1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
15 sonutan 1-10 aras gsteriliyor

neden her ey beiktan bana geliyor

abi anlamyorum ya hakemler ak ak siz ma oynamayn zaten yenileceksiniz diyor her mata 20. dakkada yan hakem bayrak kaldrp indiriyor sanki dans ediyor pezevenk pozisyona fauul m ofsayt m veildii belli deil son dakkalarda bir seyirci sahaya atlyor o kadar gvenliin arasndan geiyor tek bana sonra belki de gol olacak bir pozisyonda fernandese elme takyor stne 2 oyuncumuz kmz kart yiyor o pozisyonda zaten dakka 30 da olan olay sylemiyorum bile herif elinde topla sahada geziyor hakem gryor oyunu durdurmuyor ama orospu ocuu da o topu elinden atmyor sonra gol olacak pozisyonda topla topa vuruyor aka gibi hakem penalt vermiyor sade bi sar kart kartyor beiktaa olan bu nefretin sebebi ne onu anlamyorum

Cevap: neden her ey beiktan bana geliyor

Burasi alama duvari deil karde git baka yerde zirla.

ye napstar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    10/01/2009
    Makaleler
    5
    letiler
    5,435
    Blog Girileri
    35

Beikta ikinci yar hi top oynamad bu bir.

Donk topu eline aldnda hakem dar atacak sand ve ma devam ettirdi. Ama adam erefsizlik yapp topu dar atmad. Hakem de pozisyonu takip ettii iin ve Beikta'n ata olduu iin devam ettirdi. Oyunu durdursa, "gole gidiyorduk neden durdurdu o hakem o o salak o" diyecektin bu iki.

Sahaya giren adama tekme atarsan krmz kart grrsn. En azndan ma iinde. Sonradan federasyon krmz kart iptal edebilir. Ama sen milyon dolarlar alan bir futbolcuysan orada takmn eksik brakacan bile bile adama tekme atamazsn. Sinirlerini kontrol etmek zorundasn. Para kolay kazanlmyor, bu .

Fernandes ka haftadr takm 10 kii brakyor resmen. Hi top oynamyor. Takm ikinci yar srekli oyundan dyor. Her hafta biri sakatlanyor. Oyuncular orda burda alem yapyor. Ama taraftar her hafta hakemlere svyor, bu drt.

Hee, hakemin hatas yok muydu? Tabi vard. Hatta bu sene sper ligde bir daha ma alamamas lazm. Ama senin bahsettiin kararlardan dolay deil. Her pozisyonda faul alyor, futbolun f'sinden anlamyor, oyunu srekli soutuyor ve tansiyonu arttryor. Fakat bu Beikta'n bok gibi oynad gereini deitirmiyor.

Ma tekrar da oynatlabilir, sahaya taraftar girdii iin Beikta'a da verilebilir hkmen. Fakat Beikta bu galibiyetle ampiyon olabilecek mi? Hayr. Avrupa'da i yapabilecek mi? Hayr. Kimse kusura bakmasn Beikta byle oynad srece bu takmdan hibir cack olmaz.

Burada nasl Beiktal olduumu bilen bilir. Ama at gzlkleriyle izleyip, yorumlamyorum olaylar sizin gibi. Gerekler acdr.

Yazy rahmetli, gerek Beiktal Vedat Okyar'n bir szyle bitiyorum;

"Sen Beikta isen hakemi de yeneceksin, hakemi yendiin zaman kazanacaksn. Beikta'n hakemden gol yemilii bile vardr."

sen hesap makinas msn da bu bir bu iki say sayyoruz nce ne ile ilgili yazdma bak sonra cevap ver beiktan kt futbolundan bahsetmiyorum zaten hakem hakszlndan bahsediyorum ya da cmlemi hakem byle yapt da yenildik falan demiyorum kt futbolu zaten ben de biliyorum ama konuyu anlam olsaydn zaten cevab atarken de '' ben o kadar beiktalym ki takmn kt oynadn gryorum hereyi takma yoruyorum etrafa emkirmiyorum sizin gibi mal deilim'' kafas ile yazmazdn zaten ortada oynanan futbol baka yazdm beikta kulbne yaplan ar hakszlklar baka takmn iyi oynamadn gmediimi falan sanyorsun ya bu yorumlara yazerken bir de ona sinirleniyorum sanki tek tirbn ocuu sensin gibi hareketlerin var ya bi de o var ama benim konuda yazdm o deil beiktaa yaplan kastl bir durum var ama sen bunu da inkar ediyorsun bu kadar m krsn yoksa ben o biim trbn ocuuum ki her eyi hakeme yor muyorum rolne kendini ok mu kaptrdn onu anlam deilim seninle tartacak deilim beiktall da senin gibi birinden renecek de deilim

ye Simita - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    05/05/2011
    letiler
    791
    Blog Girileri
    3

