2. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
38 sonuçtan 11-20 arası gösteriliyor

Cevap: Nasıl 6k MMR olunur? [REAL GUIDE]

Alıntı Alıntı: CoolStoryBro Mesajı göster
    Şiddetle rica ediyorum bu low skill abuserın palavralarını dinlemeyin. Kendi akvaryumunu beğenmeyen hayalperest bir balığın rüzgarına kapılmayın dostlarım. Şunu bilin ki ranked eğlenmek için oynanır, bunun en iyi yolu da random atıp ne gelirse roam yapmaktan geçer. Hem Moonmeander gibi olduktan sonra 6k mmr'ınız olsa ne yazar ha?

YA SAPIK MISIN SEN :d
    Egon çapından büyük olursa madara olursun net. -Lexsarko @ 18.08.2014 20:12

Alıntı Alıntı: CoolStoryBro Mesajı göster
    Şiddetle rica ediyorum bu low skill abuserın palavralarını dinlemeyin. Kendi akvaryumunu beğenmeyen hayalperest bir balığın rüzgarına kapılmayın dostlarım. Şunu bilin ki ranked eğlenmek için oynanır, bunun en iyi yolu da random atıp ne gelirse roam yapmaktan geçer. Hem Moonmeander gibi olduktan sonra 6k mmr'ınız olsa ne yazar ha?

Oha uygarın lane kazanmak için OD picklediği oyunlardan bir tanesi daha...(Gerçi od'le bile lane kazanamıyordu )
    Konu broklyn tarafından (05/09/2014 Saat 20:54 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Alıntı: broklyn Mesajı göster
    Oha uygarın lane kazanmak için OD picklediği oyunlardan bir tanesi daha...(Gerçi od'le bile lane kazanamıyordu )
    Zhuhahahahahhaha

gül gül öldüm

Alıntı Alıntı: Woolridge Mesajı göster
    moonmeander gibi 2. sınıf bir oyuncu 4 tane hesabını 6k yaptıysa...

+ rank kasmanın artık sabır işi olduğunu düşünüyorum. Eğer %50den fazla win rateiniz varsa zaten bir şekilde yükseliyorsunuz

+++ bir de buğra gibi sky pickerlar var işsiz gibi mide 100 tane gank atan .d.d
    2.kalıtede dedıgın oyuncu suanda america'nın en ıyı takımı olarak dusunulen COL takımında oynayacagı kesınlestı Heroes of Newereth den takıp ettıgım oyuncudur kendısı kendını dota2 'de ıyı bır sekılde gelıstırdı. Bu ara Hon hakkında belkı ıyı dusuncelerınızın olacagını sanmıyorum Şuanda HON oyunundan gelen oyuncular hayran oldugunuz oyuncuların belkı bazılarıdır . Freshpro , n0tail . era , hann1 , fly , trixi , testie ve moonmeander dır

Amerika'nın en iyi takımı ? Complexity Adam doğruyu söylemiş moonmeander şuan için tier 2 player ama potansiyeli var. Yazmamışsın ama HON'dan Dota'ye gelen en iyi oyuncu s4 bana göre.

Alıntı Alıntı: Zone Mesajı göster
    2.kalıtede dedıgın oyuncu suanda america'nın en ıyı takımı olarak dusunulen COL takımında oynayacagı kesınlestı Heroes of Newereth den takıp ettıgım oyuncudur kendısı kendını dota2 'de ıyı bır sekılde gelıstırdı. Bu ara Hon hakkında belkı ıyı dusuncelerınızın olacagını sanmıyorum Şuanda HON oyunundan gelen oyuncular hayran oldugunuz oyuncuların belkı bazılarıdır . Freshpro , n0tail . era , hann1 , fly , trixi , testie ve moonmeander dır
    Alliance ve Fnatic'in çoğu hondan geldi. Hala eranın steam avatarında Flint Beastwood var
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Üye Woolridge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    5
    İletiler
    1,686
    Blog Girişleri
    1

Alıntı Alıntı: Zone Mesajı göster
    ddd AMERİKANIN EN İYİ TAKIMI OLEEEEY

Edit: Yukarıda arkadaşın bahsettiği gibi hondan gelen tek tier1 oyuncu s4 dur. Belki n0tail ve zai de aralarına girebilir ama diğerleri 6k pubstarlardan daha üstün değiller : )
    Konu Woolridge tarafından (06/09/2014 Saat 16:00 ) değiştirilmiştir.
    Best and only tip you ever need: blame yourself for everything you can (and learn from it!), and never blame the team.

Alıntı Alıntı: Woolridge Mesajı göster
    ddd AMERİKANIN EN İYİ TAKIMI OLEEEEY

Edit: Yukarıda arkadaşın bahsettiği gibi hondan gelen tek tier1 oyuncu s4 dur. Belki n0tail ve zai de aralarına girebilir ama diğerleri 6k pubstarlardan daha üstün değiller : )
    Bılmıorum okumanız mı yok yoksa ben malaylacamı yazdım AMERIKANIN EN IYI TAKIMI YAZMADIM. Olmez ısek ınsallah buralarda oluruz bu işi zamaana bırakmamız daha mantıksal olarak gormkteyım.

CoL'ün hala takımı var mı amerikada? TI2 den sonra dağılmışlardı.
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)