1. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
37 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

LoL kitlesini merak edenler içeri

https://www.facebook.com/photo.php?v...&stream_ref=10

nisan ayı içersinde düzenlenen son turnuvadan görüntüler dediğiniz gibi sadece çoluk çocuğa hitab eden bi oyun değil

Cevap: LoL kitlesini merak edenler içeri

zaten 18 yaşında küçükler velisi olmadan giremıolar oralara o yüzden bu görüntüler normal bide internet cafelere gidip lol oynayanları gör bakalım : ))))))) ki burda toplam 500 kişi bile yok görüntülerde yani kaç kişi lol oynuor tr de pfff. genellemeler yanlıştır. oynun nabzı internet cafelerde tutulur hade bakalım. :=))))

Üye FafraGa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,466

Valla ben ti da da oyle coluk cocuk gormedim dota da demek ki coluk cocuk oyunu.degil

ZTE-BLADE cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    I was Lo-gan.

hayır yani sonuçta bu bi oyun ve oyunlar gençlere hitab eder.bu oyunları 12-25 yaş arası insanların oynaması daha normaldir. 25 yaşından sonra refleksler azalır yani kimsenin senin gibi old tayfayı gelin lol oynayıp para kazanın diye çağırdığı falan yok :/

bunun dışında internet cafeye çocukların gitmesi gayet doğaldır, burdaki çoğu insan dotaya internet cafelerde başlamıştır zaten senin mantığına göre dotada çocuk oyunu şuan kimsenin internet cafede dota oynamamasının sebebi oyunun ülkemizde popüler olmamasından dolayıdır

Üye KKROguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    KkrOguz #2881
    İletiler
    255

bursa incirlide bi cafe var everest diye oraya git 12 den de düşük yaşı olan veletler ol oynuyor hem de 1 değil 2 değil 3 değil tam 50 pc de lol oynayan veletler adamın kolu daha klavyeye uzanamıyor utanmasa altına minder koyacak.

edit : şimdi hatırladım da lol de ilk oyunum da takımımda ki bi kişi yine benim takımımda olan kişiye ana avrat sövmüştü ve nedeni master yi almasıydı.
    Konu KKROguz tarafından (19/04/2014 Saat 18:38 ) değiştirilmiştir.

eğer dota popüler ve herkese hitab eden bi oyun olsaydı emin olun türkiyede o internet cafelerde dota oynanırdı ama herkes, her çocuk lol oynuyor ve streamlerde gördükleri profosyonel oyunculara özeniyolar, ben çocuk olsam ve dota'nın varlığını bilsem dota oynardım çünkü grafikleri ses efektleri falan daha güzel, ama o velet dediğiniz bebelerin dotadan haberi yok çünkü dota hiç popüler bi oyun değil bildiğiniz köylü oyunu

Ülkemizde

lol : futbol
    dota : buz hokeyi

sizin mantık : buz hokeyi daha zor herkes oynayamaz ! futbolu hep bebeler oynuyo valla parklarda görüyoz

Ama popülerlik ve para açısından dünyada 1 numara olan futbol ve siz bunu kabul etmekte güçlük çekiyosunuz sebebini hala anlamıyorum

Hassiktir ordan
    322

Look at my profile picture.
    Yeezer

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)