1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
19 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor
    Üye NightCrawLeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    NightCrawLeR#2107
    İletiler
    415

Artstyle Na'vi

Bugün ki turnuva maçlarını izlerken aklıma geldi.Artstyle neden naviden ayrıldı bilen varmı acaba ? Ti1 da ciddi anlamda çok fark yaratan bi oyun oynamıştı.Ben öyle hatırlıyorum en azından.Hoş daha sonra gittiği takımlarda pek başarı sağlayamadı ama ben ciddi anlamda iyi bi oyuncu olduğunu düşünüyorum.Varmı acaba bu olayın aslını bilen ?

Cevap: Artstyle Na'vi

O zamanlar dotanın d sini biliyordum sadece arkadaş oynuyordu çünkü .d

ama forumdan duyduğuma göre 200 bin doların yarısını şirkete vermemiş attılar dediydi biri. Bir de puppey röportajında takımdaki hava iyi değildi saçma bir pudge picki sonra iyice gerildi falam filam dediydi.
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Üye NightCrawLeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    NightCrawLeR#2107
    İletiler
    415

Re: Artstyle Na'vi

Ciddi soruyorum olm adam ti1 de baya bi önplandaydı.lightof'u anladım da yani art biraz garip oldu bence

Senin anlattiğin gibi duymuştum ben de :d

ti1 kazanınca navi sponsorları para istiyordu vermemek için ayrıldı diye biliyorum

Benim bildiği sponsor para verir abi.
    Bide ARTSTYLE o kadar mükemmel oyuncu değildi ya. TI1 de adamlar 15 20 saat oynayıp gelmişlerdi oyunu. O yüzden zaten biraz anlasan biraz da doğaçlama takılsan çok rahat başarılı olurdun. Bide zaten Puppeyin dediği takım içi ruh faktörü var. Yaptığı picklerle takımı motive etmek yerine zora sokuyordu.

ti1 de madem kavga ettiler peki neden 6 ay öncesinde beraber oynadılar kavgalı değilmi bunlar :/

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Adsız.jpg
Görüntüleme: 8
Büyüklüğü:  158.8 KB (Kilobyte)

http://dotabuff.com/matches/331545526
    Konu fikho tarafından (23/04/2014 Saat 11:52 ) değiştirilmiştir.

Kristenstewardadada kim? Bunlarla habire maç atıyor vede 1 2 maç aynı maça geldim oyunun içine etti diyebilirim
    Konu Yeezer tarafından (23/04/2014 Saat 11:55 ) değiştirilmiştir.
    Yeezer

Kavga ettiler demek kafa göz ağız burun birbirlerine daldılar demek mi? Yani takım olarak karar verilip ayrıldı. LoH AA da zaten bu şekilde ayrıldılar sadece ARTSTYLE Puppey'nin söylediklerine de bakılırsa biraz daha soğuk vs. Zaten Puppey röortajda ARTSTLE ile artık görüşmedğini söylemişti. Nitekim Dendi de Dota 2 forumlarında bunu belirtti Bende görüşmüyorum falan dedi.

Alıntı Alıntı: Emilyo Mesajı göster
    Kavga ettiler demek kafa göz ağız burun birbirlerine daldılar demek mi? Yani takım olarak karar verilip ayrıldı. LoH AA da zaten bu şekilde ayrıldılar sadece ARTSTYLE Puppey'nin söylediklerine de bakılırsa biraz daha soğuk vs. Zaten Puppey röortajda ARTSTLE ile artık görüşmedğini söylemişti. Nitekim Dendi de Dota 2 forumlarında bunu belirtti Bende görüşmüyorum falan dedi.
    arkadaş görüşmüyorum demiş ama oyun oynamışlar yani
    http://dotabuff.com/matches/331545526
    dendinin kurduğu bi parti hemde bu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)