4. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci ... 234
39 sonuçtan 31-39 arası gösteriliyor
    Üye Krizalid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11

Cevap: Anime tavsiyesi :|

Alıntı Alıntı: FafraGa Mesajı göster
    3 4 dk nedir abi fikra felan mi anlatiyorlar napyorlar
    KOF: Another Day'in intro + outro toplamı bir bölümünden daha uzun sürüyordu.

Bu arada indirdiklerimin hiçbirini izlemedim. Psycho-Pass ve Flame of Recca dışında. 1-2 bölüm izleyip bıraktıklarım var. Allah belamı vermesin ya.

Sword Art Online izleyem var mı

Adam sao izleyip 10 üzerinden 3 vermiş. Sen de gelip sao öneriyorsun .

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye FafraGa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,463

arkadaşlar death note u izledim. ona benzeyen kaç-kovala tarzı bir anime önerir misiniz?
    I was Lo-gan.

arkadaşlar death note u izledim. ona benzeyen kaç-kovala tarzı bir anime önerir misiniz?
    Road Runner
    o ezmeyebilir, bu hiç ezmeyebilir, ama eben ezer.

Yönetici BorisPeace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4

Code Geass'ı Death Note'a benzetiyorlar ama ben çok da sevemedim (mangası daha iyi bence). Ona bir bakabilirsin.

BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,463

Alıntı Alıntı: BorisPeace Mesajı göster
    Code Geass'ı Death Note'a benzetiyorlar ama ben çok da sevemedim (mangası daha iyi bence). Ona bir bakabilirsin.
    Oneri için teşekkür ediyorum. Yalniz o avatar beni yine üzdü.
    I was Lo-gan.

Üye Krizalid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11

Death Note gibisi yok, aslında 10 seneden fazla zaman geçti illa ki benzer bir şey çıkmıştır diye düşünüyor insan ama yok herhalde.

Ben mangasını okumuştum 2008'de mi ne, o zaman da tavsiye isteyenlere Death Note'tan sonra Code Geass veriliyordu şimdi hala aynı. Ya da Boris eski toprak olduğu için de öyle söylemiş olabilir. 2002 doğumlulara bir sormak lazım.

Code Geass'ı da 2008'de izlemiştim, geçen yaz taa 2008'de indirdiğim bölümlerden tekrar izledim - aslında çok boktan bir animeymiş ya da ben büyümüşüm (?). Bi aralar yeni sezonu çekilecek falan deniliyordu ne oldu bilmiyorum.

Bu başlığı da ben açmışım, 2014'te indirdiğim animelerin herhalde hiçbirini izlemedim Rurouni Kenshin, Dogs: Bullet and Carnage, Psycho-pass, Flame of Recca bi de Gilgamesh haricinde. Bir kısmı hala bilgisayarımda boş boş duruyor, bir kısmı da katlanamayacağım kadar kötü çıktı

BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,463

Alıntı Alıntı: Krizalid Mesajı göster
    Death Note gibisi yok, aslında 10 seneden fazla zaman geçti illa ki benzer bir şey çıkmıştır diye düşünüyor insan ama yok herhalde.

Ben mangasını okumuştum 2008'de mi ne, o zaman da tavsiye isteyenlere Death Note'tan sonra Code Geass veriliyordu şimdi hala aynı. Ya da Boris eski toprak olduğu için de öyle söylemiş olabilir. 2002 doğumlulara bir sormak lazım.

Code Geass'ı da 2008'de izlemiştim, geçen yaz taa 2008'de indirdiğim bölümlerden tekrar izledim - aslında çok boktan bir animeymiş ya da ben büyümüşüm (?). Bi aralar yeni sezonu çekilecek falan deniliyordu ne oldu bilmiyorum.

Bu başlığı da ben açmışım, 2014'te indirdiğim animelerin herhalde hiçbirini izlemedim Rurouni Kenshin, Dogs: Bullet and Carnage, Psycho-pass, Flame of Recca bi de Gilgamesh haricinde. Bir kısmı hala bilgisayarımda boş boş duruyor, bir kısmı da katlanamayacağım kadar kötü çıktı
    En iyisini en başta izleyip anime hayatımı bitirmişim galiba. Finaller bitsin daha ayrıntılı bakarım. CG'nin konusunu sevmedim açıkçası.
    I was Lo-gan.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)