Results 1 to 3 of 3

Question Crafting nasl yaplr?

Merhabalar, krafting nasl yapyorsunuz beyler. Mesela her desteye lazm basit kart yok, kraftlyor musunuz?

Legendary iin biriktiriyordum. perler dedim Faceless Manipulator yaptm.

Golden kartlar disenchant yapmakta bitiyor sanrm olay. Bir de bu blizzard herhangi bir kartta nerf-buff yaptnda enchant deeriyle disenchant deeri ayn oluyor diyorlar. Redditte okumutum bir adam her zaman iin ekstra kartlar bekletiyor ki bu nerf-buff olduunda satp yardryor.

Dnyann en gereksiz soulbondsuz kartlarn yazarsanz sevinirim. Rankedda volkan konak olmaktan bktm.

ye Zaphart's Avatar
    BattleTag
    Zaphart#2303

Cevap: Crafting nasl yaplr?

Hemen hemen her desteye giden kartlar var.Onlar craftlamakla balayablrsn.harvest golem argent commander , defender of argus, sunfury protector gibi..Daha sonra kendine bi deste belirlersin btene gre elinde olan kartlara gre falan Onu yapmaya alrsn iine yaramayanlar satarsn.Beendiin lazm olan bi legendary varsa da onun iin beklemen gerekir biraz ne bileyim iine yaramayan golden epic epic golden rarelar falan satar craftlarsn onu da.
    Dust lazmsa kartlar bekletmeni tavsiye etmem nerf gelecekte normal fiyatndan satcanda uzun i.

ye Krizalid's Avatar
    BattleTag
    Krizalid#2895
    Blog Entries
    11

Cevap: Crafting nasl yaplr?

Quote Originally Posted by AwayFromMouse View Post
    Merhabalar, krafting nasl yapyorsunuz beyler. Mesela her desteye lazm basit kart yok, kraftlyor musunuz?

Legendary iin biriktiriyordum. perler dedim Faceless Manipulator yaptm.

Golden kartlar disenchant yapmakta bitiyor sanrm olay. Bir de bu blizzard herhangi bir kartta nerf-buff yaptnda enchant deeriyle disenchant deeri ayn oluyor diyorlar. Redditte okumutum bir adam her zaman iin ekstra kartlar bekletiyor ki bu nerf-buff olduunda satp yardryor.

Dnyann en gereksiz soulbondsuz kartlarn yazarsanz sevinirim. Rankedda volkan konak olmaktan bktm.
    Legendary kartlar aslnda o kadar nemli deil.

Constructed oyunda i yapmak istiyorsan ve biraz acelen varsa genelde Rare kartlar craftlaman lazm. Ragnaros'un, Leeroy'un olmasa da olur; ancak Eaglehorn Bow olmadan Hunter, Equality veya Aldor Peacekeeper olmadan Paladin, Feral Spirit veya Lightning Storm olmadan yapacan Shaman, SI:7 Agent olmadan yapacan Rogue falan pek bir eye benzemez.

Neutral rare'lerde de Defender of Argus, Azure Drake, Argent Commander gibi olmazsa olmaz kartlar var, Zaphart sylemi zaten.
    Last edited by Krizalid; 17/03/2014 at 22:05.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)