Noktalama ltfen

Mottakalpben yanl manl. Adam zaten agresif takm arkadana saldrana napsn? Neyse annesini ddklediler ligin iddaa bile oynamyorum bizim lige bi de buna sinirlenemem .s

Enigma genlik hevesi (8(

yelik Tarihi
    10/01/2009
    Makaleler
    5
    letiler
    5,435
    Blog Girileri
    35

Evet kardeim evet Beikta zerinde oynanan oyunlar falam filam.

neyi kendine uvaldz bakasna batracaksn arkadam. Sen bok gibi futboldan bahsetmeden "neden hep Beikta'n bana geliyor bunlar :s" gibi bir balk aarsan ben de sana oynanan oyunu hatrlatrm. Beikta'a yaplan kastl bir durum mu varm? Galatasarayllar da aynsn sylyor lan ne garip. Hatta byle hakem hatalar olunca falan Fenerbaheliler de "biz tek siz hepiniz" falan diyor. Ne farkl konutun sen yle ya. ok yararn oldu gerekten. Bu ekilde konutuun zaman ayn eyleri syleyen binlerce insandan ne farkn kalyor? Beikta takm haftalardr kt oynuyor ama sen ve senin gibiler bunu rtmek iin veya grmezden gelerek hakemlere, federasyona, yok oynanan oyunlara falan sallyorsunuz. Bylece hibir ilerleme olmuyor. Komplo teorileriyle nereye varacaksnz? Siz byle yaptnz zaman kulp de kt gidiata bir zm bulamyor. Nasl olsa her durumda kt futbolu dile getiremeyen bir taraftar grubu var. Kt futbolu dile getiren adamlar da lin ediliyor. Ne gzel.

Bu arada sylediin btn pozisyonlarda hakem hakl. Tek istisna var, o da Donk'un topu eline ald posizyonu nceden durdurmam olmas. Ki dediim gibi durdursa "neden ata kesi" olacakt.

Beikta'a yaplan kastl bir durum falan yok. Sadece hakem ma katletti o kadar. Nasl katletti peki? Sylediin kararlarndan dolay deil. Bir mata elli ksur faul alarak katletti. Her faul atna 15-20 saniye gitse man yaklak 15 dakikas yalnzca faul atlar yznden oynanmad.

Beikta kulbne yaplan hakszlklar, dier taraftarlarn asndan bakarsan onlara da yaplyor. Bu lkenin genel sorunu, Beikta'a zel falan deil. Bu kafadan kn artk. Dediim gibi byle konular aarak veya tepkini bu ekilde dile getirerek kulbe yarar deil zarar veriyorsun. Senin gibi adamlar ounlukta olduu iin de ilerleme olmuyor kardeim.

Neyse hadi baaaay.

edit: OK ZR KENK :d
    Konu napstar tarafndan (16/12/2013 Saat 01:53 ) deitirilmitir.

ye berkbegins - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    27/09/2008
    letiler
    1,460
    Blog Girileri
    1

Alnt Alnt: napstar Mesaj gster
    "Sen Beikta isen hakemi de yeneceksin, hakemi yendiin zaman kazanacaksn. Beikta'n hakemden gol yemilii bile vardr."
    http://www.vidivodo.com/video/besikt...digi-gol/38620

zaaaa spermi.
    GameHonor where berk "begins"

-WerderWeremem
    -Lexsarko
    -Huf
    -Napstar
    -Canifeto12
    -ThePrivate
    -TheDeal
    -Quim_

Kimler yok ki buyurun link.

adam iyi oynadk hakemler yznden kaybediyoruz gibi bi ey dememi ki napstar karde ha hakeme de sallam evet ama bi bahane olarak sunmam. Dediin adamlara dediklerin ok doru ama burada onlardan yok gibi.

Enigma genlik hevesi (8(

yelik Tarihi
    10/01/2009
    Makaleler
    5
    letiler
    5,435
    Blog Girileri
    35

Alnt Alnt: FeedGuaranteed Mesaj gster
    adam iyi oynadk hakemler yznden kaybediyoruz gibi bi ey dememi ki napstar karde ha hakeme de sallam evet ama bi bahane olarak sunmam. Dediin adamlara dediklerin ok doru ama burada onlardan yok gibi.
    Haklsn kenk. Ben sinirden salladm biraz. Twitter'da milletle bu konuda kavga ettiim iin arkadan da yle dndn sandm. imdi sakin kafayla tekrar okudum, gereksiz kusmuum. O zaman szm meclisten dar diyeyim de durumu kurtaraym be :d

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)