1. Sayfa - Toplam 7 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
64 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor
    Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5

Youtube Kapatıldı

Disisleri Bakani ve MIT Müsteşarının bulundugu ve Suriyeyeyle savas cikarmak icin neler yapilabileceginin, gerekirse MIT eliyle Türkiyenin bombalanabileceginin ve Türkiyeden Suriyeye 2000 tır askeri mühimmat taşındığının konuşulduğu toplantının ses kayıtlarının yayınlanmasının hemen ardindan Youtube tamamen kapatildi. TIB tarafindan alinan karar az once ttnet ve superonline gibi isp'lere gonderilmis.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
    Konu Nighthawk tarafından (27/03/2014 Saat 18:01 ) değiştirilmiştir.

Üye canifeto12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    AzR#2615
    İletiler
    2,091

Cevap: Youtube Kapatıldı

kapatıldı mı kapatılacak mı ?

edit : kapandı
    Konu canifeto12 tarafından (27/03/2014 Saat 18:13 ) değiştirilmiştir.
    Üşengeçlik, tembellik ve rahatlık kavramlarını ayıran çizgiler vardır. Ben ise bütün o çizgileri ortalayıp üzerlerlerine uzanan insanım

İnsan insanı s*ker mi be

Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5

Re: Youtube Kapatıldı

Tib kararı isplerin eline acil notuyla ulaşmış. Kanuna göre hemen kapatmaları gerekiyor akşama kadar kapanmış olur.

Sent from my Nexus 10 using Tapatalk

Hedef 2023 İnternetsiz Türkiye.Kökten kapatsalar bütün bu sorunlardan kurtulcaklar kendileri adına.Ülkenin geldiği hale bak ya birde özgürlükleri biz getirdik diyorlar(yersen).Bu kadar çok engellemeye gidildiğine göre gerçeklik payları çok yüksek bu kayıtların başka türlü yangından mal kaçırır gibi bu tarz engellemeler ile karşı karşıya kalmazdık.Büyük ihtimal Cuma gününe kadarda Facebook kapanır kökten kurtulurlar Sosyal medyadan.Cumartesi , Pazarda biri saldırır İnternet ağına bi ara olmuştu ya interneti kesmişlerdi öyle bişiler yaparlar gene keserler bütün erişimi.

dns falan olur mu gene acaba

suriyeyi bölen türkiyeyi böler, yaptıkları sey amerikanın paralı askerligi bile degil, piyonlugu

Üye Nana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nana#2980
    İletiler
    1,310
    Blog Girişleri
    8

Tek özgür olduğumuz yer internet onu da alıyolar elimizden vay ya nasıl bir ülke burası

edit : ben bu yasağın ilk baş keyfi olduğunu zannetmiştim haberlerde gördüm yeni
    Konu Nana tarafından (27/03/2014 Saat 19:22 ) değiştirilmiştir.

Dışişleri bakanlığı bunu yapan casustur ihanettir demiş. Doğru olduğunu düşünüyorum. Milletlerarası hukuk dersi alan biri olarak söylüyorum ki 2000 tır suriye için terer örgütü sayılan bir yapıya gittiyse bulmaya çalıştıkları savaş gerekçelerinden çok sağlam bir gerekçe. Suriyenin savaş açma gücü yoktur vs. dertleri çoktur ama 1. Dünya Savaşıda sırplarla macarlar arasında başlamıştı. Cidden şu dönemin daha büyük şeylere gebe olmasından korkum, her türlü şey aklıma geliyor.

Bu kayıtta akboyları çok ilgilendirmiyor TR de engellemek çözüm mü bilemiyorum. Uluslararası etkisi daha çok olabilir. Tabi dış hukukunda lobiler, ilişkilere göre yürüdüğü işin net bişey söylemek zor gibi.

Yönetici Lexsarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    İletiler
    2,908

Cevap: Re: Youtube Kapatıldı

Alıntı Alıntı: AloneOrDeaD Mesajı göster
    dns falan olur mu gene acaba
    Zannetmiyorum da sitelere erişmek için saçma sapan programlar/eklentiler kurup kişisel güvenliğinize zarar vermemeye dikkat edin.

Disisleri Bakani ve MIT Müsteşarının bulundugu ve Suriyeyeyle savas cikarmak icin neler yapilabileceginin, gerekirse MIT eliyle Türkiyenin bombalanabileceginin ve Türkiyeden Suriyeye 2000 tır askeri mühimmat taşındığının konuşulduğu toplantının ses kayıtlarının yayınlanmasının hemen ardindan] Burası konusulması gerekirken youtube kapatılmasını konusmak nası kafadır anlamıyorum.İşinize gelince konuları " Burası bir oyun sitesidir benzer paylasımlar yapmayın" diyerek kapatıyorsunuz ama keyfinize görede konular acabiliyorsunuz hemde yönetici olarak...Gerçi sizinde işinize geliyor siyasi konular açılınca siteye giren , bakan , yazan çizen sayısı artıyor.

Sosyal medyada yasaklar doğru değil, ama hiç bir kurala tabi olmayan ve hukusal denetimi yapılamayan kitle iletişim vasıtaları ulusal güvenlik için ciddi riskler taşır. Amerikan hükümetine bağlı USAID'in ve Soros Vakfı, Endowment Democracy gibi ABD konuşlu STK'ların Renkli devrimlerde ve Arap baharında aktif rol oynadıkları biliniyor. Şiddet içermeyen eylem yöntemleri ve kitle medyası iki ucu keskin bıçak gibidir. Diktatörlükleri yıkmak, demokratik hakları savunmak için kullanılabileceği gibi kitleleri paralize etmek, hedef toplumları manipüle etmek için de rahatlıkla kullanılablir. Ayrıca tüm bunları kullanmakla hem hiç bir şey üretmeden servet yapan küresel sermayeye katkıda bulunduğumuz gibi popülaritesine yaptığımız katkıyla bunları uluslararası alanın denetimsiz aktörleri haline getiriyoruz.

İşin özü kalkıpta özgürlük elden gidiyor diyene ben hassiktir derim bunları özgürlüğe bağlayanın ; kraliçe hasta mı olmuş ? Demekten bile korkan ,aleyhinde tek cümle yazdıgında kapısında polisi görecek olan ve bunun farkında oldugu halde özgürlükler ülkesinde oldugunu anlatan ve her demecinde Türkiye'yi eleştiren bbc muhabirinden farkı yok gözümde cem yılmaz anlatıyordu bir ara ingiltereye gittim koluma biri çarptı hemen sorry dedi ne kadar nazik insanlar diyor bunun sebebi nazik olmaları degil polise şikayet etse kafa göz kalmayacakta ondan Allahtan çok polisten korkuyorlar çünkü.Burasıda oyun sitesimi siyasi propaganda sitesimi belli olmuyor artık..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)