4. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu
42 sonuçtan 31-40 arası gösteriliyor

Cevap: Eski Türkiye Dota Geleneğine ne oldu?

Eurobattle dan hatırladığım şey mh, bikeresinde riki almıştım adamlar rosh girmişler gittim ben girdiğim gibi hepsi aoe skillerini atmaya başladı canım azaldı skiller cdde ben kaçıyorum adamlarda beni kovalıyorlar 5 kişi ama vuran yok sadece kovalıyolar hatta lina beni blockluyordu sonrasında skiller gelince beni öldürüp chatte azuhahaha noob yazdılar..

Turkdotadan hatırladığım kendini pro sanan abiler.. turkdotanın demir başları vardı kimse onlara karşı gelemezdi. birde sürekli rating kasan işsizler vardı ama iyiydi orası genel olarak bence

Garenadan hatırladığım ruhuma işleyen vs atmalar. hayatımın en zevkli dotalarını orda attım, pubda veya chatte kavga edip ana bacı allah kitap sövüp vs atardık yenilen itaat ederdi o zamanlar bu saygı vardı şimdi bu saygı da kalmadı yenilen kişi yalan söyleme oc ben yendim diyor.. garena günleri gerçekten çok güzeldi ramazanda sahurda dota atmalar ateist gamingler falan

Weplayı yazmak istemiyorum kabus gibiydi mh küfür bebe ne arıyorsan bulabilirsin
    wepladan bir anımı anlatayım bi keresinde arkadaşla oyuna girdik takımda biri sf aldı mid dedi cb falan yapmadan direk kulenin oraya gitti rune çıkacaktı runeyi alayım derken bizim arkadaş invoker aldı biraz lag oldu, lag anında sf miranadan ok yedi ve acı bi şekilde öldü ananı s*km oc yazıp 50 dk boyunca basedan heroyu oynattı işsiz.

ama cidden eğlenceli günlerdi özellikle garenada ve euda çok eğlenirdik ghost bottan oyun kurardım botun ismini turkdota yapardım millet turkdota oyunu sanıp gelirdi takım içi chatlerini falan okurdum hahaha ne günlerdi ya
    Konu lone tarafından (19/06/2014 Saat 00:30 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Alıntı: lone Mesajı göster
    Eurobattle dan hatırladığım şey mh, bikeresinde riki almıştım adamlar rosh girmişler gittim ben girdiğim gibi hepsi aoe skillerini atmaya başladı canım azaldı skiller cdde ben kaçıyorum adamlarda beni kovalıyorlar 5 kişi ama vuran yok sadece kovalıyolar hatta lina beni blockluyordu sonrasında skiller gelince beni öldürüp chatte azuhahaha noob yazdılar..

Turkdotadan hatırladığım kendini pro sanan abiler.. turkdotanın demir başları vardı kimse onlara karşı gelemezdi. birde sürekli rating kasan işsizler vardı ama iyiydi orası genel olarak bence

Garenadan hatırladığım ruhuma işleyen vs atmalar. hayatımın en zevkli dotalarını orda attım, pubda veya chatte kavga edip ana bacı allah kitap sövüp vs atardık yenilen itaat ederdi o zamanlar bu saygı vardı şimdi bu saygı da kalmadı yenilen kişi yalan söyleme oc ben yendim diyor.. garena günleri gerçekten çok güzeldi ramazanda sahurda dota atmalar ateist gamingler falan

Weplayı yazmak istemiyorum kabus gibiydi mh küfür bebe ne arıyorsan bulabilirsin
    wepladan bir anımı anlatayım bi keresinde arkadaşla oyuna girdik takımda biri sf aldı mid dedi cb falan yapmadan direk kulenin oraya gitti rune çıkacaktı runeyi alayım derken bizim arkadaş invoker aldı biraz lag oldu, lag anında sf miranadan ok yedi ve acı bi şekilde öldü ananı s*km oc yazıp 50 dk boyunca basedan heroyu oynattı işsiz.

