8 sonuçtan 1-8 arası gösteriliyor

Konu: İntikam

İntikam

İntikam

İntikam, zamanında Yüzleşme adı altında yayınladığım, tekrar düzenleyip İntikam adını vererek yayınlamayı planadığım bir mapimdir. Oyunu oynamak için en az 2 slot gerektiğinden dolayı single player açamazsınız. Aynı şekilde bir bölümü oynamak için o bölümden bir önceki bölümü bitirip verilen kodu girmeniz gerekmektedir. Şimdilik size oyunun tanıtımını sunuyorum, sürümler yavaş yavaş yapılıp eklenecektir.

Oyunun geçtiği yer

Lumidia

Yarıdan fazlası denizlerden oluşan bu gezegenin yaşı 834'tür. Bilinen ırklar Human, Orc, Undead, Demon, Night Elf ve Naga ırklarıdır. Teknolojinin çok ileri olmaması sebebi ile hala keşfedilememiş çok fazla bölgesi olduğu tahmin edilmektedir.
    Senaryoda takvim olarak günümüzdeki takvim kullanılmaktadır ve oyun 3 Haziran 834 yılı, Cuma günü başlamaktadır.

Irklar

Human

Jaina Proudmoore liderliğinde yönetilen bu ırk gök tanrı inancına sahiptir. Hepsi ışıktan yaratıldıklarına inanırlar. Teknolojik alanda kendilerini sürekli geliştirirler. Lumidianın kuzey ve kuzey doğusunda bulunmaktadırlar ve Orc'lar ile henüz karşılaşmamışlardır fakat tekolojileri sayesinde 824 yılından beri Orcları gözlemleyebiliyorlardı fakat henüz nasıl canlılar oldukları konusunda net bir bilgileri olmadığı için savaşmaya çekiniyorlardı

Orc

Lumidianın güneyinde bulunan Orclar kaba, iri yapılı canlılardır. Yemek yemek için avlanırlar ve nereden geldiklerini bilmezler. Thrall önderliğinde yönetilen Orc ırkı, artan nüfusları sebebi ile Kalsz'ın kuzeyine doğru göç etmeye başlamışlardır. Neden bu dünyada oldukları hakkındadüşünen tek kişi Thrall'dur ve bu merakı kısa bir süre sonra Human ırkı ile karşılaşmasına sebebiyet verecektir

Undead

Morbid Darksoul tarafından yönetilen Undead ırkı Lumidianın bilinmeyen bir yerinde yaşamaktadır. Acıkınca birbirlerini öldürme konusunda tereddüt etmeyen bu ırk ölüleri diriltip himayeleri altına alabiliyorlar.

Demon

Ateşe tapan bu ırk, liderleri Zagan Hellfire'ı tanrıları olarak benimsemiştir ve Zagan için her şeyi yapabilecek gönüllülerden oluşmaktadır. Undead ve Demon ırkı birbirlerinin varlıklarından haberdardır fakat birbirlerini müttefik olarak görmektedirler

Night Elf

Lumidianın yeşillikle örtülü tek bölgesi olan yeşil duman bölgesinde yaşamaktadırlar. Maiev Shadowsong ve İllidan tarafından yönetilen bu ırk Lumidia adasındaki bütün ırklardan haberdardır fakat hiç birisi ile henüz bağlantıya geçmemiştir

Naga

Hakkında hiç bir bilgi olmayan bu ırk deniz canlılarından oluşmaktadır. Liderleri konusunda bir bilgi yoktur

Oyunun ilerleyişi hakkında

Oyun zorluk açısından oyuncuları ciddi anlamda zorlayacak bir oyundur. Yapılacak görevler bölümden bölüme değişiklik gösterecektir. Bazı bölümlerde zamana karşı savunma yapmaya çalışırken bazı bölümlerde ilerleyeceksiniz ve ya verilen süre bitmeden bir noktaya varmaya çalışacaksınız. Şu an için aklıma gelenler sadece bunlar. Senaryo Warcraft senaryosuna direkt bağlı olsaydı bir çok şeyi değiştirmem gerekirdi bu yüzden neredeyse Warcraft II senaryosundan itibaren sıfırdan bir senaryo yazdım. En kısa süre içerisinde bölümler yavaş yavaş yayınlanmaya başlayacaktır.

