4. Sayfa - Toplam 14 Sayfa var BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu
137 sonuçtan 31-40 arası gösteriliyor

Cevap: dotA 6.79? buyrun içeri

Alıntı Alıntı: Nymphe Mesajı göster
    Black king bar

:S

O değilde bs nin ms limiti kaldırılmış, ucuyor gidiyor yani.

Eklenti 5979
    Sen demek istediğimden çok daha farklı bir şey söylemişsin :'/

Blur genellikle #1'lere ve bazen de #2lere karşı işe yarayan bir yetenek. Tabii çoğunlukla Carry'ler belli başlı itemlerini bitirdikten sonra mid game'de MKB bitirebildiği için Blur bildiğin çöp oluyordu.

http://www.youtube.com/watch?v=i03zCXiIVFg

ya DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

DOOM OP PLZ NERF

Alıntı Alıntı: MortMort3344 Mesajı göster
    Mortred e gelen bufflar genelde güçlü yönüne oluyor.Zaten Blur a bir buff veya remake gelse biraz daha pick havuzuna kayar, bence Mortred'in picklenmemesinin sebebi sadece blur değil birkaç özelliğide zayıf kalıyor oyun başında farm alamazsa çöp kalıyor zaten.
    Tek sebebi blur demedim zaten

Icefrog Blur yeteneğini çıkarıp yerine ortalama bir yetenek koysa, yine de arada sırada picklenir o hero. Sadece başlıca sebebi blur dedim.

Bir de oyun başına farm alamama gibi bir durum pek söz konusu değil Mortred ile. Karşısı çok agresif gelse bile, hatta 1v2 kassan bile dagger ile alabiliyorsun farm.

Alıntı Alıntı: arpharazon Mesajı göster
    Tek sebebi blur demedim zaten

Icefrog Blur yeteneğini çıkarıp yerine ortalama bir yetenek koysa, yine de arada sırada picklenir o hero. Sadece başlıca sebebi blur dedim.

Bir de oyun başına farm alamama gibi bir durum pek söz konusu değil Mortred ile. Karşısı çok agresif gelse bile, hatta 1v2 kassan bile dagger ile alabiliyorsun farm.
    Benim carryim olsana kanka, dalga geçmiyorum

---

Buyback nerfleri, bloodseker limiti kaldirilmasi falan

Resmi olarak dota 3 cikti.

DOOM OP PLZ NERF

Blur'un çöp skill olmadığını iddia eden gördüm abi :'/

Carryim ol carryim ol lütfen yaa.

Ciddi ciddi supportlucam seni :S
    -----

Üç dakika geçtikten sonra uçan kurye alınmıyor ,
    Riki dagon shiva etheral op
    Konu Nymphe tarafından (17/10/2013 Saat 22:03 ) değiştirilmiştir.

DOOM OP PLZ NERF

Üye ViktorReznov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    ViktorReznov#2510
    İletiler
    1,763

Sen söyleyince hatamdan döndüm. Çok etkilisin argümanlarla falan thanks <3
    "My name is Viktor REZNOV, and I will have my REVENGE!!"

ilk 3 dakika içinde flying alınmıyor nymphe yanlış yazmışın.

bence değişiklikler güzel bloodseeker op olmuş biraz ama broodmother ı ig dışında kullanan takım görmedim pek o şarttı fakat alışacak çok şey var iyi takımların bayağı bi train atması lazım duruma alışmak için

Yorumladım bazılarını. Okuyacak ruh hastalarına şimdiden iyi şanslar :d

Genel Değişiklikler

Creep'lerin side-lane'ler için daha ortada buluşması baya iyi olay. Özellikle Radiant için sıkıntı olabiliyordu. Onun dışında offlane'leri rahatlatır.

Buyback'e neden nerf getirdiler anlamadım. Sonuçlarını görmeden yorum yapmak saçma olur şu an için ama takımarın oyunu biraz daha garantici oynaması çok sıkıcı. Umarım bu yönde etkilemez kimseyi :s

Jungle için gelen bütün değişiklikler genel olarak early-push'u engelleme gibi geldi bana. Onun dışınca jungle hero'larını zorlayacak şeyler var, ki bence gerekliydi bunlar. Adam dakika 4'de 6 level falan çıkıyor jungle'dan. Saçmaydı bu biraz.

