8 sonuçtan 1-8 arası gösteriliyor

The Hobbit: The Desolation of Smaug

Özet ve Detaylar
    Hobbit üçlemesinin ilk filmi olan Hobbit: Beklenmedik Yolculuk'un devam filmi olan yapımda Shire’lı Hobbit Bilbo Baggins, Thorin Meşekalkan’ı ve beraberindeki 12 cüce ile çıktığı yolculuğu doğuya, Kuytuorman’a doğru sürdürmektedir. Ejderha Smaug’un yıllardır hüküm sürdüğü Yalnız Dağ’a ve kayıp Erebor Cüce Krallığı’na ulaşmak için atıldıkları macerada başlarına yine akıl almaz belalar gelecektir. Ormanın girişinde Büyücü Gandalf’tan ayrılmak zorunda kalan ekip, dev Örümcek sürünün ağlarından kurtulduklarını sanarlarken, savaşı orman elflerinin esiri olurlar. Bu arada güçleri her geçen gün artan Azog ‘un liderliğindeki Ork’lar da, güvenli gibi görünen Elf krallığında dahi, cücelerin bir an olsun peşlerini bırakmazlar. Hem hayatta kalma savaşı veren hem de Göl kasabasına, ardından da Yalnız Dağ’a ilerlemeye çalışan cüceler ve Bilbo’yu bekleyen esas ve en zorlu düşman ise şüphesiz ki ateşlerin efendisi Ejderha Smaug’dur. Altınları altında sürdürdüğü derin uykusundan uyanan Smaug’u alt etmek ve Arkantaşı’na ulaşmak mümkün olacak mıdır?Peter Jackson'ın yönetmenliğindeki filmin uyarlama senaryosu ise Jackson'ın yanı sıra yine Fran Walsh, Philippa Boyens ve Guillermo del Toro'dan oluşan ekibe emanet. Martin Freeman (Hobbit Bilbo Baggins), Ian McKellen (Gandalf), Richard Armitage (Thorin Meşekalkan), Aidan Turner (Kili), Sylvester McCoy (Radagast), Peter Hambleton (Gloin) gibi oyuncular yine karşımıza çıkarken, Luke Evans, Evangeline Lilly, Orlando Bloom ve ejderha Smaug'a sesiyle hayat veren Benedict Cumberbatch bu filmin yeni yüzleri.

Not: It was an EarthQuake That my land was a DRAGON!
    Konu Mystogan tarafından (20/12/2013 Saat 02:19 ) değiştirilmiştir.
    _____: Boss naber? 13:22
    Borispeace: İyi nolsun kanka sen? 19:35
    Böyle birşey bu adamla çalışmak -.-
    Sekai no ichika? Shinci na no ka?

Cevap: The Hobbit: The Desolation of Smaug

benedict cumberbatch sauron değilmiydi?
    Konu Sarge tarafından (20/12/2013 Saat 09:50 ) değiştirilmiştir.

Üye Sercan<Michaell> - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Sercansokmen#2169
    İletiler
    2,050

Filme büyük hevele gittim. Film Türkçe dublaj çıktı moralim bozuldu. 3D diye aptal bir gözlük verdiler filmi simsiyah karanlık izledim. Bir bok anlamadım. İçine ettiler hobbitimin.

Üye CoolStoryBro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Steampunk#2190
    İletiler
    1,440

Alıntı Alıntı: Sarge Mesajı göster
    benedict cumberbatch sauron değilmiydi?
    No shit Sherlock (oo espri)

Smaug'u da, Necromancer yani Sauron'u da seslendirdi. Ayrıca Necromancer olarak ilk filmin kadrosunda da vardı.

--

Ahaha 3D olduğu yetmezmiş gibi bir de dublajlı seyretmiş, fakirlik başa bela. Bizde işte IMAX'te orjinal falam filam izlemek zorunda kaldık :s Herneyse, duygularımı daha net ifade eden bir videoyla seni baş başa bırakıyorum Seco :d

Üye Sercan<Michaell> - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Sercansokmen#2169
    İletiler
    2,050

CSB kardeş seni ne kadar severim bilirsin. Ama bunu yapmaycaktın. .:.

Üye Nana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nana#2980
    İletiler
    1,310
    Blog Girişleri
    8

Bugün gidicem ama üçleme olduğu için yine saçma sapan bir yerde biticek o yüzden korkuyorum direk 3.ünü birden versinler abi bune ya

Filme çok kötü diyorlar ya. Ama bir arkadaşın prensibine uyarak üçleme çıkmadan gitmeyecem. Yüzüklerin Efendisini de üst üste izlemiştim bu da öyle olur herhal.
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Üye hohmlec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    hohmlec#2491
    İletiler
    2,482
    Blog Girişleri
    1

Alıntı Alıntı: maydin Mesajı göster
    Filme çok kötü diyorlar ya. Ama bir arkadaşın prensibine uyarak üçleme çıkmadan gitmeyecem. Yüzüklerin Efendisini de üst üste izlemiştim bu da öyle olur herhal.
    Ben dedigine katilmiyorum.Ben film vizyona ciktigi gun gittim film 10 numara 5 yildizdi.Ilk filmden daha iyiydi hatta,bence filme gitmelisiniz
    1.CinCinBear <3 2. ShotgunShell <3 3. SonyaTheEvil <3 My favourites streamer

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)