2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
22 sonutan 11-20 aras gsteriliyor

Cevap: Wodota'nn replay ihtiyac olduunun gstergesi

Dostum merak ettim nerede oturuyorsun Uak yazmn da merak ettim. KYK dediine gre niversitede okuyon galiba.
    Din; ilimle birleirse nefaset, cehaletle birleirse rezalet, siyasetle birleirse de felaket olur.

ye tarhuman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    07/05/2011
    BattleTag
    tarhuman#2870
    Makaleler
    1
    letiler
    800

Evet. Uak niversitesindeyim.

Alnt Alnt: tarhuman Mesaj gster
    Evet. Uak niversitesindeyim.
    La uakta evler ucuzdur kyk da kendini niye rtyon. Bi ara buluup dota2 atak dicem de dota2 olan kafe yok uakta. En azndan yle biliyom.
    Din; ilimle birleirse nefaset, cehaletle birleirse rezalet, siyasetle birleirse de felaket olur.

yelik Tarihi
    07/05/2011
    BattleTag
    tarhuman#2870
    Makaleler
    1
    letiler
    800

Ben KYK'da rahatm. Yeni yaplan yurdu biliyorsundur zaten. Odalar 3 kiilik ve eski yurttakine gre daha geni. Her odann kendi banyo ve tuvaleti var. Eve kpta yok nbetlee yemek yaplacak, alveri yaplacak uraamam . Ben zaten ounlukla pc banda olduum iin merkeze 2 haftada bir gidiyorum.(yani sosyal hayatm yok) Hem bu son senem.

Ynetici Lexsarko - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    28/06/2009
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    letiler
    2,908

Mtevaz insann at konunun bal da bir farkl oluyor canm

yelik Tarihi
    07/05/2011
    BattleTag
    tarhuman#2870
    Makaleler
    1
    letiler
    800

Birinci olduuma sevinirim, hava atmak isterim ama bunu aramn iyi olduu arkadalarm arasnda yaparm.(yaptm ok elenceliydi ) Ama tanmadm insanlarn arasnda bunu yapmak bana ego tatmininden ok rezil olma durumuna iter. Ben nasl olsa sanal ortamdaym, istediimi yaparm dncesinde deilim. Bu nick benim orijinal sanal kimliim. TC kimliim kadar olmasa da zen gsteriyorum. Aslnda bu nick'i artk deitirmek istiyorum .

Dipnot: Ayrca benim bu davranm da bir tr ego tatmini olabilir. Kendimi bazen bunu dnrken buluyorum. Acaba byle davranmam bana zevk mi veriyor diye.
    Konu tarhuman tarafndan (03/12/2013 Saat 23:30 ) deitirilmitir.

Alnt Alnt: tarhuman Mesaj gster
    Ben KYK'da rahatm. Yeni yaplan yurdu biliyorsundur zaten. Odalar 3 kiilik ve eski yurttakine gre daha geni. Her odann kendi banyo ve tuvaleti var. Eve kpta yok nbetlee yemek yaplacak, alveri yaplacak uraamam . Ben zaten ounlukla pc banda olduum iin merkeze 2 haftada bir gidiyorum.(yani sosyal hayatm yok) Hem bu son senem.
    Hac otelde kalyon sen o zaman ya. ini grmedim ama yemekleri falan iyiyse kraldr ora. nternet nasl peki wifi m yoksa kablolu mu lag falan sinir oluyom dedin de merak ettim.

ye Insomniac - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    15/03/2009
    BattleTag
    StoneCold#2490
    letiler
    914

zel sohbet go beyler millet ticaret yapyor konular alta ekiyorsunuz interneti naslm asdasfasdasd
    Gzel oyun xD
    Takmdan 2 tane morona retard dedim diye 48 saat mute yiyorum gzel oyunmu valve DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nerde moronlar orda ben zaten xDxD

yelik Tarihi
    07/05/2011
    BattleTag
    tarhuman#2870
    Makaleler
    1
    letiler
    800

Alnt Alnt: maydin Mesaj gster
    Hac otelde kalyon sen o zaman ya. ini grmedim ama yemekleri falan iyiyse kraldr ora. nternet nasl peki wifi m yoksa kablolu mu lag falan sinir oluyom dedin de merak ettim.
    Ev yemekleri kadar olmasa da yemekler gzel. KYK wifi baladlar bu sene. Kopma falan olmuyor fakat. Herkes dersten geldii iin 17:00'dan itibaren gece 1'e kadar yava oluyor. Gece ve sabahn krnde hi lag yok(vize haftas da tertemiz oluyor ). Ayrca KYK wifi gvenlinet aile profilinde olduu iin baz siteler engelli.(tumblr, myanimelist, steam, wow gibi) Bu yzden biraz sinirimi bozuyor ama dier herey otel konforunda. Aylk 156 TL.
    Konu tarhuman tarafndan (03/12/2013 Saat 23:49 ) deitirilmitir.

Youtube da ki yorumlar konu balna uyumlu ama gayet gzel hareketler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)