2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
15 sonuçtan 11-15 arası gösteriliyor
    Üye hohmlec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    hohmlec#2491
    İletiler
    2,477
    Blog Girişleri
    1

Cevap: Hala 2015 olmadı mı :(

Alıntı Alıntı: Nana Mesajı göster
    marvel sucks dc comics akar
    dc universe te güzel ama iron man benim favorim .

Bir soru daha fantastic four da jessica alba oynayacak mı ?
    Konu hohmlec tarafından (15/11/2014 Saat 19:10 ) değiştirilmiştir.
    1.CinCinBear <3 2. ShotgunShell <3 3. SonyaTheEvil <3 My favourites streamer

Alıntı Alıntı: MadPandastic Mesajı göster
    Tam olarak Jarvis diyemeyiz de, Tony Stark daha önceden olan olaylardan, felaketlerden sonra bi program geliştirmek istiyor, dünyayı-insanları korumak için Ultron u yaratıyor. Sonra Ultron mantıksal düşünme mekanizması dolayısıyla insan ırkını dünyaya-insanlara en zarar verici unsur olarak görüyor ve bunun sonucunda tüm insanları yok etmenin mantıksal olarak sorunu halledeceğini düşünüyor.

Şunu da şuraya atayım: http://marvelcinematicuniverse.wikia.com/wiki/Ultron merak ettiğin diğer bir çok şeyi de bulabilirsin. Türkçesi var mı bilmiyorum ama :/
    Aslında Ultron'un mucidi Ant Man'di yanlış hatırlamıyorsam. Demekki filmde Tony'nin icadı gibi gösterecekler ve büyük ihtimalle Jarvis'in de parmağı olacak bu işte işletim sistemi olarak. Bakalım nasıl olacak merakla bekliyorum.

Karayip Korsanları'nı da 2015 diye tahmin ediyor ve heyecanla bekliyordum ancak 2017de çıkacağını öğrenerek büyük hayal kırıklığına uğramış bulunmaktayım. 2017ye kim öle kim kala bu büyük bi vicdansızlık

Alıntı Alıntı: hohmlec Mesajı göster
    dc universe te güzel ama iron man benim favorim .

Bir soru daha fantastic four da jessica alba oynayacak mı ?
    DC Universe dizi sektörünü iyi tutturdu. Bence Batman'i saymazsak film sektöründe Marvel'in eline su dökemez ama dizi türünde ezici bir üstünlüğü olduğu aşikar. Bu arada Jessica Alba'yı Fantastic 4'da büyük ihtimal göremeyeceğiz imdb listesinde göremedim :
    http://www.imdb.com/title/tt1502712/...f_=tt_ov_st_sm

Yönetici BorisPeace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4

Alıntı Alıntı: MFT Mesajı göster
    Aslında Ultron'un mucidi Ant Man'di yanlış hatırlamıyorsam. Demekki filmde Tony'nin icadı gibi gösterecekler ve büyük ihtimalle Jarvis'in de parmağı olacak bu işte işletim sistemi olarak. Bakalım nasıl olacak merakla bekliyorum.
    Ant Man'in kendi filmi de geliyor, Age of Ultron'da bir karakter girişi yapabilirler, sonra kendi filmi geldiğinde yabancılık çekmeyiz, hem de filmin reklamı olur :3

Edit: Listeyi elden geçirdim, tarih değişikliği yapılan filmler olmuş.
    Konu BorisPeace tarafından (03/12/2014 Saat 07:54 ) değiştirilmiştir.

Şu süper kahramanlı filmlere bi ısınamadım arkadaş.Warcraftı bekliyoruzzzzzzzzz.
    Pirates are evil? The Marines are righteous? These terms have always changed throughout the course of history! Kids who have never seen peace and kids who have never seen war have different values! Those who stand at the top determine what's wrong and what's right! This very place is neutral ground! Justice will prevail, you say? But of course it will! Whoever wins this war becomes justice!

- Don Quixote D. Of La Mingo

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)