1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
21 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Konu: Rol seçimi

Rol seçimi

Arkadaşlar arada birde olsa LoL oynuyorum TOP,Jungle,Support bu rollerden sizce hangi rolde daha rahat gelişebilirim yada türkiye'de hangi rolde eksik var birde son olarak önerdiğiniz rol hangisi olursa olsun olmazsa olmaz heroları hangileridir
    Www.CapoeiraTurkiye.Com

Cevap: Rol seçimi

Alıntı Alıntı: Axé Capoeira Mesajı göster
    Arkadaşlar arada birde olsa LoL oynuyorum TOP,Jungle,Support bu rollerden sizce hangi rolde daha rahat gelişebilirim yada türkiye'de hangi rolde eksik var birde son olarak önerdiğiniz rol hangisi olursa olsun olmazsa olmaz heroları hangileridir
    Güzel tabir.

Üye canifeto12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    AzR#2615
    İletiler
    2,091

sup ta fena bi eksiklik var ama topta olur . jung iyisen al cogu macı kazanırsınız
    Üşengeçlik, tembellik ve rahatlık kavramlarını ayıran çizgiler vardır. Ben ise bütün o çizgileri ortalayıp üzerlerlerine uzanan insanım

İnsan insanı s*ker mi be

Üye ViktorReznov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    ViktorReznov#2510
    İletiler
    1,763

Sen de mi lol
    "My name is Viktor REZNOV, and I will have my REVENGE!!"

jungle sayısı fazla değil lolde, hem rankedda taşımasıda çok kolay jungle ile. zaten kolay oyun olduğundan zorlanacağın bişe yok
    sa

Top Lane ve Jungle öneririm. Ben uzun bir süredir sadece SoloTop oynuyorum olmazsa olmaz şu anki meta için ; Shen,Renekton,Riven,Nasus,Jax. Benim favorim ise Kha'zix. Rumble ve Malphite da TFlerde etkili championlar TopLanede.

Abi bot lanede uyum cok onemli. Solo falan takılacaksan yanındaki adamlar seni delirtebilir. Jungle cidden iyiyse oyunu aldırabiliyor. Top veya jungle alıs abi sen.

Alıntı Alıntı: Terry Mesajı göster
    Abi bot lanede uyum cok onemli. Solo falan takılacaksan yanındaki adamlar seni delirtebilir. Jungle cidden iyiyse oyunu aldırabiliyor. Top veya jungle alıs abi sen.
    Tamam kanka bana top lane ve Jungel için en önemli heroları yazabilir misin peki yukarıda arkadaş top lane için yazmış ama işte bir daha yazsanız fena olmaz =)
    Www.CapoeiraTurkiye.Com

Top icin Renekton, Nasus, Jax, AATROX Jungle icin Jarvan, Hecarim, Shaco, AATROX deneyebilirsin. Hangisini seversen artık abi alısması kolay heroları yazdım.

Not: Aatrox cidden cok güclü-_-

Leesin, Jarvan 4 ve Aatrox aklıma gelen en önemli jungle heroları.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)