4 sonuçtan 1-4 arası gösteriliyor

Lisanslı e-sporcu olmak

Espor lisansı almak isteyen olursa diye açtım bu konuyu yapmanız gerekenler şurada çok güzel bir şekilde anlatılmış saygılar ; http://tr.leagueoflegends.com/tr/new...medium=twitter

Re: Lisanslı e-sporcu olmak

Fiziksel sporlarda bile işinizi yokuşa sürmeye pek meraklı gençlik spor müdürlüğü çalışanlarına gün doğuyor.

Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5

Re: Lisanslı e-sporcu olmak

Bizimkiler daha internetin ne olduğunu anlayamadı, lisanslı e-sporcuyu kim anlayacak yahu.

Farkındaysanız dün gece TİB'e istediği internet sitesini kapatma yetkisi veren kanun meclisten geçti. İsmini vermeye gerek görmediğim bir milletvekilimiz duruma şu yorumu yapmış:

Gezi olaylarından sonra bu alana girdik. Ruhlar alemi midir, cinler alemi midir? nedir bilmiyorum. Sanal bir şey. Nerede olduğunu da bilmiyorsun. Yazıyoruz, gidiyor bir yere, nereye gittiğini de bilmiyoruz. Tepkisi sonradan çıkıyor, duyanlar oluyor demekki. Buna prensip olarak karşı olmak doğru olmaz. Çünkü çok yaygın bir alan. 32 milyon insan bu alanda dolaşıyor, büyük bir alan. Bu alanı yol geçen hanı gibi görmemek lazım. Önüne gelen bir twit attım kaçtım Maraş'a, he güzel beni bulsun bulabilirlerse, böyle bir şey yok.
    Ben de bir an şaka sandım ama gerçek.

Cevap: Re: Lisanslı e-sporcu olmak

Alıntı Alıntı: Nighthawk Mesajı göster
    Bizimkiler daha internetin ne olduğunu anlayamadı, lisanslı e-sporcuyu kim anlayacak yahu.

Farkındaysanız dün gece TİB'e istediği internet sitesini kapatma yetkisi veren kanun meclisten geçti. İsmini vermeye gerek görmediğim bir milletvekilimiz duruma şu yorumu yapmış:

Ben de bir an şaka sandım ama gerçek.
    Ya o adam Türkçe bilmiyor ya ben. O nasıl bir açıklamadır ya. Bir de Burhan Kuzu'dan ha, Efkan Âlâ (şapkalar önemli) olsa falan normal derdim de bu nedir ya.

Radikal akapeci olsam "amerikada başkan isterse internetin tümünü kapatabiliyor, türkiyede site kapatcaz diyolar bağım bağım bağırıyonuz" derdim :P
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)