3. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
40 sonutan 21-30 aras gsteriliyor
    ye Sercan<Michaell> - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    28/10/2012
    BattleTag
    Sercansokmen#2169
    letiler
    2,050

Cevap: [HD] Heroes of the Storm Trailer (Trke Altyazl)

Alnt Alnt: WeRdeR WeReMeM Mesaj gster
    Ne bydn la blizzard oyunlaryla diablo ve wow oynam 3 gn byd sayyor kendini ezikkk yaaaaa
    lol. 10 yamda diabloya baladm lan ayptr sylediin uan 24 yandaym diablo hala oynarm. 3 sene wow oynadm. warcraft 6 seneye yakn oynadm.

ye Nana - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    31/01/2013
    BattleTag
    Nana#2980
    letiler
    1,310
    Blog Girileri
    8

Alnt Alnt: Nighthawk Mesaj gster
    ncelikle, kullandn kelimelere dikkat etmelisin Nana. Bunu uyar sayyorum.

Nana'nn yazd aslnda alakal. Tabi sadece bu konuya baknca Woolridge'in anlad gibi alakasz grlyor. Ama Krizalid'in Dota 2 konularnda Valve'e svdn, LoL' de oynamadn ve uzaktan bakarak sevmediini, sadece Dota 1 sevdiini bilen biri, imdi HotS konusunda Blizzard'a da svnce, Dota 1'in bir Blizzard oyunu iinde varolduunu hatrlatm. Ancak Krizalid Blizzard'n gemiine deil, sadece bu trailerna laf syledii iin byle bir hatrlatmaya gerek olmayabilir.

HotS trailer bence de Blizzard kalite seviyesinin altnda kalm. Blizzard'tan ciddi oyun bekliyorduk (ki hala bekliyoruz trailer nemli deil) ama trailer casual olmu. Yine de kalitesiz bir oyunu karmak yerine pe atacan ok iyi bildiimiz Blizzard' Dota 2 trailer ile kyaslamak da ayp olmu. Bunu her konuda Valve'e sven birinin yapmasysa dikkat ekici olmu

WoW expansionlarnda kt blizzard kaka blizzard diye laf yapp, sonra aslnda iyimi ya diye deli gibi oynayan milyonlar grmlm var. Benim Blizzard'a gvenim hi azalmad o yzden. Trailera bakp "abi boktan olcak oyun i'm afk at base" moduna girmedim. Oyun Dota olmayacak. Olmasn zaten, Dota istiyorsan Dota oyna. Hem Dota'dan hem LoL'den ok daha farkl dinamikleri olaca belli. Sonuta kaliteli bir yapm olacaktr ve hayran bir kitle oluturacaktr. ktnda oynar ve sevmezseniz bile, Blizzard'a svmeye hakknz yok. nk Blizzard'n size MOBA trnde sizin istediiniz gibi bir oyun yapma gibi bir grevi yok. Adamlar kendi istedikleri gibi bir oyun yapar, seven oynar sevmeyen oynamaz.
    sorry ama sen anlamsn ne demek istediimi np bidaha olmaz

ye Insomniac - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    15/03/2009
    BattleTag
    StoneCold#2490
    letiler
    914

Alnt Alnt: WeRdeR WeReMeM Mesaj gster
    Ne bydn la blizzard oyunlaryla diablo ve wow oynam 3 gn byd sayyor kendini ezikkk yaaaaa
    Blizzard'da bu arkadan babasnn herhalde adam yle bir sahiplenmi ki toz kondurmuyor. :d
    Gzel oyun xD
    Takmdan 2 tane morona retard dedim diye 48 saat mute yiyorum gzel oyunmu valve DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nerde moronlar orda ben zaten xDxD

ye Krizalid - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    14/05/2011
    BattleTag
    Krizalid#2895
    letiler
    2,560
    Blog Girileri
    11

Alnt Alnt: Nighthawk Mesaj gster

Nana'nn yazd aslnda alakal. Tabi sadece bu konuya baknca Woolridge'in anlad gibi alakasz grlyor. Ama Krizalid'in Dota 2 konularnda Valve'e svdn, LoL' de oynamadn ve uzaktan bakarak sevmediini, sadece Dota 1 sevdiini bilen biri, imdi HotS konusunda Blizzard'a da svnce, Dota 1'in bir Blizzard oyunu iinde varolduunu hatrlatm. Ancak Krizalid Blizzard'n gemiine deil, sadece bu trailerna laf syledii iin byle bir hatrlatmaya gerek olmayabilir.
    Nasl bir "svmek" anlayn var yahu.

