1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
18 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor
    Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5

GS-Juventus Sonucu

http://www.facebook.com/photo.php?v=10153642039725164

Özellikle fesli adama iyi güldük

Üye Insomniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    StoneCold#2490
    İletiler
    914

Cevap: GS-Juventus Sonucu

Ben gol yeyince fırça atan, beyaz ceketli amcaya daha çok güldüm.
    Güzel oyun xD
    Takımdan 2 tane morona retard dedim diye 48 saat mute yiyorum güzel oyunmuş valve DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nerde moronlar orda ben zaten xDxD

Alıntı Alıntı: Nighthawk Mesajı göster
    http://www.facebook.com/photo.php?v=10153642039725164

Özellikle fesli adama iyi güldük
    Ben üzüldüm açıkçası hala bizi fesli, gerici kafalı, Osmanlı'dan kalma bir ülke gibi gördükleri ortaya çıkıyor.
    <3 GAGA

Alıntı Alıntı: PokerFace Mesajı göster
    Ben üzüldüm açıkçası hala bizi fesli, gerici kafalı, Osmanlı'dan kalma bir ülke gibi gördükleri ortaya çıkıyor.
    iskoçları temsil ederken etekle, hintleri temsil ederken alınlarında koca bi noktayla, afrikalıları temsil ederken burunlarında halkalar ve kafalarında çiçek böcekle sahneye çıkıyo insanlar mesela türkler için ne olabilir diye düşündüğümde fes geliyor aklıma (fesin orjinali Türk kökenli değil ama oturmuş bi şekilde) var mı farklı bi fikrin
    bi vurcam.

Alıntı Alıntı: PokerFace Mesajı göster
    çok önyargılısın Burak ,

Osmanlı'dan kalma olarak görünmeye üzüldüğüne mi yanayım yoksa Osmanlı gibi görünmenin "Fes" takmak olduğunu sandığına mı yanayım yoksa Fes takmayı geri kafalılık olarak görmene mi yanayım bilemedim.

Viyana'ya kadar gelmiş atalarını gerici olarak görmek hiç bir milletin torununda yoktur. Hani üstad demiş ya

" Ey Evini Geçindiremeyen İlerici, Üç Kıtayı Yöneten Ataların Mı Gerici " çok haklı. EN KIL OLDUĞUM LAFTIR. "GERİCİ" bunu söyleyenlerin de 1938 den beri saatlerinin durmuş olması ayrı bir komedi ama neyse.

Video çok komikliymiş en çok Beyaz Ceketli amcaya güldüm ama ben
    Konu berkbegins tarafından (12/12/2013 Saat 12:24 ) değiştirilmiştir.
    GameHonor where berk "begins"

-WerderWeremem
    -Lexsarko
    -Huf
    -Napstar
    -Canifeto12
    -ThePrivate
    -TheDeal
    -Quim_

Kimler yok ki buyurun link.

Üye Krizalid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11

Tabii osmanlı görünmekten utanacak, osmanlı dünyanın taşakoğlanıdır. 17. yüzyıldan kalma başarısızlıklarla övünmekten zevk alıyorsanız o ayrı tabii, hele hele "üç kıtayı yönetenler" ile hiçbir gerçek bağınız yokken.

Alıntı Alıntı: Krizalid Mesajı göster
    Tabii osmanlı görünmekten utanacak, osmanlı dünyanın taşakoğlanıdır. 17. yüzyıldan kalma başarısızlıklarla övünmekten zevk alıyorsanız o ayrı tabii, hele hele "üç kıtayı yönetenler" ile hiçbir gerçek bağınız yokken.
    biraz daha açık konuş demek istemiyorum.. Hoş değil Tarihin en büyük İmparatorluklarından birisi için söylenebilecek en gerçekdışı söz buydu heralde.
    GameHonor where berk "begins"

-WerderWeremem
    -Lexsarko
    -Huf
    -Napstar
    -Canifeto12
    -ThePrivate
    -TheDeal
    -Quim_

Kimler yok ki buyurun link.

Alıntı Alıntı: berkbegins Mesajı göster
    çok önyargılısın Burak ,

Osmanlı'dan kalma olarak görünmeye üzüldüğüne mi yanayım yoksa Osmanlı gibi görünmenin "Fes" takmak olduğunu sandığına mı yanayım yoksa Fes takmayı geri kafalılık olarak görmene mi yanayım bilemedim.

Viyana'ya kadar gelmiş atalarını gerici olarak görmek hiç bir milletin torununda yoktur. Hani üstad demiş ya

" Ey Evini Geçindiremeyen İlerici, Üç Kıtayı Yöneten Ataların Mı Gerici " çok haklı. EN KIL OLDUĞUM LAFTIR. "GERİCİ" bunu söyleyenlerin de 1938 den beri saatlerinin durmuş olması ayrı bir komedi ama neyse.

Video çok komikliymiş en çok Beyaz Ceketli amcaya güldüm ama ben
    Biz artık Osmanlı değiliz. Eğer olmak isteyen varsa bana göre geri kafalıdır. Ben Osmanlı'yı Karlofça öncesine kadar da çok severdim. En sevdiğim padişah da Yavuz'dur. Fakat daha sonra yapılan hatalar geçmişi telafi etmez, geçmişi geri getirmez. Hala Avrupa'da bu var yani, örnek vereyim dota 2 de geçen sene başıma geldi isveçli adamın teki oyunda türklere sand niggers diyip durdu. Hoş değil yani, biz şu an neysek oyuz.

iskoçları temsil ederken etekle, hintleri temsil ederken alınlarında koca bi noktayla, afrikalıları temsil ederken burunlarında halkalar ve kafalarında çiçek böcekle sahneye çıkıyo insanlar mesela türkler için ne olabilir diye düşündüğümde fes geliyor aklıma (fesin orjinali Türk kökenli değil ama oturmuş bi şekilde) var mı farklı bi fikrin
    Peki bu saydığın ülkeler hala bu kıyafetleri veya görünümleri kullanıyorlar mı ? Evet. Biz kullanıyor muyuz? Hayır.
    <3 GAGA

Spor ile ilgilenmediğim için konuya bakmamıştım. Meğer tarih tartışması yapılıyormuş. Bu forumda nerede ne tartışılacağı hiç belli olmuyor ya.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)