1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
32 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Hybrid View

Üye FafraGa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,465

Yeni başlayanlar için

arkadaşlar bir konuda yarıma ihtiyacım var
    ben duriid ve mage destesi yapıyorum şu an başlayalı çok olmadı. Saolsun tarhuman kardeş genel bilgileri verdi ranked oyunlar practice vs. oyunu öğreniyoum yanlız bu spell taunt minion dengesini bir türlü kuramadım bi denk geliyor sadece spell minion taunt yok atack yapamıyorum bir geliyor minionları buff layacak bi spell arıyorum sizce ne yapmalıyım
    not: ilerde başka sorularım olursa bu başlık altında sorarım
    not2: ben değil diğer arkadaşlarda sorabilir tabi ki
    I was Lo-gan.

Cevap: Yeni başlayanlar için

abi senin dediğin gibi işte yeri geliyor mevzusu yani bu oyunda denk gelme herşey he diyorsan ki desteme nasıl almalıyım bence çok kasmahni illa her türden minyonum olsun diye sen kafana yatan kartları bu kartlarla ben oyun alırım dediğin kartları koy yavaş yavaş zaten desten ilerledikçe ekle çıkr yapa yapa o deste güzelleşir

BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,465

Alıntı Alıntı: AloneOrDeaD Mesajı göster
    abi senin dediğin gibi işte yeri geliyor mevzusu yani bu oyunda denk gelme herşey he diyorsan ki desteme nasıl almalıyım bence çok kasmahni illa her türden minyonum olsun diye sen kafana yatan kartları bu kartlarla ben oyun alırım dediğin kartları koy yavaş yavaş zaten desten ilerledikçe ekle çıkr yapa yapa o deste güzelleşir
    haklısın şans her şey ama gelme şansını artırıp azaltma da bizim elimizde ^^ questleri yapıp gelen parayla kart alıyorum mage çok hoşuma gitti durid de özellikler duriidin 8 heali

Üye Zaphart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Zaphart#2303
    İletiler
    887

Alıntı Alıntı: FafraGa Mesajı göster
    haklısın şans her şey ama gelme şansını artırıp azaltma da bizim elimizde ^^ questleri yapıp gelen parayla kart alıyorum mage çok hoşuma gitti durid de özellikler duriidin 8 heali
    paket almanı değil arena girmeni tavsiye ederim zaten arenada öğreniyorsun oyunu.şansı arttırmanın tek yolu draw card özelliği olan kartları destende bol bulundurman bu arada

BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,465

Alıntı Alıntı: Zaphart Mesajı göster
    paket almanı değil arena girmeni tavsiye ederim zaten arenada öğreniyorsun oyunu.şansı arttırmanın tek yolu draw card özelliği olan kartları destende bol bulundurman bu arada
    ilk arene beleşmiş ama ben 3 maçıda kaybettim baştaki çok koydu bide şimdi işin yoksa para kasta arenaya gir

Üye ziyahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    ziyahan215#2611
    İletiler
    180

Alıntı Alıntı: FafraGa Mesajı göster
    ilk arene beleşmiş ama ben 3 maçıda kaybettim baştaki çok koydu bide şimdi işin yoksa para kasta arenaya gir
    arena girmek her zaman daha faydalı çünkü en kötü 3kez yenilsende 1 deste veriyor bazen dust goldda verebiliyor yanında. 50 gold fazlaya maloluyor sadece destelerin.

http://www.hearthpwn.com/decks

Buradan örnek alıp kendine göre düzenleyebilirsin. Her türden deste var.
    Egon çapından büyük olursa madara olursun net. -Lexsarko @ 18.08.2014 20:12

Druid için yüksek hp değerine sahip minionlar iyi gidiyor. Zaten heronun buff cardları mevcut. Güzel spelleri de var. Ben şu ara Druid oynuyorum baya, sormak istediğin bir şeyler olursa yazabilirsin.
    Mage içinde ben spell ağırlıklı çalışıyorum. Spell damage arttıran güzel minionlar var. Onlarla da masa kontrolü sağlanıyor. İstersen kullandığım desteleri koyabilirim.
    Yav heeeeeee

Alıntı Alıntı: lifestealx Mesajı göster
    Druid için yüksek hp değerine sahip minionlar iyi gidiyor. Zaten heronun buff cardları mevcut. Güzel spelleri de var. Ben şu ara Druid oynuyorum baya, sormak istediğin bir şeyler olursa yazabilirsin.
    Mage içinde ben spell ağırlıklı çalışıyorum. Spell damage arttıran güzel minionlar var. Onlarla da masa kontrolü sağlanıyor. İstersen kullandığım desteleri koyabilirim.
    destelerin ucuz mu o var bir de sonuçta arkadaş yeni başlamış destesine çok fazla rare koyabileceğini bie sanmıyorum biraz daha baic desteler lazım

Üye Zaphart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Zaphart#2303
    İletiler
    887

https://sites.google.com/site/trumpdecks/home

burdan basic destelere bakarsın knk

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)