5 sonuçtan 1-5 arası gösteriliyor

Her şey 10 lira

Halk tabiriyle bimilyoncuları biliyorsunuzdur. 6-7 yıl öncelerinde baya meşhurdu. Adı bimilyoncu olsa da farklı fiyatlar da vardı tabi. Neyse onu geçelim de facebook'ta gezinirken sponsor reklamlarda rastladığım iki site dikkatimi çekti.

bionluk.com ve sadeceon.com sitelerinde birbirinden farklı işler 10 TL karşılığında gerçekleştiriliyor. Bunun gibi başka siteler var mı bilmiyorum. Ayrıca bu iki sitenin sahibi aynı mı yoksa bunlar rakip mi onu da bilmiyorum. İleri ki zamanlarda sanal ortamda iş arayanların uğrak yeri olacak gibi görünüyor. Sizce bu siteler tutar mı ? Aralarında lol eğitimi ve lvl kasma işleri de var . Bana pek güvenilir bir satış ortamı gibi görünmedi. Bu sitelerde kazıklanacak insanlar olacaktır diye düşünüyorum.

Üye CoolStoryBro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Steampunk#2190
    İletiler
    1,440

Re: Her şey 10 lira

Videoda "Oy" denilen yerleri "On" olarak düşün, demek istediğimi anlayacaksın.

Üye WeRdeR WeReMeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    MuslumBird#2539
    Makaleler
    1
    İletiler
    3,079
    Blog Girişleri
    3

Cevap: Her şey 10 lira

Sizin için Sitenizi Google'de 1.sırada çıkartıyoruz demişler ve SIÇMIŞLAR Bunu nasıl yazıyorlar ya o kadar yıldır SEO içindeyim 10 liraya 1.sırada çıkartacaklar ve bunu yiyen mallar olacaktır kesin

http://www.sadeceon.com/ultiox/siten...a-cikartiyoruz
    Mezar taşıma; "Resurrect Please" yazsınlar

Wrath Of The WeRdeR_WeReMeM [WotWW]

BEŞ NOKTA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

bu işlerin asıl yeri OnSepeti.com tavsiye ederim, çok güzel şeyler var. ilk açılan yer burası, gayet te güvenli. yapılıyor görüdüğünüz her iş. bir sebeple sıkıntı olur da işi satan yarım bırakır yanlış yaparsa paranız yanmıyor, geri çekiyosunuz. satış işini bilmiyorum ama burdan güzel para kazananlar var diye biliyorum

Teşekkürler backlink paketleri gibi direk satış yapan siteler de komisyon almıyor
    [URL="http://www.backlinkci.net/"]seo paketi[leri/URL], Antalya nakliyat, backlink paketleri, Buderus servisi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)