Gece-gündüz süresiyle oynamasının nedeni tamamen early-agression abi :d Icefraud beni anlıyor resmen. Sıkıcı Dota'yı bitiriyor adam yavaş yavaş. Baya iyi :d

Roshan süresinin değişmesi resmen mükemmel ya. Böyle çılgın atmalı değişiklikler heyecanlandırıyor beni. Artık süre yazmak falan yok, gideceksin Roshan orada mı diye bakacasın ulan :d

Hero'lar

Bloodseeker hala yeterli değil. Çöp olmaktan çıkmış biraz ama bir skill'in tamamen değişmesi gerekiyor bence. Üstünde oynayarak olacak iş değil.

Broodmother mükemmel olmuş resmen. Tam bir offlane şu an.

Clinkz'de inanılmaz olmuş. Magic Immunity'ye geçer ne demek ya? Hard-carry olarak daha çok görürüz gibi. Deneyecek takım lazım sadece. #gospeedgaming

Distruptor Aghanim için mid'e geçer mi? AA için de aynısını demiştik çok fazla denemedi millet. Bu aghanim değişikliği de böyle olacak gibi. #pubgame

Elder Titan'a nerf gerekiyordu. Güzel olmuş, en azından artık 1500 range'den her 15 saniyede bir support hero'ları yarı cana indiremeyecek.

Enigma için Aghanim değişik olmuş. Ama competitive için hala lüks item olarak gözüküyor. #pubgame

Io'ya gelen nerf yerinde ama yeterli mi tartışılır. Bunun yerine ulti'sinin cooldown'u düşürülebilirdi. Ama iyidir iyi :d

Jugger'a gelen buff çok iyi bence. Sen git aghanim kas 4200 gold'a millet 1600'e ghost alsın ulti patates. Aynı Necro-HotD ilişkisi. Ona da bir el atılması gerekiyor. Üşenmeyen mail atsın :d

KOTL'a gelen değişiklik direk olarak Brood antisi olarak mı hazırlanmış lan? Hmm şrfs icefraud :d

Luna'ya hala beklediğim değişiklik gelmedi. Ulan şu skill'i kapatıp-açabilelim yauu.

Meepo cidden çok çılgın bu ne lan :d Bir süre sonra hero'nun mid game'de aşırı hızlı kasmasını engellemeye çalışmışlar galiba. Çok görmüyoruz. Bir şey diyemem.

Naga'ya gerekli nerf gelmiş. Böyle hafif bir denge gerekiyordu, iyi oturmuş. Icefrog'un önce aşırı nerf yapıp bir harita süresi boyunca hero'yu katletmesi olayı olmamış. İyi, iyi, iyi.

Furion'a beklediğim nerf gelmemiş. Sanırım meta'nın bu kadar içinde olan bir hero'ya ağır bir nerf getirmenin, onu öldüreceğini düşünüyor icefraud. Haklı tabi. Gerçi son zamanlarda ratdoto'nun çaresini buldu gibi takımlar. İyi, iyi, iyi.

NS biraz imba gibi olmuş. Ama early-agression çılgın meta'sına uyacağı için benim için sorun yok EHUEHEHEHEUHE

Omni'ye gelen değişiklik yine meta'ya sokmayacak hero'yu. Üzülelim. Zılgıt çekelim, tilililili.

OD'ye baya sağlam nerf gelmiş. Artık tranquil ve buckler'la beleş mana yok :d

PA değişik olmuş ama hero'nun uyabildiği oyun stili hala aynı.

Pudge. Hmm :d Öncelikle Flesh Heap'e gelen nerf baya sağlam. Hero'nun böyle bir dengeye ihtiyacı var mıydı, tartışılır. Aghanim artık kasılabilir hale gelmiş. Ben lüks olarak bile kasmıyordum. Ve beklenen an :d 2008'den beri beklediğim dagger gelmiş Pudge'a. Vay anasını. Dota'yı bırakmamı beklemiş yavşak icefraud AMA şimdi dagger'ın altında şöyle bir şey yazıyor ki beni değişik düşüncelere gark etti; İşte normal yollarla gidilmeyen yerlere çektiğimizde hero'yu 5 saniyelik yardırmaca kazanacak. Eee biz oralara force staff'la da çıkabiliyorduk abi? Force'la çıktığımızda da mı adam free-pathing kazanacak? Eğer öyleyse geri alsınlar değişikliği. Eğer öyleyse af edersiniz ama sikerler öyle değişikliği yani :d @pırasa Beni hiçbir güç Dota'ya geri döndüremez bu saatten sonra :d

Riki'ye gelen değişiklik gerekli miydi bilmem ama hoş olmuş. Aynı PA gibi hero'nun uyduğu stratejiyi değiştirmeyeceği için sadece normal bir buff olarak kalacak, biraz farklı tabi.

