6. Sayfa - Toplam 6 Sayfa var BirinciBirinci ... 456
56 sonuçtan 51-56 arası gösteriliyor

Konu: MMR Abuse

Üye Krizalid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11

Cevap: MMR Abuse

Alıntı Alıntı: preator Mesajı göster
    Vision=ward değildir alttaki mini mapte rakip noktaları saymak missing middle ı okumaktan daha az zaman alır oyununuzun gelişmeşi aslında kendi kötülüğünüzden ağladığınzı anlamakiçin pro maçlar izleyin bence dendinin streaminden başka dk 15 lerde 0 wardla ölmeden 5-6 dk nasıl oynuyorlar . İzlemekten kastımda alın turnuva ticketı oyuncunun perspektiveden izleyin emin olun 1 haftada ben yanlışmışım dersiniz.
    Dk 20'ye kadar ward almadığımda chat wheel'dan ">We need wards." yazanlara ben de mi böyle desem :P

Üye FafraGa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,465

Alıntı Alıntı: ViktorReznov Mesajı göster
    Tryhardlar yüzünden. Eskiden noobduk ama eğleniyorduk, şimdi herkes pro herkes kazanmak için oynuyor hımına.
    bence ability draft oynamalıyız eğlenceli oluyor biraz o eski tadı alabilriz

Üye NightCrawLeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    NightCrawLeR#2107
    İletiler
    415

Re: Cevap: MMR Abuse

Alıntı Alıntı: FafraGa Mesajı göster
    bence ability draft oynamalıyız eğlenceli oluyor biraz o eski tadı alabilriz
    Ben orda bile (ki oyundan düşüp lowa inersem giriyorum) ölümüne rat oynayanlar gördüm.Fun map niteliğini bilmeyen adamlarla oynanmıyo.

Alıntı Alıntı: ViktorReznov Mesajı göster
    Tryhardlar yüzünden. Eskiden noobduk ama eğleniyorduk, şimdi herkes pro herkes kazanmak için oynuyor hımına.
    aynn öle 15 dk da oyun bitirmeye calısmalar felan :/

Üye FafraGa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,465

Cevap: Re: Cevap: MMR Abuse

Alıntı Alıntı: NightCrawLeR Mesajı göster
    Ben orda bile (ki oyundan düşüp lowa inersem giriyorum) ölümüne rat oynayanlar gördüm.Fun map niteliğini bilmeyen adamlarla oynanmıyo.
    ben normalde lys sınavına kadar oyun atmıycaktım bir iki arkım yeni mod var gel bi dene dedi 15 tatilde bende kıramdaım 5-6 oyun attım sadece ben kazanmak için değilde biraz eğlenmek için oynarım ama dediğin hadise çoktu gayet güzel builtler yapmama rağmen hatta killde üstün olmamıza rağmen oyunların çoğunu kaybettim ha orda lose yazmış benim için sıkıntı değil ama gerçekten baydı bi yerden sonra herkeste traveller ne biliyim sade push push push win için oynayan adam kaynıyor belki ilerde daha güzel fun mapler çıkar oynarız ama sonuna kdar hak veriyorum sana

Üye NightCrawLeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    NightCrawLeR#2107
    İletiler
    415

Re: MMR Abuse

Bana kalırsa valvenin en büyük hatası fun map sorunu.Yani tamam pro game oyun atıcaklar competitive oynayacakları bi kenara koyarsak ben gibi işin zevkinde olanlar dota da değil sadece warcraft da saatler geçiriyodu.Yani ben 2 el dota atıp bi legion td girerdim.Ne biliyim vampirism fire girerdim yada pudge wars potm wars fln gezerdim.Hatta en efsanelerindne olan Hungry Fellhounds oynardım.Yani oydu aslında saatler geçirten ben gibi adamlara.Belki telif hakkı muhabbetine sıkıntı oluyodur ama cidden cüzi miktarlara o mapleri yapanlarla bu fun maplerin bazıları çıkartılabilir diye düşünüyorum.Eğerki Hereos of the storm da Blizzard böyle bi politika izlerse ki zaten main game dotadan biraz farklı dota 2 yi sadece girip 2 el atmak için görürüm ben.Neyse bakalım daha heroları tamamlayamadı volvo

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)