5. Sayfa - Toplam 6 Sayfa var BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu
53 sonuçtan 41-50 arası gösteriliyor
    Üye Insomniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    StoneCold#2490
    İletiler
    914

Cevap: Acemi arenacı tokat peşinde

arena oynamaktan nefret eden ve arenanın çok sıkıcı olduğunu düşünen tek insan benim herhalde amk
    Güzel oyun xD
    Takımdan 2 tane morona retard dedim diye 48 saat mute yiyorum güzel oyunmuş valve DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nerde moronlar orda ben zaten xDxD

Üye FafraGa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,466

Alıntı Alıntı: Insomniac Mesajı göster
    arena oynamaktan nefret eden ve arenanın çok sıkıcı olduğunu düşünen tek insan benim herhalde amk
    Ben gold pack aciyorum bayadir girmiyorum arenaya.

ZTE-BLADE cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    I was Lo-gan.

Warlock ile 7 win yapıp, paladin ile 1 win yapmakta ayrı bir sıkıyor adamı.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye Krizalid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11

Alıntı Alıntı: tarhuman Mesajı göster
    Warlock ile 7 win yapıp, paladin ile 1 win yapmakta ayrı bir sıkıyor adamı.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Paladin arenada overrated bayağı. Bu aralar kendimi arenayla oyalıyorum, Ekim sezonunda ranked kasıcam yine. Sezon bitene kadar 1 legendary daha çıkarabilirsem ne ala.

BattleTag
    StoneCold#2490
    İletiler
    914

Peki bu kart farmlamanın en iyi yolu arena mı? Aylardır normal oynuyorum 1 deck dizemedim
    Konu Insomniac tarafından (17/09/2014 Saat 20:51 ) değiştirilmiştir.
    Güzel oyun xD
    Takımdan 2 tane morona retard dedim diye 48 saat mute yiyorum güzel oyunmuş valve DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nerde moronlar orda ben zaten xDxD

Üye Krizalid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11

Peki bu kart farmlamanın en avantajlı yolu arena mı? Aylardır normal oynuyorum 1 deck dizemedim
    Sürekli 7-12 win yapıyorsan arena daha karlı tabi. 7-3 biten arenada her oyundan 10 gold kar ediyorsun. Play mode'da 3 win'den 10 gold alıyorsun. Arada büyük fark var.

Ama bazı arenan 3-3 bazısı 8-3 bazısı 4-3, 1-3 falan bitiyorsa nerede oynadığının bir önemi yok bana göre.

Peki bu kart farmlamanın en iyi yolu arena mı? Aylardır normal oynuyorum 1 deck dizemedim
    İnternette arenada deck yapmak için öneriler var. Hangi kart daha çok kullanılıyor. En çok hangi hero'nun kazandırma olasılığı yüksek gibi. Onlara bakarak win sayını arttırabilirsin. Tabi biraz şans ve sana da bağlı olay. Bence en iyi yolu arena. 2 win de bile 50 gold aldığım oluyor. Bu yüzden arena daha karlı.

BattleTag
    StoneCold#2490
    İletiler
    914

Oyun çıktı çıkalı toplam 15-20 kere filan arena atmışımdır. En iyi serim 7-3 filandı, genelde 1-3 2-3 filan bitiriyorum 1 deck için de 150 gold vermek adama koyuyor. Ben normal mode da farmlamaya devam edeyim o zaman.
    Güzel oyun xD

BattleTag
    StoneCold#2490
    İletiler
    914

Alıntı Alıntı: tarhuman Mesajı göster
    İnternette arenada deck yapmak için öneriler var. Hangi kart daha çok kullanılıyor. En çok hangi hero'nun kazandırma olasılığı yüksek gibi. Onlara bakarak win sayını arttırabilirsin. Tabi biraz şans ve sana da bağlı olay. Bence en iyi yolu arena. 2 win de bile 50 gold aldığım oluyor. Bu yüzden arena daha karlı.
    Orası öyle de ben arena işini beceremiyorum. Trump ve Kripp'in yayınlarını filan izliyorum adamların dediklerini yapıyorum ama yine olmuyor benden kaynaklı bir problem var çok aceleciyim oyunda.

Mesela hunter ve warrior ile patır kütür adam indiriyorum ama shaman warlock gibi board kontrolu olan classlarda çok pis tokat yiyorum board kontrol işini beceremiyorum.
    Konu Insomniac tarafından (17/09/2014 Saat 21:10 ) değiştirilmiştir.
    Güzel oyun xD

Üye FafraGa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,466

Ben 2. Hesabimda arena cok az girdim. Surekli pack actim nerdeyse 2 legendary oldu bile. Argent comm. Getgezan auc vs hepsi tamam. 420 de dust birikti. Bence 100 gold kasip pack acmak daha hizli kart kasmanizi sagliyor. Genelde 60 goldluk gorev oluyor sonrasi 12 win almak . 40 goldluk gorevleri carpiliyorum 60 ya da 100 goldluk gorev gelebilir diye. Hizli para kasmak icin kendi hesabimda zoo oynuyorum. Diger yeni actigim hesapta priest basic deste ile rahat win aliyorum. Gunde 1 pack arena isini tam bilmeyenler icin iyi bence. Arena stream izleyerek kart tierlerine vs bakarak zamanla kapilacak is. Oynamdan ogrenilmez orasi ayri mesele ama temeli iyi atmak onemli.

ZTE-BLADE cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    I was Lo-gan.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)