9 sonutan 1-9 aras gsteriliyor

Trkiye Sunucusuna geiler 1 ay boyunca cretsiz

2015 Sezonu'nda profesyonel ekilde ileyecek olan ampiyonluk Ligine katlmlar, oyun iindeki ampiyonluk Aamas'nn sonucuna gre belirlenecek. Bu nedenle oyuncularmzdan ve takmlardan bu sreyi iyi deerlendirmelerini istedik.
    Bu sre boyunca pek ok takm ve oyuncudan bu ligde yer alabilmek iin hesaplarn tamak istediklerine dair bilet ve yorum aldk. Biz de sizlerden gelen bu talebi dikkate alarak, 2015 Sezonu profesyonel ampiyonluk Ligi heyecanna dahil olabilmeniz iin, 20 Haziran 00.01 20 Temmuz 00.01tarihleri arasnda AB Bat/AB skandinav ve Dou Sunucularndan Trkiye Sunucusuna geileri cretsiz yapmaya karar verdik.
    Ayrca 15 Aralk ve sonrasnda RP harcayarak Trkiyeye gei yapm ve halen bu sunucuda bulunan sihirdarlarn harcad RP tutarlar da hesaplarna geri yklenecek. Bu ilem iin bilet gndermenize gerek olmayacak, RP tutar hesabnza kampanya bitiminden nce otomatik olarak geecektir.
    Adalet Meydanlarnda grmek zere!

ye Nana - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    31/01/2013
    BattleTag
    Nana#2980
    letiler
    1,310
    Blog Girileri
    8

Cevap: Trkiye Sunucusuna geiler 1 ay boyunca cretsiz

bayadr lol oynamyorum da kim gesin ki tr serverna ya .d 1-2 ay oynamtm tr de kafay yedim

Alnt Alnt: Nana Mesaj gster
    bayadr lol oynamyorum da kim gesin ki tr serverna ya .d 1-2 ay oynamtm tr de kafay yedim
    Geen ok oldu ama sanrm pimanlar uan

Ayn ey honda da oldu. Ama memnun olan yok sanirsam. Honda oyuncu sayisini arttirmak icin 100 dolarlk hediye de veriyorlardi. Sistemi tam ayarlayamamislar forumda her iki hesaba da giremeyen doluydu. Zaten ana hesabini Trk sunucusuna tayanin aklindan phe ederim ben. Hon avrupa sunucusundaki oyumcu kalitesinden kap gelmek nedir.
    Din; ilimle birleirse nefaset, cehaletle birleirse rezalet, siyasetle birleirse de felaket olur.

Re: Cevap: Trkiye Sunucusuna geiler 1 ay boyunca cretsiz

Alnt Alnt: maydin Mesaj gster
    Ayn ey honda da oldu. Ama memnun olan yok sanirsam. Honda oyuncu sayisini arttirmak icin 100 dolarlk hediye de veriyorlardi. Sistemi tam ayarlayamamislar forumda her iki hesaba da giremeyen doluydu. Zaten ana hesabini Trk sunucusuna tayanin aklindan phe ederim ben. Hon avrupa sunucusundaki oyumcu kalitesinden kap gelmek nedir.
    Her postta hon diyorsun git bari oynada iinde kalmasn

You have to check my signature.

Cevap: Re: Cevap: Trkiye Sunucusuna geiler 1 ay boyunca cretsiz

Alnt Alnt: Charmander Mesaj gster
    Her postta hon diyorsun git bari oynada iinde kalmasn
    bu forumda millet 10 gun de olsa lol oynam hon a baslayip bi o kadar oynucak adam olsa beraber oynayalm dicem ite tek bana skc oluyor.
    Din; ilimle birleirse nefaset, cehaletle birleirse rezalet, siyasetle birleirse de felaket olur.

Alnt Alnt: maydin Mesaj gster
    Avrupaya geiler bedava olsun bak bakalm noluyo tm oyunlarda Oyuncu kalmaz Trkiyede eminim.

Alnt Alnt: Plunch Mesaj gster
    Avrupaya geiler bedava olsun bak bakalm noluyo tm oyunlarda Oyuncu kalmaz Trkiyede eminim.
    Akas btn moronlar "TRKYEDEKLER SATIYOR AQ AVRUPADA BELE GEEK ZAA KAZANIRIZ ORADA Y OYUNLAR DNYR ))" diyecei iin trkiye sunucusunda kalrdm.
    sa

Alnt Alnt: Hibari Kyoya Mesaj gster
    Akas btn moronlar "TRKYEDEKLER SATIYOR AQ AVRUPADA BELE GEEK ZAA KAZANIRIZ ORADA Y OYUNLAR DNYR ))" diyecei iin trkiye sunucusunda kalrdm.
    Evet bu da gzel bi dnce.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)

Bu Konudaki Etiketler