3. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
38 sonuçtan 21-30 arası gösteriliyor

Konu: EG vs Navi

Cevap: EG vs Navi

Alıntı Alıntı: ziyahan Mesajı göster
    abi gosuda haber bakiyordum gene kafam karıştı.

"Evil Geniuses have been labelled the hope of North America coming into The International 2014, yet those hopes have taken a blow as captain and carry player Clinton 'Fear' Loomis has been sidelined till after TI4 due to an arm injury. He will however, still be travelling to Los Angeles as the EG coach. In the meantime, Mason 'Mason' Venne has been engaged as an official member of the team and will be playing at least until Fear makes his return."

burda da iyileşince geri dönecek diyor. benim dediğim çıkıyor:d yani mason fear gelene kadar oynayacak. yani feari atmadilar kenara.
    Atmadılar da fearı artık standinlikten çıktı mason anlamı çıkıyor orada.
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Alıntı Alıntı: napstar Mesajı göster
    Beyler maçı özetler misiniz izleyemiyorum da. Acil özet lütfen.
    Oyun başı rtz sf ile iyi iş yaptı oyuna hakimdi sonradan çok zorlayınca sf ölmeye başladı. Tinker de azıcık kasınca iki takım da farma yöneldi. Tinker hayvan olunca oyunu aldı navi.
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

4 key basmıştım naviye 5 key geldi oh temiz

Üye Nana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nana#2980
    İletiler
    1,310
    Blog Girişleri
    8

2 ez 4 navi

ben treantı çok sevdim bu oyunda.
    bi vurcam.

Outfarmed olmuş suplar ve etkisiz bir Veno ile bu kadar dayanabildiler.Dps üretebilecek tek kişi RTZ'ydi onuda saolsun Bkb bastıgında Beastmaster , bkb bitince Tinker hoşaf etti oyunda böylece bitti.Treant ve IO etkisiz kaldı Na'Vi nin suplarına nazaran bide farmsız kalınca keklik gibi avlandılar.

You have to check my signature.

Venomancer oyun başı hep farmdaydı. Onun yerine erkenden combatlara girmeye başlasa çabucak bitirebilirlerdi. 1 level rupture ın ne olduğunu gördük. Düz yürü bi şey olmuyo.

RTZ tinker :')
    mods so good

Alıntı Alıntı: Finarfin Mesajı göster
    RTZ tinker :')
    Hann1 tarihe altın harfler ile yazıldı.Aghanim Specter alıp ulti vermeyen ilk mal diye

You have to check my signature.

Alıntı Alıntı: Charmander Mesajı göster
    Hann1 tarihe altın harfler ile yazıldı.Aghanim Specter alıp ulti vermeyen ilk mal diye
    Hangi maçta oldu o.

this > http://www.twitch.tv/beyondthesummit/c/4409491

maçı şimdi izledim fly gerçekten mal. Ti3te elenmelerinin sebebi de oydu. Magnus sf ve morpha ulti atmış bu orada bekliyo venge ile swap varken. biri kurtulacak en azından. ya da magnusa at belki atamaz 2. rpyi . Burada da item seçimleri süperdi. Oyun başı rtz ye attığı solo blackhole dışında başka atamadı. Dagger bkb alıp sadece voide atsa bile alacaklar combatı.
    Konu KEREEEEEEEEEEEM tarafından (06/06/2014 Saat 16:19 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)