7 sonuçtan 1-7 arası gösteriliyor

Steam Guard Trade Ban Sebepleri

Merhaba Arkadaşlar arkadaşımın bilgisayarından steam hesabıma girdim,e-postama mail de geldi onayladım girdim ve Loading screen almak istedim ama bir baktım trade block yemişim 1 hafta.

Hakeza bilgisayarıma windows 8.1 format attım steam yükledim hesabıma giriş yaptım ve trade 1 hafta Bloclanmış.

Bunların hepsi neden dolayı oluyor lütfen söylermisiniz yardimci olun lütfen bir kez daha bu duruma düşmek istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Üye ziyahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    ziyahan215#2611
    İletiler
    180

Cevap: Steam Guard Trade Ban Sebepleri

yeni bir bilgisayari tanımlı yapınca 1 hafta atamiyorsun diye biliyorum hesap güvenliği için.

Evet öyle burası anlaşıldı bir sorum daha var steam hesabıma 2 farklı işletim sisteminden girsem (windows 8.1 ve windows 7 gibi) cezalar katlanır mı yoksa 1 hafta ile yırtarmıyız

Alıntı Alıntı: rasulalkan Mesajı göster
    Evet öyle burası anlaşıldı bir sorum daha var steam hesabıma 2 farklı işletim sisteminden girsem (windows 8.1 ve windows 7 gibi) cezalar katlanır mı yoksa 1 hafta ile yırtarmıyız
    Ben Linux ve Win7 den girdim bi şeycik olmadı.
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

ya ben pc ye format attığım zaman steam yükleyip girdiğimde 1 hafta ban alıyorum anlamadım gitti iste 2 kez format attım ve steam a ikisinden de giriş yaptım 2 hafta mı ceza yerim yoksa 1 hafta mi

Alıntı Alıntı: maydin Mesajı göster
    Ben Linux ve Win7 den girdim bi şeycik olmadı.
    ya ben pc ye format attığım zaman steam yükleyip girdiğimde 1 hafta ban alıyorum anlamadım gitti iste 2 kez format attım ve steam a ikisinden de giriş yaptım 2 hafta mı ceza yerim yoksa 1 hafta mi

Beyler biraz araştırdım ve sizlerle paylaşayım Steam Guard ı kapattığın zaman 15 gün trade ve pazar ban veriyor.Şifremi unuttum diyerekten şifrenizi değiştirirseniz 5 gün Steam Guard ı kapatırsanız açtıgınız andan itibaren 15 gün ve bir hesaba 2 aydan fazla girmediginiz takdirde giriş yaptıgınızda 15 gün ban alıyorsunuz bir tane daha var yeni bir bilgisayarı tanımladığı zaman yine 15 gun bir bekleme süresi var.sanırım su 15 gun cezalar 7 gün yani 1 haftaya düsmüs diye biliyorum tam bilgim yok bu konuda.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)