Oyuna istediğiniz bölümden başlayamıyorsunuz çünkü Bölüm 1 hariç hangi bölümü açarsanız açın o bölümü oynamak için bir önceki bölümü bitirince verilen kod istenecektir.
    Sürümler (v1.1) (v1.2) gibi devam edecektir ve versiyonlar hakkında şunu belirtmek istiyorum. Her sürüm sonunda öbür sürümde oynamak için gereken kod yine kendi sürüm numarası ile bağlıdır.
    Örnek veriyorum
    Bitirilen bölüm: Intikam Bölüm 1 (v1.2)
    Bölümü bitirseniz verilecek kod: Intikam Bölüm 2 (v1.2)
    Yani bir bölümde ciddi bir sorun ile karşılaşılırsa bölüm update edilecek ve dolayısıyla eski sürüm kodu ile girilemeyecektir.

Bölümler

İntikam Bölüm 1 (v1.5)
    Human ve Orc ilk temas

http://www.epicwar.com/maps/242799/

Görev yeri: Tiara adası
    Slot sayısı: 4
    Karakterler: Thrall, Cairne, Grom, Rokhan
    Görev: Tiara adasındaki Human askerlerini yok etmek
    Bölüm özeti: Orclar arasında çeşitli söylentiler yayılmıştı. Tiara adasında daha önce hiç görmedikleri canlı türlerini gördüğünü söyleyen Grunt'lar vardı. Söylentiler üzerine Grom, Cairne ve Rokhan, Thrall önderliğinde Tiara adasına gitmeye karar verirler ve söylentilerin doğru olduğu ortaya çıkar.

İntikam Bölüm 2 (v1.5)
    Çürük Topraklar

http://www.epicwar.com/maps/242800/

Görev yeri: Kraken adası
    Slot sayısı: 3
    Karakterler: Illidan, Maiev, Lord Garithos
    Görev: Kraken Adasından Troll Ormanına gitmek
    Bölüm özeti: Orcların saldırısından zor kurtulan Illidan için tek çare kaçmaktı. Ay Yayı konseyinin göndermiş olduğu diğer bir komutan Maiev ise Illidan'ın bu sürpriz olan erken dönüşünün sebebini öğrendikten sonra ikili, tehlikeden Lord Garithos'a bahsetmek için kendisi ile buluşacaklardı fakat Kraken adasından Troll ormanına geçerken bu üçlüyü çok büyük bir sürpriz bekliyordu

İntikam Bölüm 3 (v1.5d)
    Undead lideri Morbid Darksoul

http://www.epicwar.com/maps/242830/

Görev yeri: Troll ormanı
    Slot sayısı: 3
    Karakterler: Illidan, Maiev, Lord Garithos
    Görev: Morbid Darksoul'u yenmek
    Bölüm özeti: Troll ormanının sonunda Morbid ile karşılaşan üçlü, Undead lideri Morbid Darksoul'u yenmek zorundalar.
    Konu Vulcan tarafından (09/05/2014 Saat 20:25 ) değiştirilmiştir.

Cevap: İntikam

İntikam 1. bölüm yayınlanmıştır, iyi oyunlar.

İntikam Bölüm 1,2,3 yayınlanmıştır, iyi oyunlar dilerim.

İntikam 3. bölüm 3 kişiliktir ve aşağı yukarı 2 dakika sürüyor fakat bugün akşama kadar yapılan denemelerde geçebilen 3'lü çıkmadı. Pazartesi gününe kadar geçemeyen olursa ben 2 arkadaşımla geçip replayi sizlerle paylaşacağım.

3. bölümü geçebilen olmadığı için söz verdiğim gibi replayi paylaşıyorum

http://s3.dosya.tc/server22/4ZDDxS/i..._l_m3.rar.html

HEY GİDİ GÜNLER HER

Selam Vulcan. Var mı kafanda solo oynanacak güzel harita? Herkes öneri sunabilir, zevkli solo fun map.
    DN: Konunu kirletmiyorum umarım. ^^

Yok yahu konusu mu kalmış hepsi mazi. Bilmiyorum ki ilgilenmiyorum solo map.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)