2. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
40 sonutan 11-20 aras gsteriliyor
    ye Krizalid - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    14/05/2011
    BattleTag
    Krizalid#2895
    letiler
    2,560
    Blog Girileri
    11

Cevap: [HD] Heroes of the Storm Trailer (Trke Altyazl)

Trailer'a bakarsak koskoca Blizzard; LoL ayarnda bir oyun karacak gibi duruyor ahahahahah. Sana benim puanm 2 ganka.

yle bir efsane varken byle trailerlardan medet ummak ok ezike lan. He ya he blizzard ok iyi olum!!!

Hayr madem ciddiyetsiz ve dandik bir tantm yapacaktnz arkaya unu koysaydnz da gemii yad etseydik az...

http://www.youtube.com/watch?v=7Wt6XlVob_E

ye berkbegins - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    27/09/2008
    letiler
    1,460
    Blog Girileri
    1

Alnt Alnt: Krizalid Mesaj gster
    Trailer'a bakarsak koskoca Blizzard; LoL ayarnda bir oyun karacak gibi duruyor ahahahahah. Sana benim puanm 2 ganka.

yle bir efsane varken byle trailerlardan medet ummak ok ezike lan. He ya he blizzard ok iyi olum!!!

Hayr madem ciddiyetsiz ve dandik bir tantm yapacaktnz arkaya unu koysaydnz da gemii yad etseydik az...

lan doru biey syledin valla helal leyn!
    GameHonor where berk "begins"

-WerderWeremem
    -Lexsarko
    -Huf
    -Napstar
    -Canifeto12
    -ThePrivate
    -TheDeal
    -Quim_

Kimler yok ki buyurun link.

ye Nana - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    31/01/2013
    BattleTag
    Nana#2980
    letiler
    1,310
    Blog Girileri
    8

Alnt Alnt: Krizalid Mesaj gster

blizzardn cinematicleriyle dota 2 ' yi kyaslyosan sen eziksin kusura bakma dota'y yaratan bi nevi blizzard warcraft' karmasayd dota diye biey yoktu uan doal olarak dota 2 de yoktu gerizekal liseli seni

ye Woolridge - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    02/02/2011
    Makaleler
    5
    letiler
    1,686
    Blog Girileri
    1

Alnt Alnt: Nana Mesaj gster
    dota'y yaratan bi nevi blizzard warcraft' karmasayd dota diye biey yoktu uan doal olarak dota 2 de yoktu gerizekal liseli seni
    adam neyden bahsetmi sen neyden

edit: hani laf sokaym diye paralamsn kendini ama olmam :d
    Konu Woolridge tarafndan (15/11/2013 Saat 01:53 ) deitirilmitir.
    Best and only tip you ever need: blame yourself for everything you can (and learn from it!), and never blame the team.

Ynetici Nighthawk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    07/09/2008
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    letiler
    4,049
    Blog Girileri
    5

ncelikle, kullandn kelimelere dikkat etmelisin Nana. Bunu uyar sayyorum.

Nana'nn yazd aslnda alakal. Tabi sadece bu konuya baknca Woolridge'in anlad gibi alakasz grlyor. Ama Krizalid'in Dota 2 konularnda Valve'e svdn, LoL' de oynamadn ve uzaktan bakarak sevmediini, sadece Dota 1 sevdiini bilen biri, imdi HotS konusunda Blizzard'a da svnce, Dota 1'in bir Blizzard oyunu iinde varolduunu hatrlatm. Ancak Krizalid Blizzard'n gemiine deil, sadece bu trailerna laf syledii iin byle bir hatrlatmaya gerek olmayabilir.

HotS trailer bence de Blizzard kalite seviyesinin altnda kalm. Blizzard'tan ciddi oyun bekliyorduk (ki hala bekliyoruz trailer nemli deil) ama trailer casual olmu. Yine de kalitesiz bir oyunu karmak yerine pe atacan ok iyi bildiimiz Blizzard' Dota 2 trailer ile kyaslamak da ayp olmu. Bunu her konuda Valve'e sven birinin yapmasysa dikkat ekici olmu

WoW expansionlarnda kt blizzard kaka blizzard diye laf yapp, sonra aslnda iyimi ya diye deli gibi oynayan milyonlar grmlm var. Benim Blizzard'a gvenim hi azalmad o yzden. Trailera bakp "abi boktan olcak oyun i'm afk at base" moduna girmedim. Oyun Dota olmayacak. Olmasn zaten, Dota istiyorsan Dota oyna. Hem Dota'dan hem LoL'den ok daha farkl dinamikleri olaca belli. Sonuta kaliteli bir yapm olacaktr ve hayran bir kitle oluturacaktr. ktnda oynar ve sevmezseniz bile, Blizzard'a svmeye hakknz yok. nk Blizzard'n size MOBA trnde sizin istediiniz gibi bir oyun yapma gibi bir grevi yok. Adamlar kendi istedikleri gibi bir oyun yapar, seven oynar sevmeyen oynamaz.
    Konu Nighthawk tarafndan (15/11/2013 Saat 02:34 ) deitirilmitir.

