3. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123
30 sonutan 21-30 aras gsteriliyor

Cevap: HoN renecek Adam Aranyor

Alnt Alnt: FeedGuaranteed Mesaj gster
    ben pullu yllar nce kendim kefettim (enemy creepleri ekiyo olsam da xd) ama herkesten lowum bu bi ey kantlamaz .s dier oyunlar da bence bu kadar ezmemek lazm tabanlar kt diye
    Abi eurobattleda 6 ay oynayp tek bir pull, trilane yahut offlanedeki adam kastrmama grmeden honda her oyunda bunlardan en az biri karna knca oyunculuk seviyesini farkettiyor. Yoksa ilk oyununda bile retirsin bunlar. demek istediim o deil.
    Din; ilimle birleirse nefaset, cehaletle birleirse rezalet, siyasetle birleirse de felaket olur.

Ynetici Nighthawk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    07/09/2008
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    letiler
    4,049
    Blog Girileri
    5

Re: HoN renecek Adam Aranyor

Ben eurobattleda en son pull ne bilmeyen grdmde son harita 6.48'di. Kimlerle oynadnza gre deiiyor heralde

Neticede Dota ve HoN player baselerinin seviyesini kyaslayacaksanz eurobattleda kendi girdiiniz oyunlara gre yapamazsnz. u anki Dota 2 public MM'e gre yaplabilir kyaslama.
    Konu Nighthawk tarafndan (05/02/2014 Saat 00:51 ) deitirilmitir.

Cevap: Re: HoN renecek Adam Aranyor

Alnt Alnt: Nighthawk Mesaj gster
    Ben eurobattleda en son pull ne bilmeyen grdmde son harita 6.48'di. Kimlerle oynadnza gre deiiyor heralde

Neticede Dota ve HoN player baselerinin seviyesini kyaslayacaksanz eurobattleda kendi girdiiniz oyunlara gre yapamazsnz. u anki Dota 2 public MM'e gre yaplabilir kyaslama.
    eurobattleda noobluk seviyesinde 6 ay oynadm ve sonra honda 1 ay (belki 15 gn) oynadm. Yaptm karlatrma balang seviyelerinde. st seviyeler nasl bilemem tabi.
    Din; ilimle birleirse nefaset, cehaletle birleirse rezalet, siyasetle birleirse de felaket olur.

Cevap: Re: HoN renecek Adam Aranyor

Alnt Alnt: Nighthawk Mesaj gster

-TRUE STORY ALERT-

3-4 sene nce Darer'de barat alp 1-25 oynayan adamn bugn 6k ratingi var. Bunu yapan geen seneler deil, Dota 2'nin oyunculara sunduu replaylere kolay ulama ve neticesinde kendini gelitirmeyi hzlandrma, canl oyun izleyebilme, neredeyse her profesyonel oyunun streaminin olmas vs vs en dk mmr'dan en ykseine kadar en azndan oyuna 1 tane oyunun genel hatlarn (stack, pull, warding, farming vs) bilen adam dyor. Bu da en newbie-noob oyuncuyu bile kendini gelitirmeye yneltiyor. Dota 1'de bu byle deildi. Gnlk btn platformlarda (ounda oynadm) oynanan oyunlarn %95~'inde support mant olmadan, mide gidenin kurye-ward ald, uurma karlnda share verdii oyunlar vard. Dota 2 geldi geleli bu mantklar artk en basit pub oyuncularnn bile mantna oturdu.
    Egon apndan byk olursa madara olursun net. -Lexsarko @ 18.08.2014 20:12

HoN'u grenmenin veya daha iyi oynayabilmenin tek yolu TR sunucusu degilde EN sunucusu daha iyi olur diye dnyorumm oradada lol gibi olmasn

Alnt Alnt: TypeR- Mesaj gster
    HoN'u grenmenin veya daha iyi oynayabilmenin tek yolu TR sunucusu degilde EN sunucusu daha iyi olur diye dnyorumm oradada lol gibi olmasn
    Global sunucuda renip tr sunucusunda liseliler dolumadan hatr saylr bir rating yapmak ama. Sonra da turnuvalar domine etmek ama. Yoksa dota2 oyun izleme falam filam asndan hondan ok daha iyi. Arkadalarnn oyunlarn izin verirse onun gznden izleyebiliyorsun da kendini gelitirme imkan az. Bir de baka herolara tklaynca skillerini okuyamyorsun ok koyuyo.

Chen gibi herolar oynarken de tm birimleri ve gerikalanlar se olmad iin ok zor oluyor. Geenlerde kurye itemi alp sana getiriyo tek klavye hareketiyle o iyi oldu.

Re: HoN renecek Adam Aranyor

Sponsorun, garanti takmn var m? Varsa gelirim.

Yetkili Ratz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    31/03/2009
    BattleTag
    ratzcruu#2618
    letiler
    1,108

Trkiye'de HON'nun n ak. Gzel turnuvalar olacak para dl olsun, kazanan yurt dna gnderme olsun vs vs. Dota2 de hi olmayacak eyler HON'da gerekleecek diyebilirim Trkiye iin. Yani oyundan gelir elde etme amacnda olanlar varsa(Elwind Styla) ve MOBA trn seviyorsa HON en mantkl seim uan iin. Ama cidden HON dnyann en bayk oyunu bana gre. Grafiklerden sanrm bildiin karanlk bi oyun... Adamn ii kararyor-_-

Alnt Alnt: Ratz Mesaj gster
    Trkiye'de HON'nun n ak. Gzel turnuvalar olacak para dl olsun, kazanan yurt dna gnderme olsun vs vs. Dota2 de hi olmayacak eyler HON'da gerekleecek diyebilirim Trkiye iin. Yani oyundan gelir elde etme amacnda olanlar varsa(Elwind Styla) ve MOBA trn seviyorsa HON en mantkl seim uan iin. Ama cidden HON dnyann en bayk oyunu bana gre. Grafiklerden sanrm bildiin karanlk bi oyun... Adamn ii kararyor-_-
    Grafikler olarak blizzardn oyununa benzettim ben ama honda gerekten harita karanlkt. HoN 3 ten sonra biraz dzeldi ama yine de iyi deil. Bir de skiller anlalmyor ok almaynca. Oysaki blizzardn oyununda hibirey bilmeden bile anlayabiliyordun skilleri.

Aynen ha elwind stayla .d

Ha bir de lolde nasl oyun izlemedir udur budur merak ettim.

ye FafraGa - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    26/09/2011
    BattleTag
    FafraGa#2495
    letiler
    2,465

kendini gelitirmede forumlarnda etkisi ok bence baknz: FafraGa

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)