1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
13 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor
    Yönetici BorisPeace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4

Burger King'den Sipariş

Burger King en sevdiğim yerlerden biridir, uzun zamandır oradan besleniyorum. Ama son 4-5 yıldır eve siparişleri çok bozdu :/ Her verdiğim siparişten sonra "Yeter, artık buradan söylemek yok." diyorum, 1-2 ay sonra "Dur ya, belki şanssızlık olmuştur." deyip tekrar deniyorum. Bu döngüde ilerliyor ilişkimiz. Bugün artık buraya yazayım ki aklımda kalsın dedim

19:58 - Yemeksepetinden Burger King siparişi
    20:56 - Artık nerede kaldı bu yemek derken yemeksepetinden bir telefon geliyor: "Burger King'in pos cihazı bozulmuş, kredi kartı ile ödeme yapamıyorsunuz." "Peki, nakit olsun o zaman." (Burger King'in kaç pos cihazı var ayrı bir soru :/)
    21:19 - Bu sefer Burger King'den telefon geliyor: "Kusura bakmayın, BKool kalmamış elimizde... Onu gönderemeyeceğiz." "Bir buçuk saat önce var mıydı peki? Hani siparişi verdiğim zaman?" "Cidden kusura bakmayın." "Hayır, tüm sipariş iptal olsun lütfen. Bu kadar bekletip sonra aramanız ayıp." "Peki efendim, kusura bakmayın tekrar." (Arayan kişide suç var mı bilmiyorum ama en azından kibarca konuştu.)
    21:21 - Başka bir restorandan sipariş veriyorum.
    21:35 - Siparişim geliyor.
    21:46 - Komedide son nokta: Kapı çalıyor! Burger King kuryesi siparişim ile gelmiş Kimse bana iptal olduğunu söylemedi diyor

İşte böyle, artık eve serviste Burger King yok! Dışarıda yiyebilirim belki :3

Cevap: Burger King'den Sipariş

İsim:  a75bXRx_460s_v1.jpg
Görüntüleme: 915
Büyüklük:  24.1 KB (Kilobyte)

Benziyor hafif:/

Yemeksepetinden bulunduğum konuma servis yapan 3 ayrı burgerking var,kesinlikle siparişleri doğru getiremiyolar hiçbiri bırak yemeksepetini gidip elimle 6 kingboy tavukburger menü aldığımda içinden 10 adet king boy patates kızartması ve 3 adet içecek çıktı hamburgere rastlayamadım
    Ama yinede severim eski yarımcılar kalmadı izmirde , ekmek arası salata yiyoruz yada düzgün yapanlar 7-8 liraya yapıyor,en azından öğrenci dostu burger
    Konu Sarge tarafından (17/10/2013 Saat 10:41 ) değiştirilmiştir.

Yönetici BorisPeace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4

Ya bir kere (şaka yapıyorum gibi geliyor ama değil trajikomik işte) Fish Royale menü istedim. Fish Royale ve patates gelmedi Kola gönderdiler

Ben bakkaldan büyük boy çekirdek isteyince küçük boy geliyor. Üzülüyorum :(

burger king de çalışmış birisi olarak yazıyorum, sırf acemilerin çalıştırılığı şubeler var(örneğin benim çalıtığım bahariye şubesiydi) bunlara rast gelirseniz bu tarz hatalar çok normal. Genelde bu gibi durumlarda yakınlarda başka bir şube olur ve o da acemilerin hiç alınmadığı bir şube olur(bizde altıyol şubesiydi), yani sipariş verdiğiniz şubeyi değiştirmeyi deneyin.

bu da fayda etmiyor diyorsanız okulların açılmasıyla yazın çalışan universitelilerin bir çoğu işte çıkmışlardır muhtemelen, yani her yer yeni alınmış acemi kaynıyordur bununla da alakalı olabilir.

boris sen de burgeri bırakmak niyetindeysen 2 hafta o mekanın içinde çalış zaten bir daha tek lokma yiyemezsin ordan

444 54 64 den veriyorum, taş çatlasa 50 dakika, genellikle 30 dakikada getiriyorlar. Tek problemleri bozuk yok numarası...

ben yemek sepetinden veriyorum genelde siparişleri ve ankarada benim oturduğum yere hizmet veren 1 burger var bir ara çok kötüydü patetesler soğuk soslar siparişler yanlış geliyordu ama 10 gün boyunca çok fazla müşteriden uyarı alınca çalışan değiştirdiler ve siparişler hızlandı bir keresinde 1 saatte geldi yemek ve ben servis elemanıyla kavga ederek siparişi geri yolladım bunun üzerine adamlar bana aynı menüyü ücretsiz olarak hızlı bir şekilde getirdiler (Yani Çirkef olmak lazım)
    Www.CapoeiraTurkiye.Com

Allah allah benim hic hatali gelmedi ne burger dan ne baska yerden. Sadece pizza hut yalnis gondermisti 3 kucuk pizza soylemistim 3 buyuk getirmislerdi ve ekstra birsey istememislerdi

Alıntı Alıntı: Zero Mesajı göster
    Allah allah benim hic hatali gelmedi ne burger dan ne baska yerden. Sadece pizza hut yalnis gondermisti 3 kucuk pizza soylemistim 3 buyuk getirmislerdi ve ekstra birsey istememislerdi
    Seni zemzemle yıkamışlar, bana doğru dürüst getirdikleri bir elin parmaklarını geçmez. Bir kere hamburger gelmedi yemek sepetine şikayet ettim, sağolsun 1 saat sonra yollattı -_- Dün mesela saat 3 te sipariş verdim saat 6ya, 3.30da elimdeydi sipariş. Hemen gelsin desem yollamazlar bu kadar hızlı.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)