Alnt Alnt: Nighthawk Mesaj gster
    ncelikle, kullandn kelimelere dikkat etmelisin Nana. Bunu uyar sayyorum.

Nana'nn yazd aslnda alakal. Tabi sadece bu konuya baknca Woolridge'in anlad gibi alakasz grlyor. Ama Krizalid'in Dota 2 konularnda Valve'e svdn, LoL' de oynamadn ve uzaktan bakarak sevmediini, sadece Dota 1 sevdiini bilen biri, imdi HotS konusunda Blizzard'a da svnce, Dota 1'in bir Blizzard oyunu iinde varolduunu hatrlatm. Ancak Krizalid Blizzard'n gemiine deil, sadece bu trailerna laf syledii iin byle bir hatrlatmaya gerek olmayabilir.

HotS trailer bence de Blizzard kalite seviyesinin altnda kalm. Blizzard'tan ciddi oyun bekliyorduk (ki hala bekliyoruz trailer nemli deil) ama trailer casual olmu. Yine de kalitesiz bir oyunu karmak yerine pe atacan ok iyi bildiimiz Blizzard' Dota 2 trailer ile kyaslamak da ayp olmu. Bunu her konuda Valve'e sven birinin yapmasysa dikkat ekici olmu

WoW expansionlarnda kt blizzard kaka blizzard diye laf yapp, sonra aslnda iyimi ya diye deli gibi oynayan milyonlar grmlm var. Benim Blizzard'a gvenim hi azalmad o yzden. Trailera bakp "abi boktan olcak oyun i'm afk at base" moduna girmedim. Oyun Dota olmayacak. Olmasn zaten, Dota istiyorsan Dota oyna. Hem Dota'dan hem LoL'den ok daha farkl dinamikleri olaca belli. Sonuta kaliteli bir yapm olacaktr ve hayran bir kitle oluturacaktr. ktnda oynar ve sevmezseniz bile, Blizzard'a svmeye hakknz yok. nk Blizzard'n size MOBA trnde sizin istediiniz gibi bir oyun yapma gibi bir grevi yok. Adamlar kendi istedikleri gibi bir oyun yapar, seven oynar seven oynamaz.
    Yemin ediyorum yaznn sonuna kadar cidden destek ktm byle helal olsun ok doru sylyor falan diye ama seven oynar seven oynamaz grnce nedense bir lk gibi kahkaha attm.. Herhalde bo anma denk geldi. Neyse Night sonuna kadar hakl knca grcez oyunu , dota istiyorsanz dota oynayn bu kadar basit.

Ynetici Nighthawk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    07/09/2008
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    letiler
    4,049
    Blog Girileri
    5

Alnt Alnt: Crestfallen Mesaj gster
    Yemin ediyorum yaznn sonuna kadar cidden destek ktm byle helal olsun ok doru sylyor falan diye ama seven oynar seven oynamaz grnce nedense bir lk gibi kahkaha attm.. Herhalde bo anma denk geldi. Neyse Night sonuna kadar hakl knca grcez oyunu , dota istiyorsanz dota oynayn bu kadar basit.
    Senin yazn okuyunca da ben gldm ayn ekilde Dzelttim.

Bu arada bugnk gncelleme ile Dota 2'ye eklenmi bir yaz:

Eklenti 6125

ye Sercan<Michaell> - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    28/10/2012
    BattleTag
    Sercansokmen#2169
    letiler
    2,050

Link almyor NH
    @Kriz
    sonuna kadar haklsn bro.

@Nana
    Samalamsn. Trailerin rezil rsva olduu oyunun lolu andrd ok bariz. Ben de blizzard oyunlaryla bydm. Diablo Wow Warcraft. Ama bu uanlk olmam gzkyor. leride tam anlamyla oyunun nas birey olduunu grnce tekrar konuuruz. AMa uanki hali bence w3 mapmz ok nl oldu hadi bide sc2 map yapalm gibi olmu. Ciddi bir oyun gremiyorum ortada.

ye WeRdeR WeReMeM - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    06/05/2011
    BattleTag
    MuslumBird#2539
    Makaleler
    1
    letiler
    3,079
    Blog Girileri
    3

Ne bydn la blizzard oyunlaryla diablo ve wow oynam 3 gn byd sayyor kendini ezikkk yaaaaa
    Mezar tama; "Resurrect Please" yazsnlar

Wrath Of The WeRdeR_WeReMeM [WotWW]

BE NOKTA BLM TEKNOLOJLER

ye Aerogel - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    10/05/2012
    BattleTag
    ilker93#2847
    letiler
    171

Birimize beta keyi ciksada daha detayli bilgilendirse
    And when I'm gone, just carry on, don't mourn
    Rejoice every time you hear the sound of my voice
    Just know that I'm looking down on you smiling
    And I didn't feel a thing, So baby don't feel no pain
    Just smile back

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)