5,4,3 çöp
    1,2 gayet iyi
    Videoyu yapan kişiler kendi hareketlerini koymamalı (Firefox videoyu yapanlardan birisi sanırım)ki zaten 1 ve 2 nin olduğu videoda o 3, 4,5'in olmaması gerekirdi. Az replay gönderilmiş olabilir kısa sürede, tabi ilk video sonuçta. Yapan arkadaşların eline sağlık
    Edit: Sehnoc gayet güzel açıklamış demek istediğimi
    Konu D1e-_- tarafından (13/10/2013 Saat 10:25 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)