1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
14 sonutan 1-10 aras gsteriliyor

tem karlnda aldm oyun

selam arkadalar scyhte of vyse verdim ve dayz aldm
    herey normal aktif ettim dayzi ve oyunu indirdim sonra yattm sabah kalktm steamdan uyar hediye iptal oldu demede oluan skntdan doaly vesaire vesaire oyunumu kaldrm ama benim itemimi geri vermemi ?
    madem parasn almadn oyunu nasl bakasna sattryo bu steam aklm almyo benim madem byle bir halt yiyon benim itemim nerde arkada koskoca steamn yaptg ilere bak ticket attm bugn geri dn bekliyorum sizce durum ne olur daha nce bana byle birey gelen varsa ald sonu nedir ? daha ncede cs global offensive aldm itemle onda hi bi sknt olmad 1 aydr oynuyorum
    byle byle iler dndn grendm bidahada itemle oyun almam tavsiyem sizde almayn

Cevap: tem karlnda aldm oyun

arkadalar sizce itemimi geri verirlermi ? ne olur bu durumda sizce

Ynetici Lexsarko - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    28/06/2009
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    letiler
    2,908

Ticketlara cevap genelde iki hafta civarnda veriliyor biraz daha beklemen olas. Kardakini dolandrma amacyla bir eyler yapmadysan derdini de dzgn ekilde anlattysa madur edeceklerini sanmyorum.

ye berkbegins - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    27/09/2008
    letiler
    1,460
    Blog Girileri
    1

arnn dedii gibi 2 hafta beklemen lazm.

Netice alacan sanmyorum.
    GameHonor where berk "begins"

-WerderWeremem
    -Lexsarko
    -Huf
    -Napstar
    -Canifeto12
    -ThePrivate
    -TheDeal
    -Quim_

Kimler yok ki buyurun link.

Alnt Alnt: Lexsarko Mesaj gster
    Ticketlara cevap genelde iki hafta civarnda veriliyor biraz daha beklemen olas. Kardakini dolandrma amacyla bir eyler yapmadysan derdini de dzgn ekilde anlattysa madur edeceklerini sanmyorum.
    2 haftada cok mu ya neyse itemimi versinlerde bekleriz artk napalm derdimi ingizlice olarak anlatabildiim kadar anlattm trade ekrannda trade gemiindin ss falan alp onuda ekledim tickete ne anlatmaya calstgm iyi anlayabilsinler diye inallah alrm itemi geri

Re: tem karlnda aldm oyun

Bunu yapan ve dolandrlan ok oldu, zellikle DayZ ile baya kii madur edilmi duyduum kadaryla; ama sonrasnda sonu ne oldu bilemiyorum.

Basima daha once 2 kez geldi, 2 kez de ne oyunu alabildim ne itemleri. Steam su dolandiricilik metodunun onune gecemedi gitti. Boyle alisverisleri reddit ten ve karsiki insanin profiline bakarak yapmani tavsiye ederim. Genellikle cok yuksek banlanma riski oldugundan, profil 1 level,1 az oynanmis oyun vs oluyor. Gecmis olsun.

bir ka kii buldum bana gelmi onlarnda itemleri geri almlar zaten olmas gerekende bu steamn mallnn ceremesini niye biz cekiyoruz herey ortada
    resmen itemle alnm oyunu siliyosun kendini kurtaryosun oyuncunu madur ediyosun ya bnn nne geiceksin parasn tahsil etmeden oyunu vermiyceksin
    yada oyunu silerken itemide vericen koskoca milyon dolarlk steamsn sen

Alnt Alnt: ferhatkeskin Mesaj gster
    bir ka kii buldum bana gelmi onlarnda itemleri geri almlar zaten olmas gerekende bu steamn mallnn ceremesini niye biz cekiyoruz herey ortada
    resmen itemle alnm oyunu siliyosun kendini kurtaryosun oyuncunu madur ediyosun ya bnn nne geiceksin parasn tahsil etmeden oyunu vermiyceksin
    yada oyunu silerken itemide vericen koskoca milyon dolarlk steamsn sen
    Eger trade yaptigin kisi itemleri cikarmissa, geri alamiyorsun. Benim bildigim bu. Koskoca Steam, gift revoke olayini cozemiyor ya. Ama iyi hatirliyorsam zaten bi yerde yaziyordu riskli oldugunu yada tavsiye etmediklerini.

Edit: https://support.steampowered.com/kb_...5854-QWLN-2621
    Konu Gray Fox tarafndan (15/02/2014 Saat 03:24 ) deitirilmitir.

Ben de bal okuyunca ey sandm. Yeniliyonuz kardan birine boktan bi itemi vereyim demiin de adam satm ma sonra kesin yenilceiniz mata 4v5 oyunu almnz sandm. Bi de ss koymutur bu dedim bir de :d
    Din; ilimle birleirse nefaset, cehaletle birleirse rezalet, siyasetle birleirse de felaket olur.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)