2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
23 sonuçtan 11-20 arası gösteriliyor
    Üye WeRdeR WeReMeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    MuslumBird#2539
    Makaleler
    1
    İletiler
    3,079
    Blog Girişleri
    3

Cevap: 8000'e kadar Notebook önerisi!!!

Neden olmuyor şirket o faturayı gider gösterecek senden ondan istemiyor mu. Neyse şirketinin yurt dışındaki faturayı istemediğini nereden bileyim zaten ben.
    Mezar taşıma; "Resurrect Please" yazsınlar

Wrath Of The WeRdeR_WeReMeM [WotWW]

BEŞ NOKTA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Alıntı Alıntı: WeRdeR WeReMeM Mesajı göster
    Neden olmuyor şirket o faturayı gider gösterecek senden ondan istemiyor mu. Neyse şirketinin yurt dışındaki faturayı istemediğini nereden bileyim zaten ben.
    Bilmiyorum. Merak etmiyorum sonuçta yarısını veriyor ha türkiyeden olmuş ha yurtdışında akü

Üye hohmlec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    hohmlec#2491
    İletiler
    2,482
    Blog Girişleri
    1

O zaman 4 bin liraya msi gs70 e bakabilirsin gayet guzel hem hafif hemde performansinin diger rakiplerinden assa kalir yani yok faturayi 8 bine tamamlamak istersende 2.sini bana alabilirsin malum lg notebookla 85-90 derecede oynuyorum
    1.CinCinBear <3 2. ShotgunShell <3 3. SonyaTheEvil <3 My favourites streamer

MONSTER® Q61P170EM01 17.3"
    16GB (4x4GB) DDR3 1333MHz CL9 SODIMM
    4GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX 680M 256-Bit DX11 (
    750GB Momentus® XT 6GB/sn 7200RPM 32MB ST750LX003
    Intel® Core™ i7-3720QM 4-Cores; 6MB L3; 2.60GHz > 3.60GHz; 1600 MHz; 45W; 22nm (QS/OEM)
    120GB Kingston SSDNow V+200 Series 6GB/sn ( Okuma : 535 MB/s - Yazma : 480 MB/s )

Şuankinin özellikleri bunlar. Yani bunun üzerinde birşey alacağım. Buna kıyaslayabilrisnz.

şu an kullandığın leptobun sıfırını fiyata vursak 5 milyar civarı eder. doğrusu neden yenilemen gerektiğini pek anlamadım, ısınıyor mu yoksa yetersiz mi geliyor ki yetersiz gelebileceğine açıkçası çok inanamıyorum da çünkü son çıkan oyunları bile orta halde oynayabilirsin ki gayet yeterli olur bence.
    ama sanki önceden açtığın bi konuda çok ısnıyor gibi bir problemin vardı, derim ki, leptopta soğutmaya dair bir şey araştır, ve 1-2 milyar dahi olsa onu al, kur, yada içeriğinde o olan bir leptop al yenisini de alacaksan. çünkü anladığım kadarı ilen paha konusunda pek sıkıntın yok ve 1-2 sene de bir değiştiriyorsun leptobu yetersiz olmamasına rağmen. ısınma sorununu çözersen, durmadan yenileme ihtiyacını da ortadan kaldıracağına inanıyorum. tabi sorarsan öyle bir sistem var mı leptop için, bilmiyorum açıkçası
    ayrıca satarsan kaça satmayı düşünüyorsun, bir mesajla iletirsen sevinirim

500 liraya minibook al. 7.500'e de küçük çaplı bi uçak alırsın, yurtiçi gezilerini kendi uçağınla yaparsın böylece. Nasıl fikir?

Alıntı Alıntı: ebenezer Mesajı göster
    şu an kullandığın leptobun sıfırını fiyata vursak 5 milyar civarı eder. doğrusu neden yenilemen gerektiğini pek anlamadım, ısınıyor mu yoksa yetersiz mi geliyor ki yetersiz gelebileceğine açıkçası çok inanamıyorum da çünkü son çıkan oyunları bile orta halde oynayabilirsin ki gayet yeterli olur bence.
    ama sanki önceden açtığın bi konuda çok ısnıyor gibi bir problemin vardı, derim ki, leptopta soğutmaya dair bir şey araştır, ve 1-2 milyar dahi olsa onu al, kur, yada içeriğinde o olan bir leptop al yenisini de alacaksan. çünkü anladığım kadarı ilen paha konusunda pek sıkıntın yok ve 1-2 sene de bir değiştiriyorsun leptobu yetersiz olmamasına rağmen. ısınma sorununu çözersen, durmadan yenileme ihtiyacını da ortadan kaldıracağına inanıyorum. tabi sorarsan öyle bir sistem var mı leptop için, bilmiyorum açıkçası
    ayrıca satarsan kaça satmayı düşünüyorsun, bir mesajla iletirsen sevinirim
    Çok iyi ifade etmişsin eyv. Sadece ısınma problemi değil. Biraz da estetik sıkıntı. Oyun meraklısı değilim hatta şu sıralar hiç değilim. Grafik programları kullanan bi kankam onun işini çok görüyor.

Valla daha bunu alalı 1 sene yeni dolmuştu. Ama hazır harcayacakken para varken değiştireyim dedim. Ne kadar satarım bilmiyorum ebenezer. Bir fiyat bakmam lazım. Ama hep aşağıda veriyorum hayrına

Alıntı Alıntı: Lexsarko Mesajı göster
    ASUS kullanmış biri olarak uzak durmanı tavsiye ederim.

Çok gezen biri misin? Oyun oynayacağın cihazı yanında farklı şehirlere taşıman gerekiyor mu? Eğer gerekmiyorsa aynı parayla masaüstü + minibook veya tablet almanı tavsiye ederim. Laptopta parçaları güncelleyemediğin için oyun oynatma ömrü kısa oluyor. Ayrıca mobil ekran kartları masaüstü eşdeğerleri gibi verimli olmuyor. Performans arasında cidden dağlar kadar fark var. Isınma da aynı derecede büyük bir problem.

Eğer oyun oynayacağın cihazı yanında sağa sola taşıman gerekiyorsa o zaman başka çaren yok tabi. ASUS'tan uzak dur yeter.
    Açıkçası 2.5 senedir Asus g53 kullanıyorum daha bir kere ısınmayla ilgili bir problem yaşamadım. Aynı şekilde yetkili servisinden de bir o kadar memnun kaldım.

Zorda değilsen o paraya masaüstü bilgisayar al derim daha yüksek donanımlı

S4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yeezer

Alıntı Alıntı: zarman Mesajı göster
    Zorda değilsen o paraya masaüstü bilgisayar al derim daha yüksek donanımlı

S4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    nolur okuyun yorumları da öyle yazın pls

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)