3. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123
26 sonuçtan 21-26 arası gösteriliyor

Cevap: JFA artık Wepla tarafından resmi olarak desteklenmektedir

He hon he.

Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5

Re: Cevap: JFA artık Wepla tarafından resmi olarak desteklenmektedir

Alıntı Alıntı: Vulcan Mesajı göster
    Bir çoğunuz benim iyiliğim için konuşuyorlar bunun farkındayım arkadaşlar fakat ilk önce Warcraft'ta belli bir oyuncu kitlesi yakalayayım mesela dün wepla gerçekten bereketli geçti ve ben 1 aylık bir süreden sonra ilk defa 5v5 jfa attım hemde üst üste 4 defa ve bir çok kişi oyun için bana ulaşmaya başladı.

Benim demek istediğim elimdeki mevcut imkanları kullanarak elimden geleni yapmak yani çat diye yeni bir yere geçip herşeyi sıfırdan yapıp başlamak epey zor.
    Aynen, benim üstüne bastığım tek nokta senin vaktini getirisi en iyi olacak şekilde değerlendirmen. Başka bir oyunda mod yapmak epey zor, ama getirisi de çok büyük olacaktır. Weplayla büyüyebileceğin bir alan yok, çok küçük bir çevçevenin içine sokuyorsun kendini. Modların stand-alone'a dönüşmesi gibi bir fenomen var evet, ama artık Warcraft 3 bu evrene dahil değil.

Üye Krizalid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11

Alıntı Alıntı: maydin Mesajı göster
    Custom maplerde kendi tasarladigimiz modelleri kullanabilme sansimiz olabilir mi? Yani vulcan veya baska biri skill efeckti ve hero modellerini yapacak birini bulsa farkli bir oyun ortaya cikarabilir mi?

Acikcasi oyun zevki olarak honu dota2ye getirecek birisini bekliyorum honun grafikleri cok itici
    WC3'te istediğin modeli/efekti kullanabiliyorsun. Sadece haritanın boyutu artıyor. Haritanın da boyut sınırlaması var. 8MB'yı geçemiyor bir WC3 haritası. DotA örneğin, 7.8/7.9 MB olması lazım.

Alıntı Alıntı: Krizalid Mesajı göster
    WC3'te istediğin modeli/efekti kullanabiliyorsun. Sadece haritanın boyutu artıyor. Haritanın da boyut sınırlaması var. 8MB'yı geçemiyor bir WC3 haritası. DotA örneğin, 7.8/7.9 MB olması lazım.
    Aslında dota2 için ileride olabilir mi diye sormuştum ama sağol yine de. Haritanın içinde harici resim model hepsini kullanabiliyon yani.
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5

Re: Cevap: JFA artık Wepla tarafından resmi olarak desteklenmektedir

Alıntı Alıntı: maydin Mesajı göster
    Aslında dota2 için ileride olabilir mi diye sormuştum ama sağol yine de. Haritanın içinde harici resim model hepsini kullanabiliyon yani.
    Dışarıdan model ekleyebiliyorsun derken onu kastetmiştim. Tabii ki ekleyebiliyorsun.

Üye NightCrawLeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    NightCrawLeR#2107
    İletiler
    415

Re: JFA artık Wepla tarafından resmi olarak desteklenmektedir

Alıntı Alıntı: NightCrawLeR Mesajı göster
    Bana kalırsa valvenin en büyük hatası fun map sorunu.Yani tamam pro game oyun atıcaklar competitive oynayacakları bi kenara koyarsak ben gibi işin zevkinde olanlar dota da değil sadece warcraft da saatler geçiriyodu.Yani ben 2 el dota atıp bi legion td girerdim.Ne biliyim vampirism fire girerdim yada pudge wars potm wars fln gezerdim.Hatta en efsanelerindne olan Hungry Fellhounds oynardım.Yani oydu aslında saatler geçirten ben gibi adamlara.Belki telif hakkı muhabbetine sıkıntı oluyodur ama cidden cüzi miktarlara o mapleri yapanlarla bu fun maplerin bazıları çıkartılabilir diye düşünüyorum.Eğerki Hereos of the storm da Blizzard böyle bi politika izlerse ki zaten main game dotadan biraz farklı dota 2 yi sadece girip 2 el atmak için görürüm ben.Neyse bakalım daha heroları tamamlayamadı volvo
    MMR abuse konusuna yazmıştım.Emin ol ki o çıkan fun mapleri en çok oynayacak adamlardan biri benim ki WN ve NB bence cidden kötü fun maplerdi.İmkanım ve bilgim olsa ben girişim şimdiden fun map işine.Bence varsa giriş kafadan 1 banko adamın burda

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 ziyaretçi)