3 sonuçtan 1-3 arası gösteriliyor

Konu: ---

Cevap: Purevpn öneri?

Sen genemi geldin !!!!!!!!!!!

Alıntı Alıntı: CoolStoryBro Mesajı göster
    Hımm o zaman yeter bu kadar eğlence, GH ifşa timi olarak bir ifşayla daha beraberiz arkadaşlar :d Evet beyler dikkatli tespitlerim sonucunda Umranie, Bostank ve Qalamis üyeliklerini aynı kişinin kullandığı sonucuna ulaştım.

Bu üç account da 26/03/2014 tarihinde oluşturulmuş. Üçünün de DotA veyahut başka oyunlarla ilgili pek bir postu yokken, varsa yoksa VPN önerisi istemiş/yapmışlar. Ağızlarındaysa sadece tek bir isim var, PureVPN. Bu arkadaş o veya bu şekilde farklı konular/sorunlar üzerinden konuyu ve çözümü PureVPN'e bağlayarak viral reklam yapmaktadır, sitede tek bulunuş amacı da budur.

Fakat yalan yok, şuradaki gibi kendi konuşup kendi cevapladığı konularda beni bayağı eğlendirdi. Öyle ki 1 senelik PureVPN abonesi oldum. Gayet tatmin edici, çok iyi bir VPN hemen indirin arkadaşlar (:

Daha fazla kanıt için üyeliklerin yorum ve konularını inceleyebilirsiniz. Hatta buraya attığı resimin linki bile şurada Qalamis üyeliğiyle attığı resimin linkiyle aynı ve Umranie o konuyu okumamış bile. Fakat aynı konuyu aynı linkle tekrar açmanın mantığını anlamadım. Şimdi de Zippo virali mi yapıyor nedir :d Neyse ben görevimi yerine getirdim, bir dahaki ifşada buluşmak üzere cancişleeer :d
    Konu Raichox tarafından (29/08/2014 Saat 15:48 ) değiştirilmiştir.

You have to check my signature.

Yönetici Lexsarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    İletiler
    2,908

Cevap: Purevpn öneri?

Bir daha VPN reklamı yapmaya kalkarsanız bütün hesaplarınızı banlarım.

CSB'nin rütbesini de forum hafiyesi yapıyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)