6 sonutan 1-6 aras gsteriliyor

HoN Trkiye Kapal Beta Sreci Balyor!

Nfinity Games'in Trkeye tercme ettii HoN Trke kapal betas 18-21 Aralk tarihleri arasnda ak olacak. Beta iin Facebook sayfasn takip etmeniz gerekiyormu. 23 Aralk'ta da ak betaya geiyorlar.

Volvo'nun gz paradan baka bir ey grmedii iin Trkiyede internet cafedeki liseli ve isiz kesimi ve ayrca Elwind gibi dnen insanlar HoN'a geebilir Nfinity Games. Hatta elemelerde 1. gelen takma 2000 lira verip, Ukraynadaki turnuvaya gtryormu.

En iyilerin oyunu Heroes of Newerth Trkiye Kapal Beta Sreci Balyor!

HoN Trkiye Kapal Beta Sreci, 18 Aralk 2013 aramba gn saat 10:00 ile 22 Aralk 2013 Pazar gn saat 23:59 saatleri arasnda yaplacaktr.

zel Test Hesaplar ile katlabileceiniz bu Kapal Beta Srecinde HoN Trkiyeyi ilk oynayanlardan biri olabilir, bu zel srete HoNu Trke olarak detayl bir ekilde test edebilirsiniz.

zel Test Hesaplarna ise, Trkiye Oyun Medyasndan edinebilir, HoN Trkiye Resmi Facebook Sayfasndan srpriz ekililer ile kazanabilirsiniz.
    https://www.facebook.com/HoNTurkiyeResmiSayfasi
    Din; ilimle birleirse nefaset, cehaletle birleirse rezalet, siyasetle birleirse de felaket olur.

Re: HoN Trkiye Kapal Beta Sreci Balyor!

Benim gold hesabm hala duruyor, oynasam m acaba diye dnyorum arada aklma gelince; ama sonradan eniyorum. Gzeldi aslnda, Dota 2 kmadan nce ok ok oynadk, elenceliydi; ama bir eyler tam oturmuyor gibiydi. Yine de byle Trke beta gibi marketing eyleri yapmaya devam ederse belki biraz daha yer edinebilir zor olsa da.

ye Ax Capoeira - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    21/06/2011
    BattleTag
    Preha#2766
    letiler
    688

Cevap: HoN Trkiye Kapal Beta Sreci Balyor!

bende bir ara denedim ama tabi tam zemediim ve tek olduumdan zevk alamadm ama bence ho ve Trkiye'de Dota2'den ok kazandracana eminim.
    Www.CapoeiraTurkiye.Com

Kapal beta yaynland. Aadaki balantdan indirebilirsiniz.

http://hon.nfinitygames.com/download/download.do
    Din; ilimle birleirse nefaset, cehaletle birleirse rezalet, siyasetle birleirse de felaket olur.

https://www.facebook.com/photo.php?f...8876054&type=1

Klasik sayfay been payla ile 20 kulaklk, 4 tane RAM ve 1 tane de Wi-Drive veriyorlar artk neyse.

Re: HoN Trkiye Kapal Beta Sreci Balyor!

Demin bir oynayaym dedim yllar sonra, bir anda baktm 2 bracer pt vg hood dnemine geri dnmm, herkes ayn itemleri mi kasar arkada. Bir de axe bizdeki noob lane karsna gelip kasnca da dedim yok, olacak gibi deil, hemen concede, ki o da en gzel zellii oyunun, dotaya da lazm.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)