6 sonuçtan 1-6 arası gösteriliyor
    Üye Krizalid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11

Rusların iyice HS'a sarması

Sanırım herkes için müjdeli haberdir. Zaten oyunu sürekli oynayanlar sürekli Ruslara denk geliyordur Hearthstone'da. Gerçekten zayıf desteleri var ve saçma sapan oynuyorlar (zoo veya hunterla bile). Hadi o yine neyse de, son günlerde ne zaman Twitch'in HS bölümüne baksam mutlaka tanıdık bir Rus isim görüyorum. Lightofheaven birkaç gündür viewer sayısında tepeleri zorluyordu. İki gün önce de Versuta'yı oynarken gördüm. Şu anda da PGG açık.

Oyun bunlar arasında popülerleştikçe daha fazla "ez win ez life" diyeceğiz gibi görünüyor.

Cevap: Rusların iyice HS'a sarması

Alıntı Alıntı: Krizalid Mesajı göster
    Sanırım herkes için müjdeli haberdir. Zaten oyunu sürekli oynayanlar sürekli Ruslara denk geliyordur Hearthstone'da. Gerçekten zayıf desteleri var ve saçma sapan oynuyorlar (zoo veya hunterla bile). Hadi o yine neyse de, son günlerde ne zaman Twitch'in HS bölümüne baksam mutlaka tanıdık bir Rus isim görüyorum. Lightofheaven birkaç gündür viewer sayısında tepeleri zorluyordu. İki gün önce de Versuta'yı oynarken gördüm. Şu anda da PGG açık.

Oyun bunlar arasında popülerleştikçe daha fazla "ez win ez life" diyeceğiz gibi görünüyor.
    Virüs HS'ye de yayıldı ^^

Burakula HS oynuyorsa sevinmesi lazım. Belki artık ruslara küfretmeyi bırakır.
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Valla başlarda takır takır yeniyordum ama onlar da baya geliştirdiler sanki. Bu aralar emin olamıyorum oyun başladığında yener miyim yoksa birkaç turda alır mı diye...

Burakula'nın kesinlikle çok sevineceği hele ki HS oynuyorsa Double Kill yapacağı olaydır.
    Egon çapından büyük olursa madara olursun net. -Lexsarko @ 18.08.2014 20:12

Ruslar her yerde aynı adamlara sövmeden edemiyorum. Geçen invoker ile mid gittim mal naixle gelmiş invoker solo kasmaz diyor bebe oyuna sıçtı en baştan. Bide çok berbat ingilizceleri var.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)