2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
15 sonutan 11-15 aras gsteriliyor
    ye Zaphart - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    15/04/2011
    BattleTag
    Zaphart#2303
    letiler
    887

Cevap: neden her ey beiktan bana geliyor

Alnt Alnt: napstar Mesaj gster
    Haklsn kenk. Ben sinirden salladm biraz. Twitter'da milletle bu konuda kavga ettiim iin arkadan da yle dndn sandm. imdi sakin kafayla tekrar okudum, gereksiz kusmuum. O zaman szm meclisten dar diyeyim de durumu kurtaraym be :d
    he iyi kvrdn he :s

yok ne demek sknt yok benim dile getirdiim hakem hakszl ve kendi takmma yapld iin kendi takmm dile getirecem kalkp burada fenere yaplandan beiktal olarak bahsedemem ondan da bir fenerli bahsedecek trkiyede haftalardr futbol katlediliyor birileri de bunaa gz yumuyor talar 15 metreden atlyor her pozisyona faul alnyor derbilerde gereksiz kartlar kyor sonra ulan ben bu takma verdim bari brne de vereyim de seyirci bana yklenmesin diye bir gereksiz kart daha kyor senin de hakl olduun konular var gene tabi ann verdii sinirle insan baz pozisyonlara gereksiz sinirlenebiliyor ya ada samalyor ama ortada bir hakem hatas silsilesi var srf byk takm malarnda deil anadolu takm malarnda falan da bunun zlmesi gerek su gene fedarasyon ve mhk de

Ayn ey Fenerin bana gelse ben de derdim ya. Napstar gereksiz yere ok konumuun. Komediydi dnk olaylar. Man tekrar edilmesi lazm kural hatas var diyorlar ama federasyon ne yapar bilinmez. Cezasahasnda topa baka bir ey dokunursa elle oynama hkmne geiyormu. Eldiveni ayakkaby karp atsan penaltym yani bakalm nolacak.

Bu arada oyuna giren adam nefsi mdafaa yaparak dversen krmz yememen lazm da bunlar hncndan dvm herhalde onun suudur.
    Din; ilimle birleirse nefaset, cehaletle birleirse rezalet, siyasetle birleirse de felaket olur.

ye Berkantk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    21/05/2010
    BattleTag
    Berkantk#2225
    letiler
    1,183

Napstar her olayda illa ki muhalefet olacak. Neyse uzun uzun bir ey yazmayacam sadece motta'nn tekmesine gelecem. Att tekme hakl bir ey demiyorum. Ama yle ahm ahm bir tekme atmam. Buse kondurmu (:P) Ve sen buna sorgusuz sualsiz krmz kart gsteriyorsun. Ayrca bu lkede btn yorumcularn kabul ettii bir durum var ki Beikta'a yaplan hakszlklar/yanllar hibir klbe yaplmad. Burada gelip de her konuda muhalefet olmaya alma ocuk.

"Beikta kt futbol oynuyor, kt futbol oynuyor" diye gt yrtyorsun. Ulan spersonik zekal velet; az bi' dn. Takm bir dnya borcun altnda, oyuncularn ou tecrbesiz ve gen. Takm bir oluum iinde aptal herif. Kald ki u haliyle Beikta hala her man ilk yarsnda ok gzel futbol oynuyor bence. Ama ve lakin ikinci yar durum deiiyor olabilir. nk ou gen ve daha ounun kondisyonu dahi oturmam. Biraz bunlar dn velet.

Neyse sen muhalefet olmaya devam et. ok iyi yerlere varrsn byle.

Hep Beikta nerfliyorlar futbolda balans yok.
    sa

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)