Sevmediim eyleri eletirdiim gibi beendiim eyleri de veceim tabii ki. Valve'ye mi aitmi Blizzard'a m aitmi ok nemli deil. Bir oyun olarak Dota 2'yi beenmiyor olabilirim ancak trailer'n vmeme engel deil bu; adamlar yapm. WC3 DotA'y da seviyorum ve hala oynuyorum, Aralkta'da Hearthstone'un ak betaya balamasn bekliyorum ancak Blizzard'n bu moba oyun trailer'n beenmedim.

Hayr; Shoujo, Romance ve Ecchi anime izlemekten kafay yakm olan ocuklarnn parayla giremeyecekleri niversitelerde okuyan byklerine "gerizekal liseli" falan demesi hakikaten katlanlr gibi deil. nternet bunlar gibi cahiller iin en byk nimet ite.

Ynetici Lexsarko - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    28/06/2009
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    letiler
    2,908

Dota 2'yi bilizart yapsayd diyorum, of diyorum

Heroes of the Storm da bence ok gzel bir oyun olacak. Yalnz ismi ben beenmedim. Defence of the Ancients gibi "X of the Y" biiminde olmasaym iyiymi. Byle isim konusunda esinlenilmi gibi duruyor :/

Alnt Alnt: Lexsarko Mesaj gster
    Dota 2'yi bilizart yapsayd diyorum, of diyorum

Heroes of the Storm da bence ok gzel bir oyun olacak. Yalnz ismi ben beenmedim. Defence of the Ancients gibi "X of the Y" biiminde olmasaym iyiymi. Byle isim konusunda esinlenilmi gibi duruyor :/
    Heroes of the Storm/Newerh? Bunu kimse iplemiyor galiba. akmasn tanmyoruz bu yzden neredeyse ayn ismi kullanrz demiler anlalan.

u ortadaki byk canavar yaknda roshana uzaktan dooma benziyor.

Trailera gelirse hi de gzel olmam berbat akas. Volvo nunki kat kat iyi.
    Konu KEREEEEEEEEEEEM tarafndan (15/11/2013 Saat 15:49 ) deitirilmitir.
    Din; ilimle birleirse nefaset, cehaletle birleirse rezalet, siyasetle birleirse de felaket olur.

ye Krizalid - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    14/05/2011
    BattleTag
    Krizalid#2895
    letiler
    2,560
    Blog Girileri
    11

heart of the swarm... hearthstone heroes of warcraft... heroes of the storm...

http://hydra-media.cursecdn.com/dota...v_level_01.mp3

Ynetici BorisPeace - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    20/06/2009
    Makaleler
    148
    letiler
    3,539
    Blog Girileri
    4

Alnt Alnt: maydin Mesaj gster
    Heroes of the Storm/Newerh? Bunu kimse iplemiyor galiba. akmasn tanmyoruz bu yzden neredeyse ayn ismi kullanrz demiler anlalan.
    Banda heroes olunca yle mi oldu Akm 3DO balatmtr belki, geri Ubisoft'a kald ama (:

ye CoolStoryBro - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    22/11/2011
    BattleTag
    Steampunk#2190
    letiler
    1,440

Yorumlar okuyunca aklmdan geen ilk dncelerin ounu NH yazm zaten.

