2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
18 sonuçtan 11-18 arası gösteriliyor
    Üye Insomniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    StoneCold#2490
    İletiler
    914

Cevap: GS-Juventus Sonucu

Alıntı Alıntı: tarhuman Mesajı göster
    Spor ile ilgilenmediğim için konuya bakmamıştım. Meğer tarih tartışması yapılıyormuş. Bu forumda nerede ne tartışılacağı hiç belli olmuyor ya.
    Amelenin birisi çıkıyor. Fesli, geri kafalı (ne alakaysa fes ile geri kafalılık) gibi benzetmeler yapıyor. Sonra onu neden yazdığının açıklamasını yapıyor. Sonra yalandan bir padişaha olan sempatisinden bahsediyor ki yani aslında seviyorum da sevmiyorum demek istiyor. Atasını sevenler ve onlara sahip çıkanları geri kafalılıkla suçluyor yada adamın yazdığı mesajda Osmanlıya saygı duyulması gerektiğini söyleyen yazıyı bir tarafından anlıyor.

He benim fikrime gelecek olursan, bana göre insanları giyim kuşamına göre yargılamak geri kafalılıktır, hatta geri kafalılık bile değil kafasızlıktır, beyinsizliktir. (Sözüm meclisten dışarı)
    Güzel oyun xD
    Takımdan 2 tane morona retard dedim diye 48 saat mute yiyorum güzel oyunmuş valve DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nerde moronlar orda ben zaten xDxD

Alıntı Alıntı: Insomniac Mesajı göster
    Amelenin birisi çıkıyor. Fesli, geri kafalı (ne alakaysa fes ile geri kafalılık) gibi benzetmeler yapıyor. Sonra onu neden yazdığının açıklamasını yapıyor. Sonra yalandan bir padişaha olan sempatisinden bahsediyor ki yani aslında seviyorum da sevmiyorum demek istiyor. Atasını sevenler ve onlara sahip çıkanları geri kafalılıkla suçluyor yada adamın yazdığı mesajda Osmanlıya saygı duyulması gerektiğini söyleyen yazıyı bir tarafından anlıyor.

He benim fikrime gelecek olursan, bana göre insanları giyim kuşamına göre yargılamak geri kafalılıktır, hatta geri kafalılık bile değil kafasızlıktır, beyinsizliktir. (Sözüm meclisten dışarı)
    He he öyle ileri kafalı kardeşim, anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az. Hala olayın kıyafetle olan tartışmasından bahsediyorsun ben kıyafeti mi diyorum yoksa adamların bizi gördüğü şekle mi laf ediyorum. Kıyafet sorunu demiyorsan, sen de zaten sokakta her gün fes ile geziyordun dimi

Konuyu başka yerlere saptırdğım için ayrıca özür diliyorum. Daha fazla da yorum yazmayacağım.
    Konu PokerFace tarafından (12/12/2013 Saat 20:57 ) değiştirilmiştir.
    <3 GAGA

BattleTag
    StoneCold#2490
    İletiler
    914

Alıntı Alıntı: PokerFace Mesajı göster
    He he öyle ileri kafalı kardeşim, anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az. Hala olayın kıyafetle olan tartışmasından bahsediyorsun ben kıyafeti mi diyorum yoksa adamların bizi gördüğü şekle mi laf ediyorum. Kıyafet sorunu demiyorsan, sen de zaten sokakta her gün fes ile geziyordun dimi

Konuyu başka yerlere saptırdğım için ayrıca özür diliyorum. Daha fazla da yorum yazmayacağım.

Tepkimin hepsi bunun içindi zaten, adam bir konu açmış gülüp eğlenmek gerekirken, konuyu iki ucu boklu değnek olan bir yere çekmen beni rahatsız etti.

Forumda kenara geçmiş, böyle bir muhabbetin açılmasını bekleyen 3-5 ne konuştuğundan haberi olmayan adam var zaten.Nasıl insanları tahrik ederiz, nasıl aşağılarız diye hazırda bekliyorlar, onlara malzeme vermemek gerekir.
    Güzel oyun xD
    Takımdan 2 tane morona retard dedim diye 48 saat mute yiyorum güzel oyunmuş valve DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nerde moronlar orda ben zaten xDxD

Alıntı Alıntı: Insomniac Mesajı göster
    Amelenin birisi çıkıyor. Fesli, geri kafalı (ne alakaysa fes ile geri kafalılık) gibi benzetmeler yapıyor.
    25.11.1925 yılında çıkan "ŞAPKA İNKILABI"
    Sana tek diyeceğim bu başka mesaj yazmayacağım çünkü Gs-Juve sonucu altında konuştuğun şeyler tamamen komedi sanki onun ile bunun bir alakası varmış gibi, konuyu bir şey yüzünden ASIL sen ve senin gibiler darmaduman etmiş tebrikler ...

