7 sonutan 1-7 aras gsteriliyor

Steam Aile Paylam

MartinEden, Azerbaycan'da yayormu. Don't Starve oyununu betadayken ksa bi sre oynamtm ve merak ettim ne deimi vs. diye. Onla konutum ve bana aile paylamndan hesabn aabileceini syledi. Hesabnda da Skyrim, Sniper Elite 2 vs. var.

imdi o teamwiever ile benim bilgisayarmdan steama girip ksa, sonra ben ondan aile paylam istesem, o da verse ve ben de onun oyunlarn oynasam acaba steamdan ban falan yer miyiz?
    Din; ilimle birleirse nefaset, cehaletle birleirse rezalet, siyasetle birleirse de felaket olur.

Cevap: Steam Aile Paylam

You have to check my signature.

ye hohmlec - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    11/10/2011
    BattleTag
    hohmlec#2491
    letiler
    2,482
    Blog Girileri
    1

aile paylamyla stedgn oyunlar paylasablyorsun sorun olmuyor

Abi nasil yapldn falan deil sadece adam 10dk icinde bi turkiye bi azerbaycandan girecek. Ban sebebi olur mu bu onu merak ettim
    Din; ilimle birleirse nefaset, cehaletle birleirse rezalet, siyasetle birleirse de felaket olur.

Re: Steam Aile Paylam

Zannetmiyorum. lke deiimi olmad geri bende; ama arkadamla yaptm bunu uzaktan, sorun kmad. Bu arada, paylam yapan kii herhangi bir oyuna girdiinde paylalan oyunlardan atyor seni, ona gre iyi anlan.

Ynetici Lexsarko - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    28/06/2009
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    letiler
    2,908

10 dakika icinde yapmak zorunda misiniz? Sabah-aksam yapin kafaniz rahat olsun.

Ben de yaptim da 90 km uzak bi yere gitmisdik arkadaslarla. Lex in fikir guzel oyle yapalm madem

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)