2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
25 sonuçtan 11-20 arası gösteriliyor
    Üye CoolStoryBro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Steampunk#2190
    İletiler
    1,440

Cevap: 4000'e kadar tablet önerisi!!!!

Yurt dışında zaten o fiyat biliyorum. Açtığın konulardan öğrendiğim kadarıyla zaten sürekli yurt dışına çıkan birisin. Zor olmamalı oralardan almak yani. Git dışarıdan al enayi değilsin yani neden Türkiye'den alış-veriş yapıyorsun.
    İngilizce Proları bi Bakın

Alıntı Alıntı: Owyeah Mesajı göster
    Trolleri koruma yasası kapsamında rahat rahat internet aleminde dolaşıyor olabilirsiniz. Ama merak etmeyin sizi avlamanın yasal olacağı zamanlar gelecek. O zaman çil yavrusu gibi nasıl dağıldığınızı göreceğiz...
    İsim:  tos.png
Görüntüleme: 69
Büyüklük:  3.5 KB (Kilobyte)

This post may contain content which you do not agree to or may not understand.
    If you persist on exploring this post be aware that any person with management to GameHonor or Game Honor, are not allowed here to view my content.
    Any person who would disclose information of this post private features to any corporation/company or any entity (including Gamehonor management or Game Honor management) are not allowed to view content here. This post is privately owned and operated with no commercial application or gain. If you click Accept button bottom of the post, you fully comply and agree to any and all terms on this post.
    Upon accepting the terms of service you also agree that any rules, notices and or content may change at post owner's discretion.

DENIAL OF SERVICE

Please note that anyone working for, working with, or otherwise affiliated with the following:

-Nighthawk
    -Ratz
    -BorisPeace
    -Lexsarko
    -Arliath
    -Gamehonor Management
    -Game Honor Management

Is not entitled to use or view my post. If you are affiliated with any of the aforementioned companies or persons, please direct your browser away from this page immediately.

If any information is disclosed or deleted from this post to any corporation/company or any entity. It would violate the terms and agreements to this post. The information would have been obtained illegally and is not admissible in a court of law.

Konu KONYALIYOBAZ tarafından (31/01/2014 Saat 14:28 ) değiştirilmiştir.
    Egon çapından büyük olursa madara olursun net. -Lexsarko @ 18.08.2014 20:12

Yakında troll'ler bu forumu ele geçirip Nighthawk'ı esir alarak Boris'i tahtından edecekler. Brace yourselves. Troll age is coming.
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Troll honor.png
Görüntüleme: 9
Büyüklüğü:  17.0 KB (Kilobyte)

Not: Logonun boş halini bulamadım. Paint'ten anca bu kadar oldu.

Alıntı Alıntı: CoolStoryBro Mesajı göster
    Yurt dışında zaten o fiyat biliyorum. Açtığın konulardan öğrendiğim kadarıyla zaten sürekli yurt dışına çıkan birisin. Zor olmamalı oralardan almak yani. Git dışarıdan al enayi değilsin yani neden Türkiye'den alış-veriş yapıyorsun.
    Neden sanki beni tanımıyormuş gibi yazıyorsun, merak ettim. ilginç (!)

ekleme: Allahı'm Oğuz üstteki postu okusana şirket yarısını verecek. Faturalandırmam lazım diyorum. yurtdışı fatura olmaz diyorlar.

BattleTag
    Steampunk#2190
    İletiler
    1,440

Neden olmuyor şirket o faturayı gider gösterecek senden ondan istemiyor mu. Neyse şirketinin yurt dışındaki faturayı istemediğini nereden bileyim zaten ben.

Kızdığımı sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz. Aksine komik buluyorum yaptıklarınızı. Ama yine de acımıyorda değilim.

Alıntı Alıntı: CoolStoryBro Mesajı göster
    Neden olmuyor şirket o faturayı gider gösterecek senden ondan istemiyor mu. Neyse şirketinin yurt dışındaki faturayı istemediğini nereden bileyim zaten ben.
    Bilmiyorum. Merak etmiyorum Sonuçta yarısını veriyor ha türkiyeden olmuş ha yurtdışında akü xD

Kızdığımı sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz. Aksine komik buluyorum yaptıklarınızı. Ama yine de acımıyorda değilim.
    Sen yol alıp, uzamadın mı daha kardeş? .s. s

Alıntı Alıntı: arpharazon Mesajı göster
    Sen yol alıp, uzamadın mı daha kardeş? .s. s
    Neden uzayımki?

BattleTag
    Steampunk#2190
    İletiler
    1,440

O zaman 2 bin liraya toshiba at10le e bakabilirsin gayet guzel hem hafif hemde performansinin diger rakiplerinden assa kalir yani yok faturayi 4 bine tamamlamak istersende 2.sini bana alabilirsin malum asus tablette 85-90 derecede oynuyorum

Neden uzayımki?
    Owyeah gereksiz yere trollük ve terbiyesizlik yüzünden banlanacaksın bu gidişle. Adam sadece fikrimizi almak istemiş, sonuçta kimseden zorla yardım etmesini istemiyor. Adı üstünde "forum". İsteyen yardım eder, isteyen yardım etmez. Yardım ettikleri zaman o bundan para kazanıyorsa da bu kimseyi enterese etmez. Çünkü hala "zorla" kelimesi araya girmedi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)