Results 1 to 10 of 10
    Üye hohmlec's Avatar
    BattleTag
    hohmlec#2491
    Blog Entries
    1

Boyle birşey nasıl oldu

Baska bir uyelıgıme girdim steamden ve birde ne göreyim diğer hesabımdan satın aldıgım ve bilgisayara yüklediğim oyunlar gozukuyor eger boyle bısey mumkunse borıs uzerınden starwars oynamak ıstıyorum

Click image for larger version. 

Name:	Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg 
Views:	20 
Size:	223.9 KB 
ID:	6709
    1.CinCinBear <3 2. ShotgunShell <3 3. SonyaTheEvil <3 My favourites streamer

Cevap: Boyle birşey nasıl oldu

Benim bildiğim steam tarafından yüklenmiş oyunlar olsada o hesapta kütüphanede görünse bile, free to play olanlar dışında oynayamıyorsun
    Yeezer

Üye hohmlec's Avatar
    BattleTag
    hohmlec#2491
    Blog Entries
    1

Quote Originally Posted by zarman View Post
    Benim bildiğim steam tarafından yüklenmiş oyunlar olsada o hesapta kütüphanede görünse bile, free to play olanlar dışında oynayamıyorsun
    vallahı oynayabılıyorum hatta mırror edge almıstım actım calısıyor cs yı ındırmem lazım usenıyorum ama

Büyük ihtimallet steamin oyun paylaşma özelliği aktif olmuş aile fertlerine eklediğini kısacası izin verdiğiniz insanlar sizin oyunlarınızı siz oynamadığınız zamanlarda oynayabiliyor , burdada öyle birşeyler olmuş gibi gibi.

Böyle şey hakketen mümkün mü?? Biri aydınlatsın Family share biliyorum çok da güzel bir şey, ama bu resmen harikulade eğer mümkünse

Quote Originally Posted by MartinEden View Post
    Böyle şey hakketen mümkün mü?? Biri aydınlatsın Family share biliyorum çok da güzel bir şey, ama bu resmen harikulade eğer mümkünse
    Ne mümkünmü ? Oyun paylaşımımı ?

Yani aynı bilgisayarda başka hesapla kendi oyunlarını oynaya bilmek(olacağını sanmam gerçi). Oyun paylaşımını biliyorum

oyunlar bilgisayarda yüklü olduğu için oynayabiliyorsun diye biliyorum sonuçta senin kişisel bilgisayarın ama o hesapla başka bilgisayrdan giriş yaparsan oynayamazsın benim bildiğim bu

Üye hohmlec's Avatar
    BattleTag
    hohmlec#2491
    Blog Entries
    1

Quote Originally Posted by AloneOrDeaD View Post
    oyunlar bilgisayarda yüklü olduğu için oynayabiliyorsun diye biliyorum sonuçta senin kişisel bilgisayarın ama o hesapla başka bilgisayrdan giriş yaparsan oynayamazsın benim bildiğim bu
    ama nıye orda dıger hesabımın ısmı yazsın ayrıca oyunlar yuklu olsa ve baska hesaptan giriş yapsam oyunu satın almam gerektıgını soyler

Üye hohmlec's Avatar
    BattleTag
    hohmlec#2491
    Blog Entries
    1

ahanda nasıl oldugunu buldum.

Click image for larger version. 

Name:	Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg 
Views:	23 
Size:	201.9 KB 
ID:	6716

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)