1. Sayfa - Toplam 7 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
61 sonutan 1-10 aras gsteriliyor

Bo oy pusulasn AKP'den saymak

https://www.facebook.com/photo.php?v=590379261059226

Srf AKP'li arkadalarn bunu nasl savunacan merak ettiim iin konuyu atm. Bu olay nasl aklayacaklar OK merak ediyorum.

Ltfen bizleri ikna edin eer yanl biliyorsak yanlmz gsterinde bilelim. Deerli yorumlarnz bekliyorum.

Re: Bo oy pusulasn AKP'den saymak

en iyisi oy vermemek vermedim kafam rahat

Cevap: Re: Bo oy pusulasn AKP'den saymak

Alnt Alnt: AloneOrDeaD Mesaj gster
    en iyisi oy vermemek vermedim kafam rahat
    Biz buna halk arasnda AKP'ye oy vermek diyoruz. Sizler oy vermediinizi sanp vicdannzn rahat edeceini sanyorsanz yanlyorsunuz.

neden oy vermeyince akp ye veriliyormu saylyor anlamyorum? benim vicdani bir sorunum yok ayrca yani oy vererek akp yi drmek ya da vermeyerek akp yi yceltmek gibi amacmda yok

neden oy vermeyince akp ye veriliyormu saylyor anlamyorum? benim vicdani bir sorunum yok ayrca yani oy vererek akp yi drmek ya da vermeyerek akp yi yceltmek gibi amacmda yok
    Anlataym. AKP u an iktidar partisi ve oy oranlar yksek bu yzden oy verilmemesi veya abidik gubidik oy oran olan partilere oy verilmesi AKP'nin iine geliyor ve oy vermeyen insanlar aslnda tarafsz kaldn sanarak AKP'nin ekmeine ya sryorlar. Paylatm video'nun sorumlusu sizlersiniz.

sorumlu falan diyorsun da bata dediim gibi benim oy atmayarak ak partiye destek olmak gibi bir amacm yok atmadm oyun ak partiye yaramas da benim sorunum deil

sen oyatmadmn ak partiye yaramasndan tr bana sorumlu sulu diyorsun ama senin kart grn yle dnmyor e ne anladm bu iten ben

ayrca oy kullanmaymn sebebi dediim gibi ne akp yi yceltmek istediimden ne de dier gre olan tepkimden

ben sadece oy atmyorum ondan
    Konu AloneOrDeaD tarafndan (02/04/2014 Saat 11:26 ) deitirilmitir.

sorumlu falan diyorsun da bata dediim gibi benim oy atmayarak ak partiye destek olmak gibi bir amacm yok atmadm oyun ak partiye yaramas da benim sorunum deil
    Oy vermemek = AKP'ye oy vermektir. Bunu sana daha nasl aklayabileceimi bilmiyorum fakat ben pes ediyorum. Baka arkadalar konuyu grp bunu sana anlatmaya alacaklardr.

ye Woolridge - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    02/02/2011
    Makaleler
    5
    letiler
    1,686
    Blog Girileri
    1

Alnt Alnt: Vulcan Mesaj gster
    Anlataym. AKP u an iktidar partisi ve oy oranlar yksek bu yzden oy verilmemesi veya abidik gubidik oy oran olan partilere oy verilmesi AKP'nin iine geliyor ve oy vermeyen insanlar aslnda tarafsz kaldn sanarak AKP'nin ekmeine ya sryorlar. Paylatm video'nun sorumlusu sizlersiniz.
    Hangi kafayla birilerini bundan sorumlu tutabiliyorsun? Bunun tek sorumlu orda bunu syleyen bakandr bakas deil.

Eer o erefsiz semenin hibirini desteklemek istemediini anlamayp oyu iktidar partisine veriyorsa bu semenin deil o erefsizin suudur. Ama sen o bakan ile oy vermeyen adam ayn kefeye koyacak kadar garip bir kafadasn.

Ayrca kimse iktidar deisin diye istemedii birine oy vermek zorunda deil, pek anlamamsn sen demokrasiyi.
    Best and only tip you ever need: blame yourself for everything you can (and learn from it!), and never blame the team.

kardeim sen hala beni anlamyorsun bak woolridge gzel syledi ben oy atmak istemiyorum oy atmayarak bile olsa birini destekliyorsam bu benden dolay deil demokrasi denilen sistemin ilemiyor olmasndan kaynaklanyordur

system eror yani

Alnt Alnt: Woolridge Mesaj gster
    Hangi kafayla birilerini bundan sorumlu tutabiliyorsun? Bunun tek sorumlu orda bunu syleyen bakandr bakas deil.

Eer o erefsiz semenin hibirini desteklemek istemediini anlamayp oyu iktidar partisine veriyorsa bu semenin deil o erefsizin suudur. Ama sen o bakan ile oy vermeyen adam ayn kefeye koyacak kadar garip bir kafadasn.

Ayrca kimse iktidar deisin diye istemedii birine oy vermek zorunda deil, pek anlamamsn sen demokrasiyi.
    Peki o erefsiz dediin adama bo oy pusulas sunarak bu imkan veren kim? Birazck kafanz altrn mantkl dnn biliyorum sizi zora sokuyorum bunu isteyerek fakat elimizdeki mevcut seim sistemi ile yaplabilecek EN Y ey bu...
    #direnmantk

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)