Rubick'e beklenen aghanim geldi. Zaten hero çıktığından beri konuşulan bir şey, aynılarını söylemeye gerek yok.

Skymage. 0 saniye CD ulti. Tabi o manacost'la ne kadar atabilirsek artık. Int artışı early'de çok can yakar mid lane için. Aghanim'den daha etkili bir buff kesinlikle.

Slark'ı doğru mu anladım bilmiyorum ama orada Gem yazmıyor abi, direk Truesight demiş manyaklar. Yani kuleler, ward'lar falan da göremeyecek galiba. Eğer öyleyse hoş geldin mid slark.

Sniper'a gelen değişikliği görünce baya güldüm ya. Buna ilk kez range buff'ı geldiğinde bi' arkadaş "yakında base'den vuracak eleman" falan demişti. Sanırım oraya doğru gidiyoruz sdbfasd

Spectre'de baya çılgın olmuş. Hop ordayım falan filan :d

Spacecow'a nerf gelmiş ama çok yeterli değil bence. Daha doğrusu, yerinde değil. Hero'nun olayı inanılmaz dive özelliği. Onun yerine başka yerlerden nerf gelmiş. Değişik.

Tree böyle iyiydi gibi keşke oynamasaymış daha fazla. Kaç haritadır zaten oynaya oynaya bozdu hero'yu ya yazık :s

Venge'e gelen blink, Pudge'a gelenden çok daha mantıklı. Core item oldu bence. Sağlam bir initiation'dan sonra hero patates oluyordu. Bu şekilde direk kaçacak falan filan :d

Venom'a gelen buff'lar tam yerinde olmuş. Hero'da aptal bir şeyler vardı böyle güçsüz müdür nedir belli değildi. İyi bir #4 olmuş şu an.

Visage'ı neden öldürdün ey icefraud ya :s

Eşyalar

Animal Courier'e gelen buff'a çok sevindim lan nedense. Tek vuruşta ölmeyecek WOHOOOOO

Armlet'e gelen nerf şu ana kadar bir item'a gelen en büyük nerf olabilir hatırladığım kadarıyla. Cost-effective değil lan artık resmen. Bitirmişler, yazık olmuş. 0.4 falan olsa yine anlarım da 0.7 çok fazla.

Bottle'a gelen değişiklikle icefraud benden 10 puan kazandı. Yazdım hanesine resmen. Gereksiz bottle-start'lar gözükmeyecek pub oyunlarda artık. Net, iyi değişiklik :d

Gem yakında 1k olur. Boris'in tabiriyle; küçük küçük nerf'ler geliyor :d

Necronomicon :d aaa necromomomo :d Yukarıda bir yerde Domi-necro olayını yazmıştım, kalbim temiz demek ki değiştirmişler zaten. İyi olmuş. Midas-necro'da değişmiş o da iyi olmuş :d

Linken'e neden böyle bir çılgınlık getirdiler bilmiyorum ama süper olay resmen. Böyle çılgın atmalı, beklenmedik değişiklikler görünce bir hoş oluyorum :d

Mjollnir harbi harbi kasılabilecek item'lar arasına girmiş bu şekliyle. İyi buff.

Observer kırmanın 50 gold getirmesi fakir support'lar için süper olay ya. Bu icefraud balık burcu mu nedir abi böyle acıyor zaportlara falan :d

Pipe'a kesinlikle gereken bir buff gelmiş. Göt göte girmek gerekiyordu resmen. Rahatlamış abi item. Kasan adamın üstünde baskı oluşuyordu, "lan şimdi basacam ama ya batrider'a gelmezse :s zaten köşede duruyo yavşak pff :s" gibi :d

Sentry'ye gelen değişiklik smoke için galiba. Mantıklı olmuş.

Shadow Blade'e yıllardır söylediğim nerf geldi. Mail'ler işe yaramış :d

Vanguard'a beklediğim disassemble buff'ı gelmemiş. Bu şekliyle de oyuna giremez bence. Ama yine de kasan ruh hastaları çıkabilir tabi.

Alıntı Alıntı: SuicideBomber Mesajı göster
    ilk 3 dakika içinde flying alınmıyor nymphe yanlış yazmışın.

bence değişiklikler güzel bloodseeker op olmuş biraz ama broodmother ı ig dışında kullanan takım görmedim pek o şarttı fakat alışacak çok şey var iyi takımların bayağı bi train atması lazım duruma alışmak için
    Aynen yanlıs okumusum, ama benim dediğim bana daha mantıklı geldi o yüzden öyle algıladım büyük ihtimal.

DOOM OP PLZ NERF

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Bu Konudaki Etiketler