1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
26 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Competitive oyunlara hero sokmaca oyunu

Forum çok durgun lan, bende böyle bi konu açayim dedim bakalim gereksiz trollenmeden nereye kadar gidecek.

Şuanki competitive metasina hangi herolar girebilir mesela ufak değişikliklerle bunlari merak ediyorum, yaratici cevaplar gelsin :/

DOOM OP PLZ NERF

Üye Burakula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    burakula#2108
    İletiler
    2,364
    Blog Girişleri
    2

Cevap: Competitive oyunlara hero sokmaca oyunu

Necrophos atak şekline ufak bir iyileştirmeyle mid solo olarak girebilir.

Krobelus da atak şekli adama benzerse daha sık piklenebilir.

Tuskar biraz int buffıyla agresif trilerin vazgeçilmezi olur.

geomancerı 3. skili yerine daha kullanışlı bir skill ile n0tail dışında oynayabilenler görürüz. Bunun hakkında yaratıcı fikirlerim vardı daha önceden söylediğim. Örneğin canı azalan meepo nun ms sini arttıracak bir pasif skill gibi.

FİBERLİYORUZ!

"Atak şekline" ne demek abi?

Animasyon süresinin atak şekliyle değiştiğini falan mı sanıyorsun ne yani?
    “Apart from B-God, all the other carries are about the same”

-Xiao8

Re: Competitive oyunlara hero sokmaca oyunu

Ya başlamayın gene arkadaş, adam gibi herkes kendi fikrini belirtsin, başkasınınki hakkında yorum yapmayın artık.

Cevap: Re: Competitive oyunlara hero sokmaca oyunu

Alıntı Alıntı: annil Mesajı göster
    Ya başlamayın gene arkadaş, adam gibi herkes kendi fikrini belirtsin, başkasınınki hakkında yorum yapmayın artık.
    Burda seni bağlayan kısım ne?

Post'umun forum kuralına uymayan tarafı olduğunu düşünüyorsan, ordaki "İletiyi şikayet et" butonuna basar, postumu şikayet edersin.
    Konu ZheiLeiXu tarafından (22/01/2014 Saat 21:32 ) değiştirilmiştir.
    “Apart from B-God, all the other carries are about the same”

-Xiao8

Alıntı Alıntı: Burakula Mesajı göster
    Necrophos atak şekline ufak bir iyileştirmeyle mid solo olarak girebilir.

Krobelus da atak şekli adama benzerse daha sık piklenebilir.

Tuskar biraz int buffıyla agresif trilerin vazgeçilmezi olur.

geomancerı 3. skili yerine daha kullanışlı bir skill ile n0tail dışında oynayabilenler görürüz. Bunun hakkında yaratıcı fikirlerim vardı daha önceden söylediğim. Örneğin canı azalan meepo nun ms sini arttıracak bir pasif skill gibi.

Bence necro ve krobelus, atak şekilleride dahil şuan gayet iyi durumdalar.Krobelusun metaya girememisini ben anlayamıyorum, gerçekten midde gayet güçlü, gang potensiyeli fazla değil ama fast tower pushla kapatıyor bu özelligini.Silencesini söylemiyorum bile.

DOOM OP PLZ NERF

Alıntı Alıntı: Burakula Mesajı göster
    yanında birde magic resistans ile attak speed versin tam olur he

ya hadi konuyu saptırmayında belki yaratici fikirler gelir uzun uzun tartışmak istiyorum ben

DOOM OP PLZ NERF

krobelus carry daha hoş oluyor bence. yanına da abaddon çekiyorum kırılganlığı yüzünden.

- omniknight a agha buff'u geldi ama mide yollasan değmiyor gibime geliyor. sup oynatsan da melee+iteme bağımlı ki babysitter olurdu anca, o da bu metada olmaz. mid solosunu güçlendirecek bir buffla epey picklenir.

-kaldr ulti aoe'sine buff gerekli

- centaurun yatacak yeri yok. tek olasılık carry, aslında tower a sağlam vuran bir hero ama onun için str gerekiyor. yani oyunda belli bir dakika geçmesi gerekli - ki zaten o dakikaya kadar herhangi bir carry de tower dövecek duruma geliyor -

- blood un ne olursa olsun pickleneceğini sanmıyorum. anca pub gamede stompluyor. voker aldığımda ss kaçırmamak için arkadaşa aldırıyorum

- bir de bana göre kullanılmayan - kullanılmayı bekleyen de epey hero var. skeleton king mesela.

- brewmaster'a gelen buffla birlikte her oyun görürüz diyordum ama daha bir kere dendi oynadı dahasını görmedim.

- troll de bir süre favori pickti , özellikle bu metada neden picklenmez anlamıyorum

- ve lycan. gerçi broodmother cm'ye gelsin 494521480 tane spidere howl verince tower tek yer muhtemelen de, yine de çok iyi pusher özellikle furion ile harika rat'lanıyor. yine bilmiyorum neden picklenmez

- son olarak da wisp oyundan silinse ömür boyu picklenmeyecek herolar var. hani wisple birlikte op oldukları için buff gelmeyen cinsten. ck tiny riki diye uzar gider
    Konu Mostar tarafından (22/01/2014 Saat 22:02 ) değiştirilmiştir.

Üye Woolridge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    5
    İletiler
    1,686
    Blog Girişleri
    1

Kaldr ve Wraith Knight
    Best and only tip you ever need: blame yourself for everything you can (and learn from it!), and never blame the team.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)