BattleTag
    StoneCold#2490
    İletiler
    914

Alıntı Alıntı: Fx Mesajı göster
    Sana tek diyeceğim bu başka mesaj yazmayacağım çünkü Gs-Juve sonucu altında konuştuğun şeyler tamamen komedi sanki onun ile bunun bir alakası varmış gibi, konuyu bir şey yüzünden ASIL sen ve senin gibiler darmaduman etmiş tebrikler ...
    Başka mesaj yazacak kapasiten olmadığı, ilk mesajında belli olduğu için yazmaman yeridir. :P :d
    Konu Insomniac tarafından (12/12/2013 Saat 21:51 ) değiştirilmiştir.
    Güzel oyun xD

Üye canifeto12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    AzR#2615
    İletiler
    2,091

Alıntı Alıntı: PokerFace Mesajı göster

Peki bu saydığın ülkeler hala bu kıyafetleri veya görünümleri kullanıyorlar mı ? Evet. Biz kullanıyor muyuz? Hayır.
    kullanmamamız bizim olmadıgını gercegini değiştirmez ki . yani kimse kullanmıyorsa sahipsizdir e denk geliyor bu . ayrıca abim istedigin zaman kafasında fesini takıp istanbulun en popüler mekanlarında gezmis biri . cok azda olsa kullanılıyor yani
    Üşengeçlik, tembellik ve rahatlık kavramlarını ayıran çizgiler vardır. Ben ise bütün o çizgileri ortalayıp üzerlerlerine uzanan insanım

İnsan insanı s*ker mi be

Alıntı Alıntı: Fx Mesajı göster
    heh en sevdiğim 2.laf şapka İNKILABI

Gerici denilen bu zihniyetten İSKİLİPLİ ATIF HOCA şapka takmıyor diye şehit edilen ( idam edilen ) bir zat-ı muhterem. Şimdi bu insan canına kıyılacak kadar elzem olan ŞAPKA olayı yıl 2013 hala İNKILAP olarak görülüyor işte bu noktada akla şu soru geliyor.

100 yıl geçti üstünden 100 yıl hala sen bunu nasıl İNKILAP olarak görebilirsin? Şapka takmak isteyen şapka takar Fes takmak isteyen Fes takar.Hangi çağda yaşıyoruz? Ulan nehrin akıntısına TERS yüzen alabalıklar bi siz akıllısınız bunca insan GERİCİ öyle mi? Bırakın şu safsataları Dünya bizi Müslüman olarak tanıyor. Bu hoşuna gitmeyebilir ben müslüman değilim diyebilirsin. Ne yapalım 1000 SENELİK şanlı tarihimizi sen istiyorsun diye çöpe atıp sözde çağdaş olmak için Avrupalı gibi mi gözükelim?

Zaten Kısacık olsada daha kısaltıp şu şiirin özünü verelim :

Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem;
    Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.
    Biri ecdadıma saldırdımı, hatta boğarım! ...
    -Boğamazsın ki!
    -Hiç olmazsa yanımdan kovarım.
    Üçbuçuk soysuzun ardından zağarlık yapamam;
    Hele hak namına haksızlığa ölsem tapamam.
    .
    .
    Adam aldırmada geç git! , diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!
    Zalimin hasmıyım amma severim mazlumu...
    İrticanın şu sizin lehçede ma'nası bu mu?

M.AKİF ERSOY

İSTİKLAL MARŞI şairimizi utanmadan yurtdışına sürenlerin izlediği yolun gafletini belki anlarsınız. ( Neresinden tutsan elinde kalıyor neresinden tutsan bir acıya denk geliyorsun .. )
    GameHonor where berk "begins"

-WerderWeremem
    -Lexsarko
    -Huf
    -Napstar
    -Canifeto12
    -ThePrivate
    -TheDeal
    -Quim_

Kimler yok ki buyurun link.

Üye canifeto12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    AzR#2615
    İletiler
    2,091

Alıntı Alıntı: berkbegins Mesajı göster
    heh en sevdiğim 2.laf şapka İNKILABI

Gerici denilen bu zihniyetten İSKİLİPLİ ATIF HOCA şapka takmıyor diye şehit edilen ( idam edilen ) bir zat-ı muhterem. Şimdi bu insan canına kıyılacak kadar elzem olan ŞAPKA olayı yıl 2013 hala İNKILAP olarak görülüyor işte bu noktada akla şu soru geliyor.

100 yıl geçti üstünden 100 yıl hala sen bunu nasıl İNKILAP olarak görebilirsin? Şapka takmak isteyen şapka takar Fes takmak isteyen Fes takar.Hangi çağda yaşıyoruz? Ulan nehrin akıntısına TERS yüzen alabalıklar bi siz akıllısınız bunca insan GERİCİ öyle mi? Bırakın şu safsataları Dünya bizi Müslüman olarak tanıyor. Bu hoşuna gitmeyebilir ben müslüman değilim diyebilirsin. Ne yapalım 1000 SENELİK şanlı tarihimizi sen istiyorsun diye çöpe atıp sözde çağdaş olmak için Avrupalı gibi mi gözükelim?

Zaten Kısacık olsada daha kısaltıp şu şiirin özünü verelim :

Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem;
    Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.
    Biri ecdadıma saldırdımı, hatta boğarım! ...
    -Boğamazsın ki!
    -Hiç olmazsa yanımdan kovarım.
    Üçbuçuk soysuzun ardından zağarlık yapamam;
    Hele hak namına haksızlığa ölsem tapamam.
    .
    .
    Adam aldırmada geç git! , diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!
    Zalimin hasmıyım amma severim mazlumu...
    İrticanın şu sizin lehçede ma'nası bu mu?

M.AKİF ERSOY

İSTİKLAL MARŞI şairimizi utanmadan yurtdışına sürenlerin izlediği yolun gafletini belki anlarsınız. ( Neresinden tutsan elinde kalıyor neresinden tutsan bir acıya denk geliyorsun .. )
    YARDIR ULAN KİM TUTAR SENİ
    Üşengeçlik, tembellik ve rahatlık kavramlarını ayıran çizgiler vardır. Ben ise bütün o çizgileri ortalayıp üzerlerlerine uzanan insanım

İnsan insanı s*ker mi be

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)