1. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
36 sonutan 1-10 aras gsteriliyor

WP - DotA 5v5 Turnuvas Detayl Bilgi eride.

Wp - DotA ad altnda dzenlediimiz 5v5 online Dota 2 turnuvas takm kaytlar devam etmektedir.

Turnuvamza takm olan herkes girebilir ve 5v5 turnuvasdr.

Turnuvaya katlm creti takm ba 10 key olarak belirlendi.

Turnuva 16 takm topland anda balayacaktr.

u anda 8 takm hali hazrda bulunmaktadr.

Turnuva maksimum 2 hafta minimum 1 hafta srecektir.

Turnuvada canl stream yayn olacaktr.

Turnuva konusunda profesyonel ekibimizle hibir karklk olmadan dzenli bir turnuva dzenlemeyi dnyoruz.

Ma saatleri akam 7 ve gece 1 arasnda olacaktr. Kimsenin i ve okuluna sorun yaratacan sanmyorum.

Turnuvay dzenleyen arkadamz : CherisYourLife ve EosUranos tur.

Gven konusunda hibir pheniz ve aklnzda soru iareti kalmasn.

Takm Kuralar canl stream yaynnda ekilecek ve akllarda soru iareti braklmayacaktr.

1. Takmn dl = 90 Key

2. Takmn dl = 40 key

3. Takmn dl = 15 keydir.

Geri Kalan 15 Key WP - Dota facebook sayfasnda yaplacak olan ekilile gene sizlere datlacaktr.

Turnuvaya katlm ve detayl bilgi iin bana mesaj atabilirsiniz.

id : http://steamcommunity.com/id/cherisyourlife3

Katlan takmlar takip etmek ve grmek iin : https://binarybeast.com/xDOTA21404288/participants

Turnuva kurallar ve gerekli bilgiler turnuva balamadan 2 gn ncesinde DOTA TRKYE ve WP - Dota sayfasnda paylalp

gerekli duyurular yaplacaktr.

Okuduunuz iin teekkrler.

WP DotA ad altnda dzenlediimiz Online 5v5 Dota 2 Turnuvasnda beklediimiz 16 takm turnuvaya kaydn yaptrm bulunmaktadr.

Pazar gn takm kaptanlar ile yaplacak olan toplantdan 2-3 gn sonra turnuvamz balayacaktr.
    Turnuvaya katlan takmlar grebilmek iin : https://binarybeast.com/xDOTA21404288/participants

Turnuva Kurallar

Oyun modu CM ( Captain Mod ) dur.
    Malar, bir taraf rakibinin ancient'n (throne/tree) ykana ya da bir taraf forfeit(ff) verene kadar devam eder.
    HER NE OLURSA OLSUN.TURNUVA BOYUNCA MALARDA SADECE TAKIM KAPTANLARI KONUABLR. Eer bu kurala uyulmazsa 1. kez ikaz edilir . 2.'sinde takm yada oyuncuyu hakem karar ile diskalifiye edilir.
    Pause alrken combat olmamasi art ile sadece kaptanlar pause alabilir. Her Takmn 2 er dakikadan toplamda 5 pause hakk vardr. Fakat pause'lar mutlaka hakemler geri saym yaparak aacaktir.
    Takmlar ma saatinden 10 dakika nce kurulacak olan lobby de bulunmak zorundalar.
    dll bir turnuva olduu iin takmlar ma saatinde lobby de olmazsa rakip takm 15 dakika bekletilecek 15 dakika iinde rakip takm lobby'e katlmazsa oto win alacaklardr.
    Turnuva yneticilerine, hakeme veya dier oyunculara herhangi bir biimde hakaret eden oyuncular takm ile birlikte diskalifiye olacaklardr.
    Malar 8 takm elenene kadar bo1 olacak 8 takm kaldktan sonra eyrek finale kadar bo3 ve eyrek finalden sonras bo5 eklinde olacaktr.
    Final mana loser grubundan gelen takm Bo5 olarak yaplacak olan final mana 1-0 geriden balayacak ve 5 man 3n alan takm Turnuvann galibi olacaktr.
    Grand finale winner gruptan kan takmn rakibini belirlemek iin yaplacak olan loser grubunun manda yenilen takm turnuva 3. s olacak ve 15 keyin sahibi olacaktr.
    1. olan takmn dl 90 key 2. olan takmn dl 40 key olacaktr.
    Bunun yan sra istee bal olarak 1. takma turnuvada oynad malardan bir tantm videosu yaplacak ve dzenlenecek dier turnuvaya cretsiz olarak katlma hakk kazanacaktr.
    Umarm kaliteli ve dzgn bir turnuva olur .

