1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
15 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Medallion of Courage | Buff Önerisi

Arkadaşlar son zamanlarda foruma çok fazla giremiyorum biliyorsunuz. Bugün baktım saçma sapan konular var ortalık İkinci Dünya Savaş'ına dönmüş millet birbirine savaş açıyor falan. Ben de böyle yararlı bir konu açarak beyin fırtınası oluşturmayı düşündüm.

Hepimizin bildiği üzere oyuna 6.70 haritasıyla birlikte Medallion of Courage denilen bir item geldi. Üzerine kullandığımız düşman ünitesinin ve kendimizin armorunu 7 saniye boyunca 6 puan indiriyor. Ben de diyorum ki bu item'ı neden kulelere de kullanamayalım?

Şu şekilde olacak; Medallion of Courage item'ını kulenin üzerine getirip kullanacağız ve kulenin armoru 6 puan inecek fakat kullanan hero direk ölecek. Evet arkadaşlar bu konudaki görüşlerinizi alabilir miyim?

Cevap: Medallion of Courage | Buff Önerisi

Kuleye kullanma önerisini okurken Lycan'la kuleleri almanın daha da kolaylaşacağını düşünürken heronun direk ölmesini gördüm beynim allak bullak oldu MoC önceleri daha çok kullanılıyordu, son zamanlar çok az görüyorum. Belki azcık buff iyi ola bilir. Ama buff ne olsun ona bir önerim yok
    Konu MartinEden tarafından (24/04/2014 Saat 20:29 ) değiştirilmiştir.

Üye Krizalid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11

Alıntı Alıntı: napstar Mesajı göster
    Şu şekilde olacak; Medallion of Courage item'ını kulenin üzerine getirip kullanacağız ve kulenin armoru 6 puan inecek fakat kullanan hero direk ölecek. Evet arkadaşlar bu konudaki görüşlerinizi alabilir miyim?

GAMSDÖAGDÇHFGÖHÇN

imba olur bence

şöyle olsun

-6 armoru verdikten sonra eğer 10 saniye içinde kuleyi yıkamazsan karşı takımın carrysiyle birlikte enemy baseye ışınlansın.

Üye Krizalid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11

Alıntı Alıntı: MartinEden Mesajı göster
    Kuleye kullanma önerisini okurken Lycan'ı ve kuleleri almanın daha da kolaylaşacağını düşünürken heronun direk ölmesini gördüm beynim allak bullak oldu MoC önceleri daha çok kullanılıyordu, son zamanlar çok az görüyorum. Belki azcık buff iyi ola bilir. Ama buff ne olsun ona bir önerim yok
    Matchmaking'de Urn/MoC yapan support görürsem commendation atıyorum

+Bence bu öneri süper olur çünkü deliler gibi dive atıp ölecek olursak kendimizi denylayabiliriz.

Böylelikle tower dive yaparız, öleceğimizi anlayınca intihar ederiz. İyi fikir

Re: Medallion of Courage | Buff Önerisi

bence hatta moc kullanıldıktan 10 saniye içinde kuleyi yıkamazsanız o kule bir daha yıkılmaz olsun ancient dahil

Alıntı Alıntı: napstar Mesajı göster
    Arkadaşlar son zamanlarda foruma çok fazla giremiyorum biliyorsunuz. Bugün baktım saçma sapan konular var ortalık İkinci Dünya Savaş'ına dönmüş millet birbirine savaş açıyor falan. Ben de böyle yararlı bir konu açarak beyin fırtınası oluşturmayı düşündüm.

Hepimizin bildiği üzere oyuna 6.70 haritasıyla birlikte Medallion of Courage denilen bir item geldi. Üzerine kullandığımız düşman ünitesinin ve kendimizin armorunu 7 saniye boyunca 6 puan indiriyor. Ben de diyorum ki bu item'ı neden kulelere de kullanamayalım?

çok güzel bi himself itemi olur , tam ölecekken kuleye tıkla süper
    volvo add do this pls

Alıntı Alıntı: natureissupreme Mesajı göster
    imba olur bence

şöyle olsun

-6 armoru verdikten sonra eğer 10 saniye içinde kuleyi yıkamazsan karşı takımın carrysiyle birlikte enemy baseye ışınlansın.
    Bence baseye değil de yan taraftaki DDay mapine ışınlanıp arenada dövüşsünler.
    Egon çapından büyük olursa madara olursun net. -Lexsarko @ 18.08.2014 20:12

Çok imba olur abi. Sonra her oyun dazzle picklemeler falan.

napstar amk git ayrıntılı mekaniği de yaz barii
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)