3. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
36 sonuçtan 21-30 arası gösteriliyor

Cevap: Fikho Invoker gameplay Dota 2

şimdi yorumlara baktım, niye bu kadar eleştirildiğini anlamadım
    forumumuzun proları tarafından hiç beğenilmemiş, adam bir emek ortaya koymuş, beğenmediyseniz siz daha iyisini yapın tebrik edelim

Yönetici Lexsarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    İletiler
    2,908

Alıntı Alıntı: lone Mesajı göster
    forumumuzun proları tarafından hiç beğenilmemiş, adam bir emek ortaya koymuş, beğenmediyseniz siz daha iyisini yapın tebrik edelim
    1- Oyun oynamak emek harcamak değildir. Boş zamanında, keyif almak için yapılan bir iştir.
    2- Self promotional yapımların, yapımcısı dışında kimseye faydası olmadığından buna harcanan emeğin de başkaları için bir değer taşıması gibi bir gereklilik yoktur.
    3- Şarap tadıcı olmak için iyi şarap yapmak gerekmez. Tek gereklilik iyi şarabı kötü şaraptan ayırt edebilme yeteneğidir.

Dipnot: Vidyo hakkında yorum yapmadığımın altını çizerim.

Üye WeRdeR WeReMeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    MuslumBird#2539
    Makaleler
    1
    İletiler
    3,079
    Blog Girişleri
    3

Alıntı Alıntı: Lexsarko Mesajı göster

Daha ne yapacaktın adamın üzerine fındık ezmesi fabrikası kurdun resmen
    Mezar taşıma; "Resurrect Please" yazsınlar

Wrath Of The WeRdeR_WeReMeM [WotWW]

BEŞ NOKTA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Fikho'nun üzerine çok gidiliyor Yapmayın gençler
    Yeezer

Üye Sercan<Michaell> - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Sercansokmen#2169
    İletiler
    2,050

Komşumuz olur kendisi fikhoya sahip çıkalım.

Ps: Mumdan çıkmış yangın.

Alıntı Alıntı: maydin Mesajı göster
    Ezdiği oyunda o kadar kasıp refresher ile 3 skill atmak o kadar da proluk ve videoda olacak kadar büyük bir şey değil. Oyun kaybedilirken oyunu döndürürsün falan da hani oyun bitmiş ezmişin refresh almışsın gereksiz çöp bi video.
    cöp dediği videonun sahibinden combo öğrenirken , hayır lobiye girmeden öncede şunu diyor: ne var abi aghanim refresh ile herkes combo yapar ee yapamadın amk 10 kere gösterdim 10
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  maydin.jpg
Görüntüleme: 39
Büyüklüğü:  293.3 KB (Kilobyte)

Alıntı Alıntı: lone Mesajı göster
    sana açıklayayım

olumsuz yorumları yapak kişiler zamanında tartıştığım , atıştığım , küfürleştiğim insanlar
    olumlu yorum yapanlar ise 1 2 tanesi haric tanımadığım insanlar . anlatabildimmi?

Alıntı Alıntı: Sercan<Michaell> Mesajı göster
    Komşumuz olur kendisi fikhoya sahip çıkalım.

Ps: Mumdan çıkmış yangın.
    komşumuz olur derken ?

Alıntı Alıntı: Lexsarko Mesajı göster
    1- Oyun oynamak emek harcamak değildir. Boş zamanında, keyif almak için yapılan bir iştir.
    2- Self promotional yapımların, yapımcısı dışında kimseye faydası olmadığından buna harcanan emeğin de başkaları için bir değer taşıması gibi bir gereklilik yoktur.
    3- Şarap tadıcı olmak için iyi şarap yapmak gerekmez. Tek gereklilik iyi şarabı kötü şaraptan ayırt edebilme yeteneğidir.

video yapmak emek değilmi lex ?
    dotabuff dan 350 tane invo oyunumu acıp hanginde neler yapmışım hangi dk lar arasında yapmışım die düşünüp , sonra bu replayler daha nce indirmişimmi die düşünüp indirdi isem , dk ları izleyip aralardan video cekmek , emek istemeyen şeylermi ? hani daha bu işin temek kısmı , video hazırlamak kısmını saymıyorum ki nedenide benim hazırladığım su videonun kalitesiz oluşu

şurada bana laf sokmaya çalışan daha önce tartıştığım kavga ettiğim kişileri haklı çıkarmak için foruma yeni üye olmuş adamı karaladın attın

hani varya burakulanın dediği kadar varsınız abi , adminler adam kayırmaya devam etsin 2 3 güne kalmaz bende girmem foruma. zaten kim kaldığı forumda adam akıllı tartışılacak kişi.
    Konu fikho tarafından (02/05/2014 Saat 22:10 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Alıntı: fikho Mesajı göster
    cöp dediği videonun sahibinden combo öğrenirken , hayır lobiye girmeden öncede şunu diyor: ne var abi aghanim refresh ile herkes combo yapar ee yapamadın amk 10 kere gösterdim 10
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  maydin.jpg
Görüntüleme: 39
Büyüklüğü:  293.3 KB (Kilobyte)

sana açıklayayım

olumsuz yorumları yapak kişiler zamanında tartıştığım , atıştığım , küfürleştiğim insanlar
    olumlu yorum yapanlar ise 1 2 tanesi haric tanımadığım insanlar . anlatabildimmi?

komşumuz olur derken ?

video yapmak emek değilmi lex ?
    dotabuff dan 350 tane invo oyunumu acıp hanginde neler yapmışım hangi dk lar arasında yapmışım die düşünüp , sonra bu replayler daha nce indirmişimmi die düşünüp indirdi isem , dk ları izleyip aralardan video cekmek , emek istemeyen şeylermi ? hani daha bu işin temek kısmı , video hazırlamak kısmını saymıyorum ki nedenide benim hazırladığım su videonun kalitesiz oluşu

şurada bana laf sokmaya çalışan daha önce tartıştığım kavga ettiğim kişileri haklı çıkarmak için foruma yeni üye olmuş adamı karaladın attın

hani varya burakulanın dediği kadar varsınız abi , adminler adam kayırmaya devam etsin 2 3 güne kalmaz bende girmem foruma. zaten kim kaldığı forumda adam akıllı tartışılacak kişi.
    Öğrettim dediğin şeyi az çalışsam yapabilirim yani. Herkes yapar demekle bunu kastettim. Hareketler gerçekten iyi olsaydı Aghanim refresh kastığın her maçta yapabilecek pozisyonu bulamazdın ama bunlarda var.

3- Şarap tadıcı olmak için iyi şarap yapmak gerekmez.
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Fikho > iceiceice

Alıntı Alıntı: Charmander Mesajı göster
    Fikho > iceiceice
    Fikho çok iyi, fikho çok yaman ooooh fikho. Fikho gelsin alnıma çıp çıp vurdursun. Ohh fikho.

Alıntı Alıntı: AwayFromMouse Mesajı göster
    Fikho çok iyi, fikho çok yaman ooooh fikho. Fikho gelsin alnıma çıp çıp vurdursun. Ohh fikho.
    gg abi oyun bitti troll kasdığı
    takım arkadaşını güveni olmayan adam hala daha geveziyor burada.
    http://dotabuff.com/matches/551054966

Alıntı Alıntı: Charmander Mesajı göster
    Fikho > iceiceice
    Gideon > iceiceice = http://makeagif.com/media/5-02-2014/NF30mC.gif

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)