Daha aacak olursam, bence fazla ar konuulmu. Boris'in kp "Alfa aamasndaki bir oyundan bahsediyoruz" yazmasn bekliyorum. Keza oyun Beta'ya bile gemedi daha. Bu arada Dota 2 Cinematic traileryla HotS Gameplay trailern karlatrmak sama. Ho, Cinematic trailer da Dota 2'nin ki kadar gzel deil; BlizzCon'a yetisin diye fazla zerinde durulmam gibi geldi bana, fazla ksa. Fakat genel olarak Valve'in ya da dier oyun firmalarnn Cinematic konusunda Blizzard'a pek yaklaamayacan dnyorum.

Herneyse yorumlara baknca oyun hakknda pek aratrma yaplmadn gryorum. Oyun trne tam olarak Action-RTS ya da MOBA denilemez ve bu yzden DotA, LoL ve HoN gibi oyunlara da pek benzemeyecek bir oyun olacak. Sc2 ve HotS'un oyun direktr Dustin Browder bandan beri yeni bir tr yaratma peinde olduunu aklad, kendilerinin bu tr "Hero Brawler" eklinde tanmladklarn syledi.

Yani oyun olduu gibi agresif combat ve pushlar zerine kurulu olacak. Casual ve ksa sreli akc bir oyun amaladklar iin de haritaya gre deien push yapmaya ynelik grevler konulmu. Kiminde The Dragon Knight, Grave Golem gibi Mob'lar yardmyla pushlarken, kiminde Korsan Gemi Bombardman sayesinde push gerekleecek. Ayrca bu Mob yardmyla Push olay Wc3 DDay maplerini aklma getirdi. u an birine oyunu ksaca anlatacak olsam "Sc2 motorunda Diablo III dinamiinde DDay modu gibi abi" derdim herhalde.

Item yok, Last hit/Deny yok, Exp takmca paylalyor, Oyun ba 3 skille balayp ksa srede birok ultimate edinme, Haritada +%20 MS veren bineklerle gezebilme gibi Mekanikleri olacak. Yani gryorsunuz ki farm ynelik deil, takmca combat ve push ynelik bir oyun olacak.

Ya asl o deil de sanki Blizzard "DotA kopyas baka bir oyun yapmay dnyoruz" demite bunu karm gibi insanlardaki bu fke nedir anlamyorum. Hali hazrda Dota 2 gibi dnyann en iyi oyunlar listesinde yksek sralarda yer alan bir oyun varken. Valve yava alyor, oyunda buglar var, Diretide ok ge geldi diye Metacritic'te oyuna 0 puan basp Blizzard'dan yeni Dota istemek neyin kafasdr bilmiyorum. Genel olarak bu MOBA topluluunda eer bu trde oyun yaplacaksa DotA'ya, LoL'e ya da hangi oyunu oynuyolarsa ona ok benzemeli ama daha iyisi olmal eklinde bir kan var. Farkl bir ey grdklerine hemen nyargl yaklayorlar. Zaten byk deiikler ieren patchleri ilk grdklerinde ortal ayaa kaldrdklar halde 2 gn sonra almalar da ayn sebepten.

Yani diyeceim o ki; Blizzard efsane farm potansiyeli, efsane itemlar, efsane stratejiler olan bir oyun yapacam demedi. Adamlar Blizzard evrenindeki efsane karakterlerden oluan, takm oyununa ve pusha(PUSHAAA :d) ynelik casual oyun yapacam dedi ve onun iin alyorlar. Ne kadar iyi ne kadar kt olur bilemem ama ben oynamak iin sabrszlanyorum. Ayrca oyunun Alfa aamasnda olduunu unutmamak gerek, Dota 2'nin ilk hali ile son halini karlatrnca ne kadar deitiini grmsnzdr. Oyunun ana hatlar genel olarak belli olsa da feedbackler sayesinde resmi kna kadar birok yenilik gelecektir diye dnyorum. HotS imdilik benim iin Dota 2'nin yerini alamayacak gibi gzkse de elenceli baka bir alternatif olarak duruyor, beklemedeyim.

Bonus: BlizzCon'da HotS gelitiricilerinin kendi arasnda yaptklar ov malarn videosu;

Ynetici Lexsarko - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    28/06/2009
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    letiler
    2,908

CSB'nin mesajlarn zetleyecek yksek maal eleman aranyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)