1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
17 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Anlamadigim bir konu...

Arkadaslar millet nasil boyle cabuk legend oldu ?

ben simdiye kadar 500 tane galibiyetim var ama bir turlu legend olamiyoruz.

yanlis bir sey mi yapiyoruz acaba diye dusunuyorum.

yardimci olabilecek kimse var mi ?

Üye Nana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nana#2980
    İletiler
    1,310
    Blog Girişleri
    8

Cevap: Anlamadigim bir konu...

oynama böylece legend olmana gerek kalmaz

Ya legendary olanların hepsi mason be abicim. Bunların hepsini kucaktan geçiriyorlar legendary olmak için.

Mesela bende 623 win var ama rank 17'yim şu an. Neden? Neden çünkü bir takım kişiler istemiyor. Karanlık oyunlar perde arkası illüminati anlıyor musun?

Şaka şaka arena oynuyom ben sadece.

Üye Zaphart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Zaphart#2303
    İletiler
    887

Legend olamıyorsan ya desten yeterli değildir ki başkaları o desteyle olmuşta sen olamıyorsan o zaman, yeterince zaman ayırmıyorsundur, yok 500 win aldım hala olamadım diyorsan demek ki kapasiten yetmiyormuş kasma bu kadar.Yok ille de legend olcam diyorsan.Stream izle legend elemanların oynadığı desteyi nasıl oynadığını öğren, sonra desteyi yap, azimli ol yenilince sıkılmadan devam et eninde sonunda legend olduğunu göreceksin!!!!

Ya kötüsün ve kapasiten bu yada desten kötü kimse bir trump olamaz yani adam Legendarysiz , Legend oldu.

Üye Krizalid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11

Re: Cevap: Anlamadigim bir konu...

Alıntı Alıntı: Zaphart Mesajı göster
    Legend olamıyorsan ya desten yeterli değildir ki başkaları o desteyle olmuşta sen olamıyorsan o zaman, yeterince zaman ayırmıyorsundur, yok 500 win aldım hala olamadım diyorsan demek ki kapasiten yetmiyormuş kasma bu kadar.Yok ille de legend olcam diyorsan.Stream izle legend elemanların oynadığı desteyi nasıl oynadığını öğren, sonra desteyi yap, azimli ol yenilince sıkılmadan devam et eninde sonunda legend olduğunu göreceksin!!!!
    Bu ay grind'lıyon mu Legend için Bir sürü Türk legend oldu geçen sezon, şimdi de rank 1-2'ye çıktığını gördüm bi kaç kişinin.

Konuya gelirsek. Legend olma hızın winrate'ine bağlı ne kadar çok kazanırsan o kadar hızlı Legend'a çıkarsın. Winrate'in düştükçe bu süre uzar. %50.01 winrate ile Legend'a çıkabilmen lazım (%48-49 yetiyor diyen de var gerçi) ama BAYAĞI uzun sürer. Bir yerde Rank 5'ten Legend'a %55 WR ile çıkmanın 500 oyun sürdüğünü okumuştum (doğru mu değil mi bilmiyorum - bana göre 250 olması lazım) dolayısıyla doğru düzgün Legend olmak için en az bir %66 win rate tutturman lazım. İlla uç bir örnek istiyorsan da Reckful Rank 21/1 hesabı midrange Hunter ile bir oturuşta 15 saat içinde Legend'a çıkarttı ve %80'e yakın winrate'i vardı (78-20) ve 100 oyun bile atmadan legend oldu.

Sezon sonuna doğru bile Legend olanların toplam sayısı 2000'i pek geçmiyor, o yüzden Legend olmak herkesin işi değil diyebiliriz.
    Konu Krizalid tarafından (09/05/2014 Saat 21:02 ) değiştirilmiştir.

BattleTag
    Zaphart#2303
    İletiler
    887

Yok kanka ya iyice zorlaştı sanki rank 12 de bi 15 20 oyun oynadım tokenle baktım 11-12 arası gitgel yapıyorum bıraktım

Cevap: Re: Cevap: Anlamadigim bir konu...

Aciklaman icin tesekkurler.

Anlasildi ki desteyi duzeltmem gerek.

Sgl

Hepiniz zoo / miracle rogue / p2w warrior oynuyonuz dimi lan doğru söyleyin!!

Biz bizeyiz burda bak açık açık konuşalım.

BattleTag
    Zaphart#2303
    İletiler
    887

Alıntı Alıntı: AwayFromMouse Mesajı göster
    Hepiniz zoo / miracle rogue / p2w warrior oynuyonuz dimi lan doğru söyleyin!!

Biz bizeyiz burda bak açık açık konuşalım.
    Zoonun Allah belasını virsin .Miracle da bu sıralar acayip arttı kızılay leeroy , edwin falan dağıttı da ben mi bilmiyom veee tabiki de forumcak biz herkeş huntard oynuyoruz.Buradan UTH nerfünü kınıyoruz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)