9 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

Laptop tavsiyesi

Öncelikli beklentim tabi ki sağlıklı dota oynayabilmek. Varsa bu işten anlayan 2000 liraya yakın bütçeye göre laptop önerilerinizi bekliyorum.
    Önce gözüme bunu kestirdiydim ama ekran kartı incelemesini okudum sonra biraz soğudum. Tecrübeli arkadaşlar bir el atın buraya.

Cevap: Laptop tavsiyesi

Dotayı linkini verdiğin bilgisayarda çok rahatça oynarsın, genelde eleştiriler son çıkan oyunlar üzerinden yapılıyor, şahsen 2007 nin sonunda çıkan bir bilgisayarım vardı o zamanın iyi bilgisayarıydı, güncel olarak kullanmıyorum onu ama gayet 50 fps de oynatıyor, ki bu dediğin bilgisayar gayet iyi dota için dert etme belki titanfall bf 4 falan fullde oynatmaz o kadar.

(Tabi sölemeden geçemiycem, oyun için laptop alma, şimdi değil ama en geç 2 sene sonra bi ton işi çıkar, masaüstü al eğer laptop almak zorunda değilsen )
    bi vurcam.

ekran kartı fena değil yalnız

2000 lira verip alacağın pc için 720m düşük bir ekran kartı

Üye WeRdeR WeReMeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    MuslumBird#2539
    Makaleler
    1
    İletiler
    3,079
    Blog Girişleri
    3

Dota oynayacam diyede laptop alınmaz ki arkadaş. Isınma sorunun olacak sonra küfür edip duracaksın. Laptop alma boş ver. Yapıştır gelsin masa üstü.
    Mezar taşıma; "Resurrect Please" yazsınlar

Wrath Of The WeRdeR_WeReMeM [WotWW]

BEŞ NOKTA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Eğer masaüstü ala biliyorsan onu al. Laptop alırsan ileride pişman olursun.

Oyun diyorsan Masaüstü al derim kardeş. Ben şimdi üniversiteye geçiyorum ve bölümün gereği olarak bol bol sunum slayt hazırlayıp yanımda bazen dizüstü taşımak zorunda kalacağım zamanlar olacak lakin Titanfall DOTA2 gibi oyunlar da oynayacak olmam ileride sıkıntı yaratacak. Masaüstü seçsem dert seçmesem dert ne yapsam bilemedim bende. Masaüstü alıp diğer işleri android telefonumdan mı halletsem diyorum bende.
    Yeezer

Ağalar beyler doğru söylüyorsunuz ben de 1 hafta öncesine kadar masaüstü almayı düşünüyordum. İlk cümleyi yanlış kurmuşum biraz okul için de laptop almam şart gibi bişey. Yazın bir yerlerde çalışırsam masaüstü de almayı düşünüyorum. Bu laptopu baba parasıyla alıcam. Bu imkan dahilinde ne diyorsunuz gideri var mı bu laptopun.

O zaman baba parası ile masaüstü al son özelliklerde çalıştığın para ile de orta halli bir dizüstü al islerini halledecegin
    Yeezer

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)