2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
19 sonuçtan 11-19 arası gösteriliyor

Konu: Selam :)

Cevap: Selam :)

Fingolfin diye bir arkadaş vardı lex ile takıştılardı sonra bıraktı onun çakması gibi geldi :p
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Alıntı Alıntı: Insomniac Mesajı göster
    Beylerrrrrrrrrrrrrr =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Oradan bakıldığında 3 günlük forum kullanıcısına mı benziyorum? Bu forumda bile neredeyse 5-6 yıldır takılıyorum. Birçok forumda aktif olarak yazıyorum sırf forumlardaki üyeliklerim için oluşturmuş olduğum bir mail adresim bile var(sadece bu tür forumların maillerini aldığım). Uzun lafın kısası feyk adamı daha konuya girmeden konuya attığı başlıktan tanırım. Bu arkadaş da adeta ben feykim diye bağırıyor.

İlk olarak ismi Berk. İnternet ortamında feyk hesaplarla dolaşıp da ismi berk olmayan yoktur. Bunu zaten bir çoğumuz biliyoruz.

Sonrasında eleman bir EG fanı feyk olmanın gerektirdiği ikinci kural.

Sadece bir yorum attım ve direk oltaya takılmış balık misali, ben feyk değilim demeye başladı ( ki ben sen feyksin demediğim halde. Ona göre ima etmişim falan filan)

Sonra adminin, ip adresini kontrol etmesini istedi ki bu bana göre en önemlisi, bu olay bu forumun kullanıcılarına normal bir olaymış gibi gelebilir ama başta da dediğim gibi o kadar forum dolaşmama rağmen sadece bu forumda gördüğüm bir uygulamadır. O yüzden bu arkadaşımız olaydan haberdar ve direk ip adresime bakın 'çünkü salak adminler benim bir internet cafeden yeni hesap açarak girdiğimi anlayamazlar' diye düşünmüştür. böyle bir olay yaratarak adminlerin dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır ve nh de ip kontrolü yaptıktan sonra elemanın temiz olduğu kanısına varmıştır ama dediğim gibi eleman internet cafeden girdiği için nh'nin gözünden kaçmayı başarmıştır bundan sonra da olağan bir durum olmadığı sürece nh ip adresini kontrol etmeyecektir ve bu forumdan süresiz uzaklaşan arkadaşımız forumda yeni bir üye gibi aramızda gezmeye devam edecektir

Son olarak da bu arkadaşın çok akl-ı selim cevaplar verdiğine kanmayın karşınızdaki sehnoc bile olabilir.

Her neyse bu arkadaş feyk olmasa bile benim gözümde hep feyk olarak kalacaktır. Ona hitap ederken karşımda pırasa yada sehnoc varmış gibi hitap edeceğim. :d

Bu yorumum da burada dursun feyk olduğu ortaya çıkınca suratınıza çarpacam. ddd

Kardeş git FBI, CIA , KGB ,MIT tarzı kurumlarda çalış , harcanıyorsun burda.

Benim de ismim Berk olduğuna göre ben de feykim, hayırlı beyinler.
    Tanrı yoktur, olsaydı o ben olurdum. Çünkü: Gerçek olduğuna inandığım tek şey benim.

Friedrich Wilhelm Nietzsche .

Berkbegins de var. Acaba herkes aynı şahsın faqesi mi?
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Ahaha bariz fake. çok pürüzsüz durmuyo mu :d yani hakkaten çok pürüzsüz :d naber arkadaslar ikibin bilmem kaçtan beri dota şeyediyorum eg faniyim falan filan noktalama işaretleri tam tamina yerinde falan :d kesin fake :d kimsin lan :d
    bi vurcam.

Üye Insomniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    StoneCold#2490
    İletiler
    914

Alıntı Alıntı: Arliath Mesajı göster
    Benim de ismim Berk olduğuna göre ben de feykim, hayırlı beyinler.
    Anime izlemekten beyni patlamış birisi daha. :ddd

'İnternet ortamında feyk hesaplarla dolaşıp da ismi Berk olmayan yoktur.' sözünü 'İnternet de takılan bütün Berk'ler feyktir' diye anlayan bir adamın benim beynime laf atması çok tuhaf.

Hayırlı beyinler diyeceğim de hangi beyin??? :d
    Güzel oyun xD
    Takımdan 2 tane morona retard dedim diye 48 saat mute yiyorum güzel oyunmuş valve DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nerde moronlar orda ben zaten xDxD

Arkadaşlar fake olduğumu nerden çıkardınız lütfen saçmalamayın.
    sa

Alıntı Alıntı: Insomniac Mesajı göster
    Anime izlemekten beyni patlamış birisi daha. :ddd

'İnternet ortamında feyk hesaplarla dolaşıp da ismi Berk olmayan yoktur.' sözünü 'İnternet de takılan bütün Berk'ler feyktir' diye anlayan bir adamın benim beynime laf atması çok tuhaf.

Hayırlı beyinler diyeceğim de hangi beyin??? :d
    1. Kiminle konuştuğunu hatırlatırım.
    2. Saygı çerçevesinden çıkmadan, maksadınızı aşmadan konuşun.
    3. Ek olarak benim beyin durumlarımı tartışman için ( üzgünüm burada kırıcı olmak zorundayım ) öncelikle IQ ' nun ayakkabı numarandan yüksek olması gerekir.
    Kapito?
    Konu Arliath tarafından (12/05/2014 Saat 00:20 ) değiştirilmiştir.
    Tanrı yoktur, olsaydı o ben olurdum. Çünkü: Gerçek olduğuna inandığım tek şey benim.

Konu kapatılmıştır.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)