Turnuva Yneticileri = CherisYourLife / EosUranos
    Hakemler = CherisYourLife / EosUranos / Gamwiches
    Stream = CherisYourLife

WP Dota Ekibi olarak btn takmlara baarlar diliyoruz.
    Konu cherisyourlife tarafndan (01/05/2014 Saat 21:51 ) deitirilmitir.

ye Woolridge - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    02/02/2011
    Makaleler
    5
    letiler
    1,686
    Blog Girileri
    1

Cevap: WP - DotA 5v5 Turnuvas Detayl Bilgi eride.

Umarm gzel bir turnuva olur, gl.
    Best and only tip you ever need: blame yourself for everything you can (and learn from it!), and never blame the team.

teekkr ediyorum dostum. bizde yle umuyoruz. ilk dzenleyeceimiz turnuva olduu iin dller ve takm says u an iin dk ama gz ard edilecek kadar da deil. dier turnuvalarmz daha byk ve gzel dll olacak. bu sadece balang

hersey tamam gzel ama suraya takldm ; gvenilir kisidir Weplada sana moderatorluk verdiler. Daha sonra ksk_raiste svp weplann youtube kanaln bile caldn Baya gvenilirsin

weplann youtube kanal bana aitti brakrken de sordum istiyorsanz vereyim diye. Ama istemediler yenisini aarz dediler. Dota ve Dota 2 olsun senin gibi 1-2 Troll dnda bana gvenmeyen ve yanl yapar diyen 1 tane adam bulamazsn. He toplar arkadalarn trollersin orasn bilemem. Haydi kolay gelsin sana

Braunxx denen ezik ilk nce trollemeyi brak 2. olarak adam bayadr tanyorum hi bir sknt yaamadm zoruna gidiyorsa yazmayacaksn susacaksn
    Konu Moo2e tarafndan (27/04/2014 Saat 14:59 ) deitirilmitir.

Alnt Alnt: Braunxx Mesaj gster
    hersey tamam gzel ama suraya takldm ; gvenilir kisidir Weplada sana moderatorluk verdiler. Daha sonra ksk_raiste svp weplann youtube kanaln bile caldn Baya gvenilirsin

sleyman ve bars

ikinizide tanyorum da atrmayn agzm simdi

weplada sen haric herkeze modluk verdler sleyman qweqw bir ikinci husus ksk_raist e sovmeyen bi kisi varm ?

kme km neden nekadar guvenecegine karma bosver sen.

brak su trolu artk by biraz yabi wepla degilki buras troll yap altna swf koy kufur et yeni d ac ?

umarm cok gzel bi turnuva olur iyi eyler ckacagna eminim...

Biz katlrzda karde faceboogumuz yok steam id verin

4.Summer cup kaytlarmz devam etmektedir . www.facebook.com/openingpartydota2

steam id

steamcommunity.com/id/cherisyourlife3

buyur dostum.

Slm arkadalar

ncelikle weplada turnuva moderatrl yapm biri olarak
    getiimiz senelerde wepla zerinden 32 takmlk 3 haftalk ve 1600 tl lik dev bir turnuva dzenlemitik. bu turnuvada 150-200 civar ma yapld ve her ma streamlendi kurasna kadar hereyi streamde yapmtk gzel ve baarl bir turnuva olmutu ve bu wp dota turnuvasn ayarlayan arkadamzda gerek streamleriyle gerekse videolaryla turnuvaya byk katk salamt
    bu turnuva dnda yapt onlarca video ile dota camiasna bir ok faydas bulunmutu kendisine tekrar teekkr ediyorum
    wepla youtube hesab alma gibi bir olay sz konusu deildir.

dota 2 de son zamanlarda gerek videolar gerekse bu turnuva tarz aktivitelere balam olmas beni sevindiriyor gereksiz tartmalara girmeye gerek yok sonuta trk dotas iin olumlu bir gelime var nmzde bunu deerlendirmeye bakmamz lazm katlan takmlara baarlar diliyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)