1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
23 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor
    Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5

IGA Gamer's Choice En İyi Oyun Adayları

Oyuncuların oylarıyla seçilecek IGA yılın en iyi oyunu ödülüne aday oyunlar...

CoD: Ghosts dışındakiler iyi
    Konu Nighthawk tarafından (15/11/2013 Saat 03:34 ) değiştirilmiştir.

Cevap: IGA Gamer's Choice En İyi Oyun Adayları

biosock infinet- mükemmelid bu sene oynadığım en iyi oyundu diyebilirim muhteşem bir hikaye işleyişi var özellikle elizabeth karakteri size oyuna bağlıyor ayrıca savaş alanları ve savaş sistemi de güzeldi ve tabi ki o mükemel wtf just happened dedirten de bir sonu var bence bu seçilmeli

gta V- daha çıktığı hafta 1 milyar dolarlık bir gelir elde eti ayrıca harika hikayesinin yanında müthiş bir online oynama sistemi var büyük ihtimalle seçilecek oyun budur

the last of us- şahsen oynamak nasip olmadı ama şu an ki neslin en iyi oyunu diyorlar muhteşem bir hikaye ve karakterin kendine baylayıcı bir özelliği var yabana atmamak gerek

battlefield 4- oyunun multiplayer kısmı çok iyi olmasına rağmen kısa single modu ve bitmeyen bugları yüzünden çok fala tepki gördü yine de en azından ilk 3 te olacağını düşünüyorum

assasins creed 4- al tahir den beri ilge ile takip ettiğim muteşem oyun ezio ile alın dönemini yaşarken conner ile gerçek bir hayal kırıklığına uğrattı yapımcılar bundan ders alarak conner ın oyunundan en çok sevilen gemi savaşlarını alarak bu oyunun efsanesini sürdürüyor genede oyunun en büyük sorunu olan yapay zeka sistemine bir çözüm getirebilmiş değiiler ama korsan assasinden daha havalı ne olabilir ki

cod ghost-cod artık dursun istiyorum hafızalarımızda güzel kaldığı yerden devam etsin her sene bu oyunu yaparak insanları biraz daha soğutuyorlar çünkü oyunda artık değişen bir şey yok nerdeyse her sene aynı ayrıca oyunun ilk çıktığında gta yı bile geçti gibi yalan haberlerle imajı bayağ zedelendi

tomb raider- tomb raider eskiden beri her çıktığında oynanan bir oyun olmuştur bu oyunda ise raider ın geçmişine dönüyor olmak onun nasıl raider olduğıunu görmek gayet güzel ayrıca gerilimli havası oyunu farklı kılmaya yetiyor

saint row 4- saint row la tanıştığımdan beri her seferinde bu adamlar daha ne kadar uçucak diye düşünmüşümdür ama 3 le gerçekten gönülleri fetheden oyunun absürt ve eğlenceli yapısı 4 ü kurtarmaya yetmedi çünkü aynı şehir aynı fizik nerdeyse allien hariç aynı silahlar sanki 3. oyunun geniş bazlı bir dlc si hissi veriyor ama gene de oyunun eğlenceli ve komik yanı sizi oyuna bağlamıyor değil (dubstep gun forever )

battleblock heather- ne yalan söyleyeyim bu video da görene kadar haerim olmamıştı oyundan gözümden kaçmış demek yorum yapamayacam

ve dota2- burada onca dota prosu varken laf bana düşmez herhalde

bunlar benim kendi görş ve yorumlarım ama büyük ihtimal birincilliği gta V alır ikincilik isebattlefield 4
    gönlümden geçen ise bioshock infinite

BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5

Ben de gta v last of us ve bioshockun ilk 3 olacagini dusunuyorum.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Fantastik oyunlar hoşuma gitmedi CoD: Ghost'la beraber. Bioshock ve sondan 3. olanları beğenmedim.
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Üye Burakula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    burakula#2108
    İletiler
    2,364
    Blog Girişleri
    2

oyuncu oylarıyla belirlenecekse gta arayı açar kesinlikle. dota2 de oyuncu sayısından dolayı sonlarda kalmaz bence.

FİBERLİYORUZ!

Üye Krizalid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11

Doto ikiye bastım oyumu hıa...

BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5

Alıntı Alıntı: maydin Mesajı göster
    Fantastik oyunlar hoşuma gitmedi CoD: Ghost'la beraber. Bioshock ve sondan 3. olanları beğenmedim.
    Bioshock: Infinite oynadın ve beğenmedin mi? o.O

Dota 2'nin seçilmesini bekleyenler boşuna umutlanmasın.Fan olarak diğer oyunlara göre az.
    Ben Bu oyunlardan sadece Tomb raider oynadım. Her ne kadar hikayesini pek fazla anlamasamda, oyun mekaniksel olarak çok iyiydi. Tatmin ediciydi. Uzun zamandır böyle bir oyunu bekliyordum ben. Umarım devamı gelir.

Ac 4 Black Flag... Bu oyun serisi en sevdiğim serilerden. Henüz oynamadım çünkü pcye çıkmadı ama incelemelerden anşılıyor ki iyi bir yapım olacak. Muhtemelen bu oyun kazanır. Çünkü fanı aşırı derecede fazla.

bioshock infinite oynayıp beğenmemek ne bileyim ben oyunu indirdiğimde bir hata vardı 20-30 dakka da bir oyundan atıyordu oyun onun için hızlıca bir sonra ki checkponte koşuyordum o halde bile beni benden aldı oyun ya sırf hata yüzünden 2 günde faln bitireceğim oyunu 2 haftadan fazla sürede bitirmiştim ama o sunu için bile tekrar tekrar oynanır o oyun o ne mükemmel bir kurgudur tabi herkesin zevki ayrı tartışılamaz

Alıntı Alıntı: ScReaM0fPain Mesajı göster
    Ac 4 Black Flag... Bu oyun serisi en sevdiğim serilerden. Henüz oynamadım çünkü pcye çıkmadı ama incelemelerden anşılıyor ki iyi bir yapım olacak. Muhtemelen bu oyun kazanır. Çünkü fanı aşırı derecede fazla.
    bence yanlış düşünüyorsun gta V çıktığı 3. gününde 1 milyar dolarlık gelir elde etti ve gta da pc çıkışınıgerçekleştirmedi hala ac ne kadar harika bir oyun olsa da hikaye dışında artık bir yenilik sunamıyor nerdeyse her bölümnde ki çoğu gerev birbirine eş bağlayan ise demond ın atalarının maceraları ve desmond a ne olacağı oyun zaten her bölümünde yapay zeka sistemi yüzünden büyük bir sille yiyor yani ben ac nin ilk 3 e bile giremeeyecğini düşüüyorum gene de ac bu yani muhteşem bir oyun
    Konu AloneOrDeaD tarafından (15/11/2013 Saat 22:05 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)