1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
19 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Konu: Selam :)

Selam :)

Selam; ismim Berk, 19 yaşındayım. İTÜ'de fizik bölümünde okuyorum. DotA'yı 2010'dan beri oynuyorum. Koyu bir EG fanıyım

Umarım güzel vakit geçiririz, herkese iyi forumlar!

Üye Insomniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    StoneCold#2490
    İletiler
    914

Cevap: Selam :)

bizde yedik amk
    Güzel oyun xD
    Takımdan 2 tane morona retard dedim diye 48 saat mute yiyorum güzel oyunmuş valve DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nerde moronlar orda ben zaten xDxD

Alıntı Alıntı: Insomniac Mesajı göster
    bizde yedik amk
    Ne demek istediğinizi tam olarak anlayamadım? Fake falan demek istiyorsanız adminler IP kontrolü yapabilirler

BattleTag
    StoneCold#2490
    İletiler
    914

Fake filan demedim onu nereden çıkardın? Bakıyorum da foruma yeni katılan birisi olarak forum gündemini çok yakından takip ediyorsun, sürekli açılan fake hesaplardan haberin var o da yetmezmiş gibi adminlerimizin hobi olarak ip kontrolü yaptığını bile biliyorsun. report ban piliz feyk
    Güzel oyun xD
    Takımdan 2 tane morona retard dedim diye 48 saat mute yiyorum güzel oyunmuş valve DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nerde moronlar orda ben zaten xDxD

Insomniac güzel bir giriş yapman böyle postlar ile karşımıza çıkmandan daha makbul olurdu. Hoşgeldin berk umarım konu açıp 1hafta sonra kullanmayı bırakan arkadaşlar gibi olmaz sonun
    Yeezer

Alıntı Alıntı: Insomniac Mesajı göster
    Fake filan demedim onu nereden çıkardın? Bakıyorum da foruma yeni katılan birisi olarak forum gündemini çok yakından takip ediyorsun, sürekli açılan fake hesaplardan haberin var o da yetmezmiş gibi adminlerimizin hobi olarak ip kontrolü yaptığını bile biliyorsun. report ban piliz feyk
    Fake olayı sadece forumlara has bir şey değil, kaldı ki GH'de üye olduğum tek forum değil. Bu tarz bir giriş yapıyorsan, karşındakinin fake olduğunu iddia ediyorsundur. Bunu anlamak için forum gündemini takip etmeye gerek yok.

@Yeezer, Teşekkürler

Aramıza hoşgeldin

Forumda zaten LotR lore'unu bu seviyede var mı bilmiyorum. Finarfin, fingolfin, finwe

Üye Zaphart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Zaphart#2303
    İletiler
    887

Insomniac feyk olduğu ispatlanana kadar her yeni üye bizim kardeşimizdir, ayağını denk al!!! Hoşgeldin Berk

BattleTag
    StoneCold#2490
    İletiler
    914

Beylerrrrrrrrrrrrrr =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Oradan bakıldığında 3 günlük forum kullanıcısına mı benziyorum? Bu forumda bile neredeyse 5-6 yıldır takılıyorum. Birçok forumda aktif olarak yazıyorum sırf forumlardaki üyeliklerim için oluşturmuş olduğum bir mail adresim bile var(sadece bu tür forumların maillerini aldığım). Uzun lafın kısası feyk adamı daha konuya girmeden konuya attığı başlıktan tanırım. Bu arkadaş da adeta ben feykim diye bağırıyor.

İlk olarak ismi Berk. İnternet ortamında feyk hesaplarla dolaşıp da ismi berk olmayan yoktur. Bunu zaten bir çoğumuz biliyoruz.

Sonrasında eleman bir EG fanı feyk olmanın gerektirdiği ikinci kural.

Sadece bir yorum attım ve direk oltaya takılmış balık misali, ben feyk değilim demeye başladı ( ki ben sen feyksin demediğim halde. Ona göre ima etmişim falan filan)

Sonra adminin, ip adresini kontrol etmesini istedi ki bu bana göre en önemlisi, bu olay bu forumun kullanıcılarına normal bir olaymış gibi gelebilir ama başta da dediğim gibi o kadar forum dolaşmama rağmen sadece bu forumda gördüğüm bir uygulamadır. O yüzden bu arkadaşımız olaydan haberdar ve direk ip adresime bakın 'çünkü salak adminler benim bir internet cafeden yeni hesap açarak girdiğimi anlayamazlar' diye düşünmüştür. böyle bir olay yaratarak adminlerin dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır ve nh de ip kontrolü yaptıktan sonra elemanın temiz olduğu kanısına varmıştır ama dediğim gibi eleman internet cafeden girdiği için nh'nin gözünden kaçmayı başarmıştır bundan sonra da olağan bir durum olmadığı sürece nh ip adresini kontrol etmeyecektir ve bu forumdan süresiz uzaklaşan arkadaşımız forumda yeni bir üye gibi aramızda gezmeye devam edecektir

Son olarak da bu arkadaşın çok akl-ı selim cevaplar verdiğine kanmayın karşınızdaki sehnoc bile olabilir.

Her neyse bu arkadaş feyk olmasa bile benim gözümde hep feyk olarak kalacaktır. Ona hitap ederken karşımda pırasa yada sehnoc varmış gibi hitap edeceğim. :d

Bu yorumum da burada dursun feyk olduğu ortaya çıkınca suratınıza çarpacam. ddd

Konu Insomniac tarafından (11/05/2014 Saat 16:29 ) değiştirilmiştir.
    Güzel oyun xD

Re: Selam :)

Foruma ilk kez gelip buraya GH der mi birisi, düşündüm hani, ama insomniac fake bu falan demeseydi düşünmezdim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)