ama cidden eğlenceli günlerdi özellikle garenada ve euda çok eğlenirdik ghost bottan oyun kurardım botun ismini turkdota yapardım millet turkdota oyunu sanıp gelirdi takım içi chatlerini falan okurdum hahaha ne günlerdi ya
    Son oyunumla eski dota geleneğini hatırladım. Adam meepo aldı mid gitti. ben de venomancer ile haste buldum carry miz de juggernaut. Laneye gidip kill alalım dedim. Bu sırada bu oç slarka fb verdi. Sonra 2. kez öldü. suçlu ben oldum haste ile üste gittim diye. Yenebilirdik belki de adam afk kaldı tüm oyun. REPORT HAKKIM DA YOk. reportladıklarım hep afk kalanlar veyahut bilerek feedleyenler oluyor. Karşı takımdan bile reportladım ama o haklar bi türlü artmıyor. sistemi s*keyim.
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Üye NightCrawLeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    NightCrawLeR#2107
    İletiler
    415

Re: Eski Türkiye Dota Geleneğine ne oldu?

Eurobattle da Slark ilk çıktığı zaman benim nickimle aynı diye çok kick yemiştim.Ne kadar finger attırmaya whois attırmaya çalışsamda giremediğim oyun çok olmuştu.Hatta atılıp oyunda arkadaş varsa tekrar geri girince hırs yapmışlığım çok vardı.Ah icefrog yaktın beni o sıralar

Üye Krizalid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11

Eski gelenekle yeni gelenek arasında bir fark yok. İstanbul'a iki server kurup region lock özelliği getirseler görürsünüz Wepla'yı Eurobattle'ı ehuehueh.

Bir de bu "Türk geleneği" birilerinin başka birileriyle kavgalı olması üzerine kuruludur hep. Şu g*t kadar Gamehonor'da kaç kişinin birbiriyle küfürleştiğini bir düşünseniz yeter zaten. Birbiriyle sürekli oyun atan 15-20 kişilik bi topluluk düşünün (bir Eurobattle klanı olsun atıyorum). Oradan kesin 3-5 kişi birbiriyle kavgalıdır. Ortak arkadaşları falan filan bu kopuşu engeller zaman zaman yine aynı lobiye girerler hatta aynı takımda da oynarlar falan ama kavgalı oldukları gerçeği değişmez. Ya DotA oynayışlarını beğenmezler kavga ederler, ya da DotA dışında bir şeylerde kavga ederler ama illa bir şekilde tartışırlar yerler birbirlerini.

Sonuçta en önemli özelliklerinden biri "TAKIM OYUNU" olup da "ergen egoist narsist psikopat" insanlarla dolu bir oyun bu. Bir de utanmadan rolleri "CARRY" ve "SUPPORT" diye isimlendirmişler. Haritanın ortasına kendi başına giden adama da "SOLO" diyoruz. Egoların çatışması kaçınılmaz bir durum.

Dota 2 içinden örnek vermem gerekirse de şunu verebilirim. 2013 Diretide zamanında buraya başlık açtım "Roshan kasıyoruz adam lazım" diye. Son derece iyi niyetli ve olumlu sonuçlar beklediğim bir başlıktı. Burada sık takılan ve bazen takılan öyle böyle 10 kişi toparladık, oyuna başladık falan. Aman Allah'ım millet kavgalıymış kendi içinde, benim haberim yok. All'dan laf sokmalar bir başladı, vallahi daha Roshan belirmeden millet ana avrat kayıyordu birbirine ama ne betimlemeler ne hakaretler, 11. sınıf Edebiyat kitabında okutulur yemin ederim. Tabii küfürleşenlerin yarısını tanımayan ve işlerin parçası olmayan biri olarak bezgin bezgin bu çilenin bitmesini bekledim oyun bittikten sonra da yan yan yürüyüp gözlerden ıradım.

O degilde dotadan sikilip hero siege 300 spartali :SAF:SAF:SA duygulandim amk

Üye Nana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nana#2980
    İletiler
    1,310
    Blog Girişleri
    8

Gamehonor pub geceleri en iyisiydi bidaha yapalım bence d.asd.dasfk çıldırmak için birebir

Alıntı Alıntı: Nana Mesajı göster
    Gamehonor pub geceleri en iyisiydi bidaha yapalım bence d.asd.dasfk çıldırmak için birebir
    Bugün yapalım bence
    Yeezer

Üye Simita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İletiler
    791
    Blog Girişleri
    3

storm benim la

Yönetici Lexsarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    İletiler
    2,908

Alıntı Alıntı: Simita Mesajı göster
    storm benim la
    Değil.

Alıntı Alıntı: Simita Mesajı göster
    storm benim la

gökhanaga1 diye birisi vardı o kim?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)