14. Sayfa - Toplam 14 Sayfa var BirinciBirinci ... 4121314
137 sonuçtan 131-137 arası gösteriliyor
    Üye Burakula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    burakula#2108
    İletiler
    2,364
    Blog Girişleri
    2

Cevap: DotA 6.79? buyrun içeri

earth spirit bence de azıcık buff gerektiren bir hero. Hem ayrıca Hondaki mıknatıslı bir herodan azcık çakma gibi geldi bana. En azından fikir ordan alınmış olabilir.

FİBERLİYORUZ!

Alıntı Alıntı: Burakula Mesajı göster
    earth spirit bence de azıcık buff gerektiren bir hero. Hem ayrıca Hondaki mıknatıslı bir herodan azcık çakma gibi geldi bana. En azından fikir ordan alınmış olabilir.
    Hondaki mıknatıslı heroyu nerden biliyon la?

Ama ilk çıktığında düşünmüştüm bende öyle olduğunu. Yine de dotada forcestaff görevini alacak bi hero olması lazımdı eklenmiş güzel oldu.

Şimdi de hondaki martyr e benzer skilleri olan bir hero eklenmesini bekliyorum Çok zevkli oynaması ya.
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Buff gerektirdiğine emin misin ?
    Yav heeeeeee

Alıntı Alıntı: lifestealx Mesajı göster
    Buff gerektirdiğine emin misin ?
    Nasıl oynancağı meçhul bir hero. Mid ne oynanabilir support da. Ama damage potansiyeli az. Ultisi de atsa bile taş koyamadan öleceği için mid gameden sonra hero tırt. Bu yüzden late için bir buff gelirse güzel olur gibi görünüyor. Tabi cm ye girmeden ve biraz oynanmadan bilemeyiz.
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Üye Insomniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    StoneCold#2490
    İletiler
    914

azıcık buff

azıcık buff

Şu oyunda en son buff gelmesi gereken hero Hatta şuan kendisi nerflecek heroların bayrak sallayanı durumunda.

Edit: Zaten Phoenix'den sonra boka sardı Dota'da hero olayı.
    Konu Insomniac tarafından (26/11/2013 Saat 16:06 ) değiştirilmiştir.
    Güzel oyun xD
    Takımdan 2 tane morona retard dedim diye 48 saat mute yiyorum güzel oyunmuş valve DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nerde moronlar orda ben zaten xDxD

Üye Burakula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    burakula#2108
    İletiler
    2,364
    Blog Girişleri
    2

Alıntı Alıntı: maydin Mesajı göster
    Hondaki mıknatıslı heroyu nerden biliyon la?

Ama ilk çıktığında düşünmüştüm bende öyle olduğunu. Yine de dotada forcestaff görevini alacak bi hero olması lazımdı eklenmiş güzel oldu.

Şimdi de hondaki martyr e benzer skilleri olan bir hero eklenmesini bekliyorum Çok zevkli oynaması ya.
    fikir sahibi olabilmek için biraz oynamıştım.

Buff mevzusuna gelince. Hero sağlam playerlık ister, oynayınca da müthiş bir etki yapar burasını anlarım. Ancak hero hem sağlam playerlık istiyorsa, oynayınca da bunun karşılığını vermiyorsa o zaman buff lazım demektir. Meepo nun eski hali böyleydi mesela, n0tailden kötü oynayan herkes hem inanılmaz gayret edip hem de hala arada kaynıyordu.

Lafın kısası bir heronun tam potasniyelini kullanmak için süper ötesi bir oynayış gerekiyorsa o heroya biraz buff lazım bana göre. Dota oynayan insaların %2lik kesimi oynayabiliyor heroyla feedlemiyor oyun kazanıyor diye hero güçlü diyemeyiz.

FİBERLİYORUZ!

Üye FafraGa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,462

Millet dota 2 oynamaya başlayınca dota 1 e eklenen heroların neye benzediğini anlamak çok güç oldu hatırlarım yılbaşı patcinde pudgeye bi santa gelmişti o oyunda tüm yeni herolar picklenmişti ondan sonra çok sıkılmıştım oyundan alışmışım oyuna tam pfff yeni herolar felan
    şimdi eart sprit arc warden oracle felan isimleri bile sıkıyor insanı hero ekleme işi çok sıkıntı eklesen bi dert eklemesen bi dert benim gibi oyun atanların hala picklemdiği herolar var mesela birde yeni hero felan
    I was Lo-gan.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Bu Konudaki Etiketler